TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U15 Milli Takımı'nın 1. dönem hazırlık kampı başladı 25.11.2021
U15 Milli Takımının 1. dönem hazırlık kampı başladı
Geri
İleri
U15 Milli Takımımızın 24 Kasım - 2 Aralık 2021 tarihleri arasında Antalya'da 2 dönem olarak planlanan hazırlık kampının 1. dönemi başladı. Antalya Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde kendi aralarında oynadıkları antrenman maçıyla çalışmalarını sürdüren U15 Milliler, 28 Kasım tarihine kadar çalışmalarına devam edecek.

U15 Milli Takımı'nın 1. dönem hazırlık kampı aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

1. Dönem Kamp Kadrosu: (24-28 Kasım 2021)

Kaleciler: Mehmet Akif Oruç (Galatasaray A.Ş.), Halil Ersoy (Manavgat Sarılar Belediyespor), Yusuf Nacar (Gaziantep FK A.Ş.), Emre Can Çalışkan (Beşiktaş A.Ş.)

Defans: Altuğ Tınaz (Fenerbahçe A.Ş.), Emrullah Çöğgün (İttifak Holding Konyaspor), Ali Aydın Barut (Aytemiz Alanyaspor), Arda Ünyay (MKE Ankaragücü), Samed Özkaya (Medipol Başakşehir FK), Taha Yiğit Odabaş (Yılport Samsunspor), Mitatcan Erdoğan (Fenerbahçe A.Ş.), Efe Halil Şimşek (Demir Grup Sivasspor), Yusuf Yazar (Bursaspor), Oğuz Kaan Koş (Fenerbahçe A.Ş.)

Orta Saha: Servet Berat Fidan (Bereket Sigorta Ümraniyespor), Şahin Alakuş (İttifak Holding Konyaspor), Mehmet Akif Yıldırım (Galatasaray A.Ş.), Emir İslam Halil (Gölcük Karadeniz Spor), Ege Araç (Galatasaray A.Ş.), Mustafa Sezai Gülmez (Fenerbahçe A.Ş.), Ayberk Enes Korkmaz (Fraport TAV Antalyaspor), Eyüp Can Karasu (Galatasaray A.Ş.), Fatih Ok (Gençlerbirliği), Arda İbrahim Akgün (Balıkesirspor), Ömer Faruk Pınar (Bursa Güven), Yasir Boz (Fenerbahçe A.Ş.), Emirhan Uzunyakup (Kocaelispor), Abdullah Kaygısız (İttifak Holding Konyaspor)

Forvet: Mustafa Erhan Hekimoğlu (Beşiktaş A.Ş.), Berkay İşcan (Altınordu), Altan Ege Olcaytu (Altınordu), Ahmet Utku Menekşe (Kapaklı Sitespor)

U15 Milli Takımı'nın 2. dönem hazırlık kampı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

2. Dönem Kamp Kadrosu: (28 Kasım-2 Aralık 2021)

Kaleciler: Egemen Aydın (İttifak Holding Konyapor), Kerem Matışlı (Bursaspor), Yağız Efe Dere (Yukatel Kayserispor), Efe Yağız Türk (Trabzonspor A.Ş.)

Defans:
Ferhat Yağız Usta (Gençlerbirliği), Umut İslamoğlu (Gençlerbirliği), Kartal Kaan Yiğit (Beşiktaş A.Ş.), Enes İlhan (Medipol Başakşehir FK), Mert Mehmet Çakmak (Gençlerbirliği), Berat Enes Özrek (Bodrumspor A.Ş.), Sabri Kaçmaz (Bursaspor), Yakuphan Sarıalioğlu (Trabzonspor A.Ş.), Ege Yıldırım (Göztepe A.Ş.), Kerimcan Polat Mutlu (Kasımpaşa A.Ş.), Berk Metin Erdoğan (Beşiktaş A.Ş.)

Orta Saha:
Bora Yağız Aydın (Fenerbahçe A.Ş.), Bilal Toğ (Batman Petrol), Sabri Gülay (İttifak Holding Konyaspor), Ali Kemal Aslan (Çaykur Rizespor A.Ş.), Yusufcan Balci (Palandökenspor), Ömer Faruk Akyüz (Medipol Başakşehir FK), Robert Atsup (Fenerbahçe A.Ş.), Ömer Gücel (Çengelköyspor), Beytullah Kabadayı (Göztepe A.Ş.), Yusuf Tunçer (Erzurum Gençlik ve Spor), İsmail Akıncı (DSİ Spor), Arda Çelikünal (Adana Demirspor A.Ş.), Emre Akboğa (Manisa Futbol Kulübü), Enes Cinemre (Beşiktaş A.Ş.) 

Forvet: Sabri Çakır (Demir Grup Sivasspor), Soran Tümen (Van Gençlik ve Spor İl Müd. Spor), Mehmet Onur Yıldız (Altay), Efe Kaan Kayanöz (Alkula Gençlik ve Spor)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu:
Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Güngör Şahinkaya

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.