TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 18 milli » U-18 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U18 Millilerin, Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosu açıklandı 28.12.2011
U18 Millilerin, Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U18 Milli Takımımızın, 4-10 Ocak 2012 tarihlerinde Rusya'nın St. Petersburg şehrinde düzenlenecek Valentin Granatkin Turnuvası'na katılacak aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 1 Ocak 2012 Pazar günü saat 18.00'de, İstanbul Radisson Blu Airport Hotel'de toplanacak.


U18 Milli Takımı'nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:



OYUNCU ADI SOYADI

KULÜBÜ

Sercan ŞEN

Bursaspor

Taha Can VELİOĞLU

Bursaspor

Recep NİYAZ

Fenerbahçe A.Ş.

Kerem ÇAĞATAY

Fenerbahçe A.Ş.

Kadir ARİ

Beşiktaş A.Ş.

Enver Cenk ŞAHİN

Büyükşehir Bld.Spor

Berk İsmail ÜNSAL

Galatasaray A.Ş.

Ahmet Yılmaz ÇALIK

Gençlerbirliği

Burak Can BALCI

Manisaspor

Kemal Mert ÖZYİĞİT

Bucaspor

Berkay CEYLAN

Göztepe A.Ş.

Abdülkerim BARDAKCI

Konyaspor

İsmet GÖKSELOĞLU

Altay

Aykut GÜLER Gaziosmanpaşa

Kenan KARAMAN

TSG 1899 Hoffenheim

Ömer YILDIRIM

TSG 1899 Hoffenheim

Ümit EMİNOĞLU

Aston Villa

Tayfun AKSOY

RSC Anderlecht

Valentin Granatkin Turnuvası grupları ve maç takvimi şöyle:

A Grubu

B Grubu

C Grubu

D Grubu

Rusya

Finlandiya

İtalya

Türkiye

Litvanya

Azerbaycan

Yunanistan

Çek Cumhuriyeti

Belarus

Saint-Petersburg

Ukrayna

Letonya


Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

04.01.2012-12.00

Çek Cumhuriyeti

-

Letonya

SCC Petersburgsky

04.01.2012-14.00

İtalya

-

Ukrayna

SCC Petersburgsky

04.01.2012-16.30

Finlandiya

-

Azerbaycan

SCC Petersburgsky

04.01.2012-19.00

Rusya

-

Litvanya

SCC Petersburgsky

05.01.2012-12.00

Letonya

-

Türkiye

SCC Petersburgsky

05.01.2012-14.00

Ukrayna

-

Yunanistan

SCC Petersburgsky

05.01.2012-16.30

Belarus

-

Litvanya

SCC Petersburgsky

05.01.2012-19.00

Azerbaycan

-

Saint Petersburg

SCC Petersburgsky

07.01.2012-12.00

Türkiye

-

Çek Cumhuriyeti

SCC Petersburgsky

07.01.2012-14.00

Yunanistan

-

İtalya

SCC Petersburgsky

07.01.2012-16.30

Finlandiya

-

Saint Petersburg

SCC Petersburgsky

07.01.2012-19.00

Rusya

-

Belarus

SCC Petersburgsky

08.01.2012

Sıralama maçları ( Her takım gruptaki derecesine göre eşleşecek)

10.01.2012

Final günü (Tüm takımlar sıralama maçlarına göre son maçlarını oynayacak)



Not: Programda belirtilen maç saatleri yerel saatlerdir. Rusya-St.Petersburg yerel saati Türkiye'den 2 saat ileridedir.

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.