TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 16 » U-16 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U16 Milli Takımı, Kuzey Makedonya'yı 2-0 yendi 26.08.2021
U16 Milli Takımı, Kuzey Makedonyayı 2-0 yendi

U16 Milli Takımımız, İstanbul'da hazırlık maçında karşılaştığı Kuzey Makedonya'yı 2-0 mağlup etti. TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 35.dakikada Rıdvan Tekkeşin ve 54.dakikada Emirhan Arkutcu attı. U16 Milli Takımı'nın Kuzey Makedonya ile 24 Ağustos Salı günü oynadığı özel maç 0-0 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Stat: TFF Riva Tesisleri 4 Nolu Saha

Hakemler: Abdülsamet Ulutaş, Serkan Aydın, Uğurcan Fidan, Onurcan Dolgun

Türkiye: Emir Yaşar, Bedirhan Çetin, Muharrem Emir Erkul (Dk.41 Burak İngenç), Güney Diyar Kılıççeken (Dk.41 Efe Akman), Rıdvan Tekkeşin (Dk.41 Çağrı Fedai), Caner Kızılyaprak (Dk.41 Kerem Coşkun), Furkan Bacaklı, Enes Nas (Dk.41 Furkan Emin Kaçmaz), Mustafa Genç (Dk.41 Emirhan Arkutcu), Osman Kaynak (Dk.41 Emre Gökay), Alp Bostan (Dk.41 Fırat Başkaya)

Kuzey Makedonya: Spasko Ahtarov, Genc Kqiku (Dk.59 Martin Jovanovikj), Andrej Velkov (Dk.59 Daniel Kocev), Kristian Galevski, Anes Maljichi, Almir Podgragja (Dk.41 Muhamed Shefiti), Nikola Manojlov (Dk.75 Davor Shegmanoski), Dimitar Porchu (Dk.29 Darko Sekovski) (Dk.59 Dimitar Papazov), Andrej Velichkovski (Dk.75 Andrej Ljijbevski), Gorazd Riztovski (Dk.75 Dimitar Danev), Stefan Mladenovski (Dk.55 Altin Aliji)

U16 Milli Takımı'nın Kuzey Makedonya maçları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyordu:

Kaleciler: Onuralp Çevikkan (Altınordu), Emir Yaşar (Beşiktaş A.Ş.), Kağan Arıcan (Fraport Tav Antalyaspor)

Defans: Fırat Başkaya (Altınordu), Furkan Bacaklı (Altınordu), Alp Bostan (Beşiktaş A.Ş.), Çınar Hasanoğlu (Galatasaray A.Ş.), Berk Kızıldemir (Galatasaray A.Ş.), Kerem Coşkun (Göztepe A.Ş.), Bedirhan Çetin (Yılport Samsunspor), Caner Kızılyaprak (Gençlerbirliği)

Orta Saha: Osman Kaynak (Adana Demirspor A.Ş.), Muharrem Emir Erkul (Altınordu), Güney Diyar Kılıççeken (Beşiktaş A.Ş.), Mustafa Genç (Bursaspor), Emirhan Arkutcu (Fenerbahçe A.Ş.), Burak İngenç (Fraport Tav Antalyaspor), Halim Ayaz Yükseloğlu (Galatasaray A.Ş.), Efe Akman (Galatasaray A.Ş.), Emre Gökay (Demir Grup Sivasspor), Enes Nas (Öznur Kablo Yeni Malatyaspor)

Forvet: Rıdvan Tekkeşin (Altınordu), Furkan Emin Kaçmaz (Altınordu), Çağrı Fedai (Göztepe A.Ş.)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Onur Zayim

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

24.08.2021 - 18:00

Türkiye

0-0

Kuzey Makedonya

TFF RİVA TESİSLERİ

26.08.2021 - 18:00

Türkiye

2-0

Kuzey Makedonya

TFF RİVA TESİSLERİ

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.