TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Milli Takımı, Aspire Academy'i 8-0 yendi 15.12.2021
U17 Milli Takımı, Aspire Academyi 8-0 yendi
2022 yılının Mart ayında oynanacak Elit Tur maçları öncesi Antalya'da çalışmalarını sürdüren U17 Milli Takımımız özel maçta karşılaştığı Katar temsilcisi Aspire Academy'i 8-0 yendi. Sueno Hotel Belek sahalarında oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 3.dakikada Ali Eren Ersungur, 12.dakikada Kenan Yıldız, 39.dakikada Can Yılmaz Uzun, 46 ve 72.dakikalarda Selim Can Sönmez, 69.dakikada Halil Özdemir, 77.dakikada Diren Dağdeviren ve 87.dakikada Fahri Kerem Ay kaydetti.

U17 Milli Takımımızın Antalya'da yaptığı hazırlık kampında bulunan Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, U17 Millilerin çalışmalarını yakından takip ediyor. U17 Milli Takımızın hazırlık kampı 21 Aralık Salı günü sona erecek.

Stat: Sueno Hotel Belek

Hakemler: Murat Mert, Muhammed Şahin, Mehmet Aksal, Görkem Tosun

U17 Milli Takımı: Arif Şimşir (Dk.46 Deniz Ertaş), Batuhan Yavuz (Dk.65 Ali Turap Bülbül), Berkay Yılmaz (Dk.75 Emirhan Başyiğit), Efe Arda Koyuncu (Dk.65 Arda Kılıç), Hasan Berat Kayalı (Dk.46 Mertcan Ayhan), Diren Dağdeviren (Dk.80 Melih Sağlam), Ali Eren Ersungur (Dk.46 Furkan Yöntem), Efe Kaan Sihlaroğlu (Dk.75 Alperen Özdemir), Semih Kılıçsoy (Dk.46 Selim Can Sönmez), Kenan Yıldız (Dk.65 Fahri Kerem Ay), Can Yılmaz Uzun (Dk.46 Halil Özdemir)

U17 Aspire Academy: Mohamed Lengliz, Burhan Shtiewi, Omar Alkuwari, Ayoub Aloui, Younis Bala, Jamil Friakh, Ziad Fadi, Moath Taha, Shenain Abdulla, Mohamed Gouda, Abdulaziz Al-Bakri

U17 Milli Takımı'nın hazırlık kampı aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Mert Furkan Bayram (Altınordu), Deniz Ertaş (İttifak Holding Konyaspor), Deniz Dilmen (Medipol Başakşehir FK), Arif Şimşir (Altınordu)

Defans: Mertcan Ayhan (FC Schalke 04), Efe Arda Koyuncu (Medipol Başakşehir FK), Arda Kılıç (GZT Giresunspor), Hasan Berat Kayalı (Altınordu), Ali Turap Bülbül (Galatasaray A.Ş.), Batuhan Yavuz (FC Schalke 04), Berkay Yılmaz (SC Freiburg), Muhammed Eren Arıkan (Yukatel Kayserispor), Emirhan Başyiğit (Demir Grup Sivasspor), Berkay Uzun (Çaykur Rizespor A.Ş.), Muhammed Aybar (Yukatel Kayserispor)

Orta Saha: Furkan Yöntem (Altınordu), Diren Dağdeviren (TSG 1899 Hoffenheim), Fahri Kerem Ay (Beşiktaş A.Ş.), Efe Kaan Sihlaroğlu (Karsluher SC), Emirhan Demircan (FC Bayern München), Kenan Yıldız (FC Bayern München), Ali Eren Ersungur (TSG 1899 Hoffenheim), Melih Sağlam (Bursaspor), Berkant Çekiç (Aytemiz Alanyaspor)

Forvet: Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Can Yılmaz Uzun (1.FC Nürnberg), Alperen Özdemir (İttifak Holding Konyaspor), Halil Özdemir (KV Mechelen), Selim Can Sönmez (FC Utrecht)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Soykan Başar

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.