TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Milli Takımımız Viktor Bannikov Turnuvası'nda şampiyon oldu 30.08.2021
U17 Milli Takımımız Viktor Bannikov Turnuvasında şampiyon oldu
Geri
İleri

U17 Milli Takımımız, Ukrayna'da düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası'nda normal süresi 1-1 biten karşılaşmada ev sahibi Ukrayna'yı penaltı atışları sonucunda 5-4 yenerek şampiyon oldu. Milli Takımımızın golünü 76.dakikada Semih Kılıçsoy kaydederken, Ukrayna'nın golünü 10. dakikada Dmytrii Kremchanin attı. U17 Milli Takımımız, grubunda oynadığı karşılaşmalarda Özbekistan'a 3-2 kaybederken Slovakya'yı 3-2, Gürcistan'ı 2-1 yenmişti.

Stat: Viktor Bannikov Stadyumu

Hakemler: Oleh Kuznetsov, Oleksandr Berkut, Vitalii Skoblya, Serhii Zadıran

Türkiye: Mert Furkan Bayram, Ali Bülbül, Efe Koyuncu, Arda Kırgıl, Furkan Yöntem, Mehmet Bilgin (Dk.46 Batuhan Çelik), Emirhan Kayar, Semih Kılıçsoy, Emirhan Acar (Dk.66 Muhammet Zişan Turan), Muhammed Özbaskıcı, Muhammet Arıkan

Ukrayna: Vladslav Kravets, Nazar Balaba, Yevhen Yanovych, Dmytrii Kremchanin, Serhii Panchenko, Oleksandr Yushchenko, Maksym Derkach, Danil Bilokon, Yehor Syzoniuk, Oleksii Husiev, Nazar Yanchyshyn

U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyordu:

Kaleciler: Mert Furkan Bayram (Altınordu), Deniz Dilmen (Medipol Başakşehir FK), Arif Şimşir (Altınordu)

Defans: Aslan Atay (Fenerbahçe A.Ş.), Arda Kırgıl (Altınordu), Efe Arda Koyuncu (Medipol Başakşehir FK), Hamza Baran Arıkan (Bursaspor), Ali Turap Bülbül (Galatasaray A.Ş.), Yücel Gürol (Adana Demirspor A.Ş.), Emirhan Başyiğit (Demir Grup Sivasspor), Hasan Berat Kayalı (Altınordu), Cankut Kutlu (Medipol Başakşehir FK)

Orta Saha:
Melih Sağlam (Bursaspor), Emirhan Kayar (Galatasaray A.Ş.), Emirhan Acar (AKA Tirol), Furkan Yöntem (Altınordu), Sergen Batın Kiradi (Adana Demirspor A.Ş.), Muhammet Eren Arıkan (Yukatel Kayserispor), Muhammet Ali Özbaskıcı (Yılport Samsunspor), Niyazi Kılıç (Trabzonspor A.Ş.), Muhammet Zişan Turan (Altınordu), Salih Malkoçoğlu (Trabzonspor A.Ş.)

Forvet: Muhammet Arda Uzun (Aytemiz Alanyaspor), Batuhan Çelik (Medipol Başakşehir FK), Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Mehmet Bilgin (Bursaspor)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Soykan Başar

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.