TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 16 » U-16 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U16 Milli Takımımız, Kuzey Makedonya ile 0-0 berabere kaldı 24.08.2021
U16 Milli Takımımız, Kuzey Makedonya ile 0-0 berabere kaldı
Geri
İleri

U16 Milli Takımımız, İstanbul'da hazırlık maçında karşılaştığı Kuzey Makedonya ile 0-0 berabere kaldı. TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada Milli Takımımızda Çağrı Fedai 12. dakikada penaltı vuruşundan yararlanamadı. U16 Milli Takımımız, Kuzey Makedonya ile 26 Ağustos Perşembe günü bir hazırlık maçı daha oynayacak.

Ayrıca karşılaşmayı TFF Başkanı Nihat Özdemir, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ve Genç Milli Takım antrenörleri de izledi.

Stat: TFF Riva Tesisleri 1 Nolu Saha

Hakemler: Melih Aldemir, Erdem Birşey, Fatih Etirli, Ali Koç

Türkiye: Kağan Arıcan, Fırat Başkaya (Dk.79 Alp Bostan), Kerem Coşkun (Dk.79 Caner Kızılyaprak), Çınar Hasanoğlu (Dk.57 Bedirhan Çetin), Halim Ayaz Yükseloğlu (Dk.41 Osman Kaynak), Furkan Emin Kaçmaz (Dk.57 Güney Diyar Kılıççeken), Emirhan Arkutcu (Dk.41 Mustafa Genç) (Dk.79 Emre Gökay), Efe Akman (Dk.67 Enes Nas), Burak İngenç (Dk.41 Muharrem Emir Erkul), Çağrı Fedai (Dk.41 Rıdvan Tekkeşin), Berk Kızıldemir (Dk.67 Furkan Bacaklı)

Kuzey Makedonya: Slave Vrgov, Genc Kqiku, Andrej Velkov, Kristijan Galevski, Anes Maljichi, Daniel Kocev (Dk.34 Flakron Memishi) (Dk.66 Stefan Mladenovski), Nikola Manojlov (Dk.56 Andrej Ljubevski), Altin Aliji (Dk.51 Dimitar Papazov), Martin Jovanovikj (Dk.66 Almir Podgragja), Davor Shegmanovski (Dk.30 Darko Sekovski), Muhamed Shefiti (Dk.66 Dimitar Danev)

U16 Milli Takımı'nın Kuzey Makedonya maçları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Onuralp Çevikkan (Altınordu), Emir Yaşar (Beşiktaş A.Ş.), Kağan Arıcan (Fraport Tav Antalyaspor)

Defans: Fırat Başkaya (Altınordu), Furkan Bacaklı (Altınordu), Alp Bostan (Beşiktaş A.Ş.), Çınar Hasanoğlu (Galatasaray A.Ş.), Berk Kızıldemir (Galatasaray A.Ş.), Kerem Coşkun (Göztepe A.Ş.), Bedirhan Çetin (Yılport Samsunspor), Caner Kızılyaprak (Gençlerbirliği)

Orta Saha: Osman Kaynak (Adana Demirspor A.Ş.), Muharrem Emir Erkul (Altınordu), Güney Diyar Kılıççeken (Beşiktaş A.Ş.), Mustafa Genç (Bursaspor), Emirhan Arkutcu (Fenerbahçe A.Ş.), Burak İngenç (Fraport Tav Antalyaspor), Halim Ayaz Yükseloğlu (Galatasaray A.Ş.), Efe Akman (Galatasaray A.Ş.), Emre Gökay (Demir Grup Sivasspor), Enes Nas (Öznur Kablo Yeni Malatyaspor)

Forvet: Rıdvan Tekkeşin (Altınordu), Furkan Emin Kaçmaz (Altınordu), Çağrı Fedai (Göztepe A.Ş.)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Onur Zayim

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

24.08.2021 - 18:00

Türkiye

0-0

Kuzey Makedonya

TFF RİVA TESİSLERİ

26.08.2021 - 18:00

Türkiye

-

Kuzey Makedonya

TFF RİVA TESİSLERİ

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.