|
|
Ukrayna'da 21 Temmuz - 02 Ağustos 2009 tarihleri arasında yapılacak U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne katılacak olan U19 Milli Takım, Donetsk'e ulaştı ve ilk antrenmanını yaptı. Sorumluluğunu Müfit Erkasap, Teknik Direktörlüğünü Ogün Temizkanoğlu'nun yaptığı U19 Milli Takımı bugün de iki antrenman daha yaparak çalışmalarını sürdürecek. Milli Takım şampiyonda ilk maçını 21 Temmuz'da İspanya ile karşılaşacak.
U19 Milli Takımı aday kadrosu şöyle:
Murat AKÇA, Emirhan ERGÜN, Çetin GÜNGÖR, Sinan OSMANOĞLU, Fatih Serkan KURTULUŞ (Galatasaray A.Ş.), Eren ALBAYRAK, Serdar AZİZ, Sercan YILDIRIM (Bursaspor) Umut SÖZEN, Özgür ÇEK(Ankaraspor A.Ş.), Necip UYSAL, Rıdvan ŞİMŞEK (Beşiktaş A.Ş.) Metin UÇAR, Soner AYDOĞDU (Gençlerbirliği), Bayram OLGUN (MKE Ankaragücü), Uğur PARLAK (Dardanelspor A.Ş.), Tunay TORUN (Hamburger SV), Onur AYIK (SV Werder Bremen), Yavuz ÖZSEVİM (Dardanelspor A.Ş) U19 Milli Takım'ın Antrenman Programı şöyle: UKRAYNA 17 Temmuz 2009 Saat: 17.30 18 Temmuz 2009 Saat: 10.30 ve 18.00 19 Temmuz 2009 Saat: 17.30 20 Temmuz 2009 Saat: 17.30 22 Temmuz 2009 Saat: 17.30 23 Temmuz 2009 Saat: 11.00 25 Temmuz 2009 Saat: 17.30 26 Temmuz 2009 Saat: 11.00
Kafile: Kafile Başkanı: Ali PARLAK U19 Milli Takım Sorumlusu: Müfit ERKASAP Dış İlişkiler: Fatih ÖZKAN Genç Milli Takımlar İdari Sorumlus: Timuçin KALENDER Teknik Direktör: Ogün TEMİZKANOĞLU Antrenör: Soner TOLUNGÜÇ Kaleci Antrenörü: Murat ÖZTÜRK U18 Genç Milli Takım Teknik Direktörü: Şenol USTAÖMER Analist: Sinan BOZKURT Doktor: Ufuk ŞEKİR Fizyoterapist: Murat ŞAHİNOĞLU Masör: Ergin GÜRBÜZ Masör: Cenk AKKAYA Malzemeci: Cüneyt ÇELİK
Karşılaşma programı şöyle;
Tarih-Saat |
Saat |
Grup |
1. Takım |
2. Takım |
Stat |
21.07.2009 |
17.00 |
A |
İngiltere |
İsviçre |
Metalurg, Donetsk |
21.07.2009 |
18.00 |
B |
Fransa |
Sırbistan |
Zapadnji, Mariupol |
21.07.2009 |
19.00 |
A |
Ukrayna |
Slovenya |
RSC Olympiyskiy Stadium, Donetsk |
21.07.2009 |
20.30 |
B |
Türkiye |
İspanya |
Illychivets, Mariupol |
24.07.2009 |
16.30 |
B |
Fransa |
Türkiye |
Zapadnji, Mariupol |
24.07.2009 |
17.00 |
A |
Slovenya |
İsviçre |
Metalurg, Donetsk |
24.07.2009 |
18.30 |
B |
Sırbistan |
İspanya |
Illychivets, Mariupol |
24.07.2009 |
19.30 |
A |
Ukrayna |
İngiltere |
RSC Olympiyskiy Stadium, Donetsk |
27.07.2009 |
17.00 |
B |
İspanya |
Fransa |
Illychivets, Mariupol |
27.07.2009 |
17.00 |
B |
Sırbistan |
Türkiye |
Zapadnji, Mariupol |
27.07.2009 |
19.00 |
A |
İsviçre |
Ukrayna |
RSC Olympiyskiy Stadium, Donetsk |
27.07.2009 |
19.00 |
A |
Slovenya |
İngiltere |
Metalurg, Donetsk |
30.07.2009 |
16,30 veya 19,00 |
Yarı Final |
A Grubu 1.'si |
B Grubu 2.'si |
RSC Olympiyskiy veya Illychivets |
30.07.2009 |
16,30 veya 19,00 |
Yarı Final |
B Grubu 1.'si |
A Grubu 2.'si |
RSC Olympiyskiy veya Illychivets |
02.08.2009 |
16,30 |
FİNAL |
- |
- |
RSC Olympiyskiy Stadium, Donetsk |
|