TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U15 Milli Takımı, Avusturya'yı 4-3 yendi 25.10.2019
U15 Milli Takımı, Avusturyayı 4-3 yendi

U15 Milli Takımımız, Hırvatistan'da düzenlenen UEFA Gelişim Turnuvası ikinci maçında Avusturya'yı normal süresi 0-0 biten maçta, penaltı atışları sonucu 4-3 mağlup etti. U15 Milli Takımımız, turnuvadaki son maçında 27 Ekim Pazar günü Çin ile karşılaşacak.
 
Stat: Medulin
 
Hakemler: Marin Rozman, Marko Balen, Hrvoje Perkov, Marko Linic
 
Avusturya: Sebastian Künster, Dominic Schneider, Niklas Nigelhell (Dk.41 Fabian Jankovic), Leopold Rusch (Dk.41 Joel Stückler), Joridi Koreimann (Dk.41 Dino Kuloglija), Mücahit İbrahimoğlu (Dk.41 Demir Murtic), Mario Pejazic (Dk.41 Bendikt Scharner), Baran Alparslan (Dk.41 Tristan Osmani), Armin Haider (Dk.41 Amar Hot), Philipp Haberl (Dk.41 Stefan Kordic), Moritz Neumann (Dk.41 Marco Modritsch)
 
Türkiye: Arif Şimşir, Cankut Kutlu, Arda Kırgıl (Dk.50 Bilal Selamet), Arda Kılıç, Furkan Yöntem, Emirhan Kayar (Dk.70 Alihan Adıgüzel), Semih Kılıçsoy, Batuhan Çelik (Dk.50 Mehmet Bilgin), Salih Malkoçoğlu (Dk.41 Muhammed Zişan Turan), Muhammet Semih Kocatürk (Dk.41 Enes Kaan Rüzgar), Hamza Baran Arıkan (Dk.70 Emre Kutlu)

U15 Milli Takımı'nın UEFA Gelişim Turnuvası aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Mert Furkan Bayram (Altınordu A.Ş.), Arif Şimşir (Altınordu A.Ş.)

Defans: Arda Kırgıl (Altınordu A.Ş.), Hasan Berat Kayalı (Altınordu A.Ş.), Lütfi Yurttakal (Antalyaspor A.Ş.), Hamza Baran Arıkan (Bursaspor), Emre Kutlu (İttifak Holding Konyaspor), Arda Kılıç (Giresunspor), Bilal Selamet (Kasımpaşa A.Ş.), Cankut Kutlu (Medipol Başakşehir FK)

Orta Saha: Furkan Yöntem (Altınordu A.Ş.), Muhammet Zişan Turan (Altınordu A.Ş.), Mevlana Halis Erdoğdu (İttifak Holding Konyaspor), Emirhan Kayar (Galatasaray A.Ş.), Muhammed Eren Arıkan (İstiklal Mobilya Kayserispor), Muhammed Semih Kocatürk (İttifak Holding Konyaspor), Salih Malkoçoğlu (Trabzonspor A.Ş.), Alihan Adıgüzel (FC Schalke 04)

Forvet: Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Mehmet Bilgin (Bursaspor), Batuhan Çelik (Medipol Başakşehir FK), Enes Kaan Rüzgar (FC Schalke 04)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Övünç Soykan Başar

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

23.10.2019 - 16.00

Hırvatistan

2-1

Türkiye

Medulin

25.10.2019 - 12.00

Avusturya

3-4

Türkiye

Medulin

27.10.2019 - 10.00

Türkiye

-

Çin

Medulin

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.