TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 18 milli » U-18 Milli Takım Haber Detay Sayfası
Mehmet Hacıoğlu: "Umarım bundan sonra da yolumuz hep böyle açık olur" 30.06.2022
Mehmet Hacıoğlu: "Umarım bundan sonra da yolumuz hep böyle açık olur"

U18 Milli Takımımızın Teknik Direktörü Mehmet Hacıoğlu, İtalya maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Hacıoğlu, "19. Akdeniz Oyunları'nda grup aşamasında biz her maça ayrı ayrı önem verdik. Adım adım ilerleyip hedefimize maç maç odaklandık. Grup maçları özelinde Yunanistan ile oynadığımız maçta üstün bir oyunla galip gelmiştik. Portekiz maçında ise oyuna istediğimiz gibi başlayamadık ve erken gelen kırmızı kart da oyunumuzu etkiledi. Fakat İtalya maçı bizim için çok farklıydı. Oyuncularım ve teknik heyet tam konsantre bir şekilde bu maça hazırlandık. Diğer maçın skoruna bakmadan bu maçı oynadık. Ve istediğimiz bir sonuçla adımızı yarı finale yazdırdık." dedi.

Yarı finale yükselmelerini de değerlendiren Hacıoğlu, "Gönül isterdi ki biz kendi çabamızla buraya çıkalım. Ama çocuklarımızın ve ekibimizin inanılmaz özverili çalışmalarıyla bugüne kadar geldik. Çünkü bir covid belasından kurtulduk. İki yıldır lig oynamayan çocuklarımızı buraya hazırlamaya çalıştık. Bütün Genç Milli Takım antrenörü arkadaşlarıma ithaf ediyoruz bu başarıyı. Umarım bundan sonra da yolumuz hep böyle açık olur." diye konuştu.

Final için de konuşan Mehmet Hacıoğlu, "Şimdi hedefimiz yarı finalde karşılaşacağımız rakibimiz. En iyi şekilde hazırlanıp adımızı finale yazdırmak istiyoruz." dedi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.