TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
UEFA Avrupa Ligi maçlarını yönetecek hakemler belli oldu 25.09.2009
UEFA Avrupa Ligi maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gruplarında oynayacağı ikinci maçları yönetecek hakemler belli oldu.

Fenerbahçe ile FC Sheriff arasında 1 Ekim 2009 Perşembe günü oynanacak karşılaşmayı Makedonya Futbol Federasyonu'ndan Aleksandar Stavrev yönetecek. Moldova'nın Tiraspol şehrindeki Sheriff Stadı'nda oynanacak ve saat 20.00'de başlayacak karşılaşmada Stavrev'in yardımcı hakemliklerini Ljubomir Krstevski ve Marjan Kirovski, ilave yardımcı hakemliklerini ise Dimitar Meckarovski ile Goran Spirkoski yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Marjan Markoski.

Galatasaray ile SK Sturm Graz arasında 1 Ekim 2009 Perşembe günü oynanacak karşılaşmayı Hollanda Futbol Federasyonu'ndan Bas Nijhuis yönetecek. Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak ve 22.05'te başlayacak karşılaşmada Nijhuis'un yardımcı hakemliklerini Coen Droste ve J.F. Hans Olde Olthof, ilave yardımcı hakemliklerini ise Pol van Boekel ve Ed Janssen yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Michel Winter.

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.