TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 18 milli » U-18 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U18 Milli Takımı, Litvanya'yı 3-1 yendi 18.02.2022
U18 Milli Takımı, Litvanyayı 3-1 yendi

U18 Milli Takımımız Antalya'da hazırlık maçında karşılaştığı Litvanya'yı 3-1 yendi. Sueno Hotels Deluxe Belek sahalarında oynanan maçta Milli Takımımızın gollerini 20.dakikada Berke Kılıç, 54.dakikada Devran Şenyurt ve 87.dakikada Ali Kılıç atarken Litvanya'nın golünü 17.dakikada Nojus Luksys kaydetti. U18 Milli Takımımızın Litvanya ile 16 Şubat Çarşamba günü oynadığı ilk maç 2-2 eşitlikle sona ermişti.

Stat: Sueno Hotels Deluxe Belek Sahaları

Hakemler: Hakan Yurtseven, Hakan Erdaş, Engin Altınay, Halim Kolancı

Türkiye: Enes Özmen, Muhlis Dağaşan, Emir Tintiş (Dk.83 Kerem Kök), Yaşar Kavas (Dk.83 Muzaffer Anıl Türkmen), Ali Şahin Yılmaz, Devran Şenyurt, Cemal Azad Demir (Dk.46 Demir Ege Tıknaz), Muhammed Pınarcı, Başar Önal (Dk.83 Ali Kılıç), Berke Kılıç (Dk.71 Eren Tunalı), Enis Safin (Dk.52 Habib Biçer)

Litvanya: Rimvydas Kiriejvas, Dziugas Aleksa, Eduardas Jurjonas, Martynas Dziugas (Dk.81 Vilius Butkus), Domantas Sluta (Dk.67 Kajus Bicka), Titas Buzas (Dk.81 Tomas Budrys), Nojus Luksys (Dk.81 Pijus Sudakovas), Nazar Zubkov (Dk.56 Nojus Akinis), Marius Skirmantas (Dk.56 Martin Perveinis), Domas Slendzoka (Dk.56 Tomas Baksys), Eridanas Baguzas (Dk.67 Darius Stankevicius)

U18 Milli Takımı'nın Litvanya maçları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyordu:

Kaleciler: Talha Yakın (Bursaspor), Enes Özmen (Eimsbütteler TV), Mehmet Erdoğan (İttifak Holding Konyaspor)

Defans:
Muhlis Dağaşan (PSV Eindhoven), Berke Kılıç (Altınordu), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Eren Tunalı (Bursaspor), Emir Toprak Dinç (Altaş Denizlispor), Kerem Kök (Bursaspor), Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Ali Şahin Yılmaz (Trabzonspor A.Ş.), Yaşar Kavas (İttifak Holding Konyaspor), Muzaffer Anıl Türkmen (Trabzonspor A.Ş.)

Orta Saha: Devran Şenyurt (FC Aarau), Enis Safin (FK Austria Wien), Demir Ege Tıknaz (Beşiktaş A.Ş.), Muhammed Mustafa Pınarcı (Trabzonspor A.Ş.), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Necati Bilgiç (Beşiktaş A.Ş.)

Forvet: Ali Kılıç (Yılport Samsunspor), Ahmet Karademir (İttifak Holding Konyaspor), Cemal Azad Demir (Beşiktaş A.Ş.), Habib Biçer (Beyoğlu Yeniçarşı FK A.Ş.), Başar Önal (BV De Graafschap)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu:
Tolunay Kafkas

Yardımcı Antrenör: Ali Nadir Başkan

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

16.02.2022 - 15.30

Türkiye

2-2

Litvanya

Sueno Hotels Deluxe
Belek Sahaları

18.02.2022 - 15.30

Türkiye

3-1

Litvanya

Sueno Hotels Deluxe
Belek Sahaları

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.