U16 Milli Takımımızın (01.01.1994), 16-20 Haziran 2010 tarihleri arasında Ukrayna'da düzenlencek Victor Bannikov Turnuvası'na katılacak aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 12 Haziran 2010 Cumartesi günü saat 18.00'de İstanbul Yeşilköy WOW Airport Hotel'de toplanacak.
Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki U16 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Kadir ARİ, Hüseyin Cankurt ATASOY, Mehmet Erkut ŞENTÜRK (Beşiktaş A.Ş.), Taha Can VELİOĞLU, Sercan ŞEN (Bursaspor), İbrahim YILMAZ (Büyükşehir Bld.Spor), Recep NİYAZ (Denizlispor), Beykan ŞİMŞEK (Fenerbahçe), Emre ÖZER (Galatasaray A.Ş.), Selahattin ÖZCAN (Gençlerbirliği), Kemal Mert ÖZYİĞİT, Salih UÇAN (Bucaspor), Okay YOKUŞLU (Altay), Özgür AKÇAPINAR (Borussia Dortmund), Sercan DEMİRBAŞ (Hamburg), Hakan ÇALHANOĞLU (Karlsruher SC), Tayfun AKSOY (RSC Anderlecht), Dean Selim FLORENCE (Norwich City).
Victor Bannikov Turnuvası grupları ve maç takvimi şöyle:
A GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1. Ukrayna |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. İtalya |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. Sırbistan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. Belarus |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 | |
B GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1. Türkiye |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. Rusya |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. Çek Cumhuriyeti |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. Polonya |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 | |
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat-Yer |
16.06.2010 - 13.00 (A) |
İtalya |
- |
Sırbistan |
Boryspil |
16.06.2010 - 17.00 (A) |
Ukrayna |
- |
Belarus |
Obukhiv |
16.06.2010 - 13.00 (B) |
Rusya |
- |
Türkiye |
Makariv |
16.06.2010 - 17.00 (B) |
Çek Cumhuriyeti |
- |
Polonya |
Makariv |
17.06.2010 - 13.00 (A) |
İtalya |
- |
Belarus |
Makariv |
17.06.2010 - 17.00 (A) |
Sırbistan |
- |
Ukrayna |
Obukhiv |
17.06.2010 - 13.00 (B) |
Rusya |
- |
Çek Cumhuriyeti |
Obukhiv |
17.06.2010 - 17.00 (B) |
Türkiye |
- |
Polonya |
Boryspil |
19.06.2010 - 13.00 (A) |
Belarus |
- |
Sırbistan |
Makariv |
19.06.2010 - 17.00 (A) |
Ukrayna |
- |
İtalya |
Obukhiv |
19.06.2010 - 13.00 (B) |
Türkiye |
- |
Çek Cumhuriyeti |
Boryspil |
19.06.2010 - 17.00 (B) |
Polonya |
- |
Rusya |
Boryspil |
20.06.2010 - 13.00 7.'lik Maçı |
A Grubu 4.'sü |
- |
B Grubu 4.'sü |
Makariv |
20.06.2010 - 13.00 5.'lik Maçı |
A Grubu 3.'sü |
- |
B Grubu 3.'sü |
Borodyanka |
20.06.2010 - 12.00 3.'lük Maçı |
A Grubu 2.'si |
- |
B Grubu 2.'si |
Bannikov |
20.06.2010 - 16.00 FİNAL |
A Grubu 1.'si |
- |
B Grubu 1.'si |
Bannikov |
Kafile:
KAFİLE BAŞKANI |
: Sami ÇÖLGEÇEN |
DIŞ İLİŞKİLER |
: Seyfi ÖZER |
İDARİ SORUMLU |
: Yıldıray ÇIKIT |
GÖREVLİ |
: Bedri DÖLKELEŞ |
TEKNİK DİREKTÖR |
: Abdullah ERCAN |
ANTRENÖR |
: Tahir KARAPINAR |
ANTRENÖR |
: Okan BURUK |
ANTRENÖR |
: Volkan KAZAK |
KALECİ ANTRENÖRÜ |
: Hasan Okan GÜLTANG |
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ |
: Selim Fikret TOYDEMİR |
KAMEREMAN |
: Oben Meral BAYSAL |
DOKTOR |
: Hakan GÜR |
FİZYOTERAPİST |
: Serkan USGU |
MASÖR |
: Levent GÜRBÜZ |
MALZEMECİ |
: Mustafa GÜLEN |