TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Milli Takımı Malta'yı 6-1 yendi 6.10.2021
U17 Milli Takımı Maltayı 6-1 yendi

U17 Milli Takımımız UEFA U17 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme turu ilk maçında karşılaştığı Malta'yı 6-1 yendi. Malta'da Hibernians Stadyumu'nda oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 15 ve 78. dakikalarda Semih Kılıçsoy, 32 ve 90+2. dakikalarda Emirhan Acar, 37 ve 57. dakikalarda Arda Güler atarken Malta'nın golünü 67. dakikada Zak Barbara kaydetti. U17 Milli Takımımız eleme turundaki ikinci maçını 9 Ekim Cumartesi günü Karadağ ile oynayacak.

Stat: Hibernians Stadyumu

Hakemler: Robertas Valikonis, Edgaras Bučinskas, Martin Höfler, Christian-Petru Ciochirca

Malta: Dominic Vella, Ivin Farrugia (Dk.80 Andrew Bologna), Sven Xerri, Jayden Ohaka (Dk.46 Myron Micallef), Isaiah Chukunyere, Kaiden Fenech (Dk.68 Timoty Cachia), Lucas Caruana, Kian Vella (Dk.80 Josiah Mallia), Russell Caruana (Dk.46 Kian Leonardi), Ensell Attard, Zak Barbara

Türkiye: Mert Furkan Bayram, Muhammet Eren Arıkan, Hasan Berat Kayalı, Efe Arda Koyuncu (Dk.64 Arda Kırgıl), Ali Turap Bülbül, Furkan Yöntem (Dk.46 Kenan Yıldız), Emirhan Acar, Emir Bars (Dk.63 Emirhan Kayar), Arda Güler, Batuhan Çelik (Dk.64 Can Yılmaz Uzun), Semih Kılıçsoy (Dk.90 Selim Can Sönmez)

U17 Milli Takımı'nın UEFA U17 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme turu müsabakaları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Mert Furkan Bayram (Altınordu), Deniz Dilmen (Medipol Başakşehir FK), Arif Şimşir (Altınordu)

Defans: Ali Yeşilyurt (Galatasaray A.Ş.), Emirhan Başyiğit (Demir Grup Sivasspor), Mevlüt Emir Gürlek (Fraport TAV Antalyaspor), Ali Turap Bülbül (Galatasaray A.Ş.), Arda Kırgıl (Altınordu), Efe Arda Koyuncu (Medipol Başakşehir FK), Semih Kara (VfB Stuttgart), Muhammet Eren Arıkan (Yukatel Kayserispor), Hasan Berat Kayalı (Altınordu)

Orta Saha: Emir Bars (PSV Eindhoven), Emirhan Kayar (Galatasaray A.Ş.), Arda Güler (Fenerbahçe A.Ş.), Emirhan Acar (AKA Tirol), Furkan Yöntem (Altınordu), Kenan Yıldız (FC Bayern München), Muhammet Ali Özbaskıcı (Yılport Samsunspor), Bora Aydınlık (Fenerbahçe A.Ş.)

Forvet: Batuhan Çelik (Medipol Başakşehir FK), Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Can Yılmaz Uzun (1.FC Nürnberg), Selim Can Sönmez (FC Utrecht)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Soykan Başar

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

2. Takım

Stat / Yer

06.10.2021 - 12:00

Türkiye

6-1

Malta

Hibernians

06.10.2021 - 16.30

Danimarka

-

Karadağ

Hibernians

09.10.2021 - 12:00

Türkiye

-

Karadağ

Hibernians

09.10.2021 - 16.30

Danimarka

-

Malta

Hibernians

12.10.2021 - 12:00

Türkiye

-

Danimarka

Hibernians

12.10.2021 - 16.30

Malta

-

Karadağ

Hibernians

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.