U16 Milli Takımımızın, 30 Mayıs - 04 Haziran 2012 tarihlerinde Azerbaycan'da düzenlenecek Caspian Cup'a katılacak aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 27 Mayıs 2012 Pazar günü saat 18.00'de, İstanbul Yeşilköy WOW Airport Hotel'de toplanacak.
Teknik Direktör Hakan Tecimer yönetimindeki U16 Milli Takımımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Oğuz AKSOY |
Beşiktaş A.Ş. |
Oğulcan ÇAĞLAYAN |
Bursaspor |
Tamer KIR |
Eskişehirspor |
Egemen ZENGİN |
Fenerbahçe A.Ş. |
Berk YILDIZ |
Galatasaray A.Ş. |
Mehmet TURAL |
Gençlerbirliği |
Oğuzhan ACAR |
Trabzonspor A.Ş. |
Mahmuthan Samet ACAR |
Bucaspor |
Ozan PAPAKER |
Çaykur Rizespor A.Ş. |
Muhammet ARI |
Denizlispor |
Erdi Can ŞEHİT |
Sakaryaspor A.Ş. |
Muhammed SÜRÜCÜ |
Konya Torku Şekerspor |
Soner ÇAVUŞ |
Dardanelspor A.Ş. |
Emre KOYUNCU |
Tarsus İdman Yurdu |
Kaan BAYSAL |
PSV Eindhoven |
Erdal ÖZTÜRK |
TSG Hoffenheim |
Mert ÖZTÜRK |
VFB Stuttgart |
Mete ÇELİK |
VFB Stuttgart |
Caspian Cup puan cetveli ve fikstürü:
A GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
1. Azerbaycan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. Kırgızistan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. Kazakistan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. Litvanya |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 | |
B GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
1. Japonya |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. Türkiye |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. Gürcistan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. Özbekistan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 | |
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat |
30.05.2012-08.00 A Grubu |
Litvanya |
- |
Kazakistan |
Dalgha Arena |
30.05.2012-08.00 B Grubu |
Türkiye |
- |
Gürcistan |
Azal FC Stadı |
30.05.2012-15.00 A Grubu |
Azerbaycan |
- |
Kırgızistan |
Dalgha Arena |
30.05.2012-17.30 B Grubu |
Japonya |
- |
Özbekistan |
Dalgha Arena |
31.05.2012-08.00 B Grubu |
Özbekistan |
- |
Türkiye |
Azal FC Stadı |
31.05.2012-08.00 B Grubu |
Japonya |
- |
Gürcistan |
Dalgha Arena |
31.05.2012-15.00 A Grubu |
Gürcistan |
- |
Litvanya |
Dalgha Arena |
31.05.2012-18.00 A Grubu |
Kazakistan |
- |
Azerbaycan |
Dalgha Arena |
02.06.2012-08.00 A Grubu |
Kazakistan |
- |
Kırgızistan |
Azal FC Stadı |
02.06.2012-08.00 B Grubu |
Gürcistan |
- |
Özbekistan |
Dalgha Arena |
02.06.2012-15.00 B Grubu |
Japonya |
- |
Türkiye |
Dalgha Arena |
02.06.2012-17.30 A Grubu |
Azerbaycan |
- |
Litvanya |
Dalgha Arena |
04.06.2012-08.00 7.lik - 8.lik Maçı |
A Grubu 4.sü |
- |
B Grubu 4.sü |
Azal FC Stadı |
04.06.2012-08.00 5.lik - 6.lık Maçı |
A Grubu 3.sü |
- |
B Grubu 3.sü |
Dalgha Arena |
04.06.2012-15.00 3.lük - 4.lük Maçı |
A Grubu 2.si |
- |
B Grubu 2.si |
Dalgha Arena |
04.06.2012-17.30 FİNAL |
A Grubu 1.si |
- |
B Grubu 1.si |
Dalgha Arena |
Not: Maç saatleri Türkiye saatine göredir. Azerbaycan saati Türkiye saatinden 2 saat ileridedir. Kafile:
Kafile Başkanı |
Süheyl ÖNEN |
İdari Görevli |
Tan KESLER |
Teknik Direktör |
Hakan TECİMER |
Antrenör |
Tamer SİVRİKAYA |
Kaleci Antrenörü |
Bülent YILMAZ |
Fiziksel Performans ve Analiz Antrenörü |
Cenk ÖZCAN |
Doktor |
Engin DİNÇ |
Masör |
Bülent KALLENCİ |
Malzemeci |
Raşit Ali GÖNENCAN |