TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 18 milli » U-18 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U18 Milli Takımımız, Romanya'yı 2-0 yendi 22.09.2022
U18 Milli Takımımız, Romanyayı 2-0 yendi
U18 Milli Takımımız Bursa'da düzenlenen U18 Hazırlık Turnuvası ilk maçında Romanya'yı 2-0 mağlup etti. Nilüfer Belediyesi İbrahim Yazıcı Stadyumu'nda oynanan maçta Milli Takımımızın gollerini 23.dakika Batuhan Çelik ve 35.dakika Fahri Kerem Ay kaydetti. Turnuvanın diğer maçında İspanya, Portekiz'i 2-0 mağlup etti. U18 Milli Takımımız, turnuvadaki bir sonraki maçını 24 Eylül Cumartesi günü İspanya ile oynayacak.

Stat: Nilüfer Belediyesi İbrahim Yazıcı Stadyumu

Hakemler: Metin Ateş, Harun Günaydın, Yunus Çiftçi, Burak Akyel

Türkiye: Deniz Ertaş, Arda Berk Özüarap (Dk.72 Batuhan Yavuz), Kaan Berk Bengi (Dk.72 Berkay Yılmaz), Selçuk Rinal, Efe Sarıkaya, Berkay Atay (Dk.46 Baran Ali Gezek), Halil Özdemir (Dk.46 Fırat Alpsoy), Fahri Kerem Ay (Dk.72 Yağız Gül), Batuhan Çelik (Dk.72 Bedirhan Yıldız), Emir Bars (Dk.83 İzzet Furkan Malak), Mert Ahmet Erkan (Dk.83 Emirhan Kayar)

Romanya: Vlad Andrei Rafaila, Andrei Mario Aioanej, Metteo Dutu, Denis Mirel Benga, Florin Bogdan (Dk.77 Radu Stefan), Adrian Mazilu (Dk.77 Luca Petru), Alexandru Melnicuic (Dk.65 Iustin Raducan), Victor Marian, Rares Mihaj Pop (Dk.65 Constantin Calin), Cristian Tudose, Petrus Costea

U18 Milli Takımı'nın U18 Hazırlık Turnuvası aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Mert Furkan Bayram (Altınordu), Deniz Ertaş (Arabam.com Konyaspor), Arif Şimşir (Altınordu)

Defans: Arda Berk Özüarap (Beşiktaş A.Ş.), Kaan Berk Bengi (FC Bayern München), Berkay Yılmaz (SC Freiburg), Ali Yeşilyurt (Galatasaray A.Ş.), Hasan Berat Kayalı (Altınordu), Batuhan Yavuz (MSV Duisburg), Efe Sarıkaya (Altay), Selçuk Rinal (FC St. Pauli)

Orta Saha: Muhammed Semih Kocatürk (Arabam.com Konyaspor), İzzet Furkan Malak (Göztepe A.Ş.), Berkay Atay (Göztepe A.Ş.), Fahri Kerem Ay (Beşiktaş A.Ş.), Mert Erkan (BV De Graafschap), Baran Ali Gezek (Yukatel Kayserispor), Emir Bars (PSV Eindhoven), Emirhan Kayar (Galatasaray A.Ş.), Yağız Gül (Kocaelispor), Emre Uzun (Fraport TAV Antalyaspor), Bedirhan Yıldız (Kocaelispor)

Forvet: Fırat Alpsoy (Karlsruher SC), Batuhan Çelik (Medipol Başakşehir FK), Yusuf Talga (Altınordu), Halil Özdemir (KV Mechelen)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Soykan Başar

Maç Program:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

22.09.2022 - 16.30

Türkiye

2-0

Romanya

Nilüfer Belediyesi İbrahim Yazıcı Stadyumu

22.09.2022 - 12.30

İspanya

2-0

Portekiz

Nilüfer Belediyesi İbrahim Yazıcı Stadyumu

24.09.2022 - 16.30

Türkiye

-

İspanya

Karacabey Stadyumu

24.09.2022 - 12.30

Romanya

-

Portekiz

Karacabey Stadyumu

26.09.2022 - 16.30

Türkiye

-

Portekiz

Minareli Çavuş Stadyumu

26.09.2022 - 12.30

İspanya

-

Romanya

Minareli Çavuş Stadyumu











U18 Hazırlık Turnuvası Puan Durumu

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

P

1.TÜRKİYE

1

1

0

0

2

0

3

2.İSPANYA

1

1

0

0

2

0

3

3.ROMANYA

1

0

0

1

0

2

0

4.PORTEKİZ

1

0

0

1

0

2

0


Geri
İleri

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.