TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Kız Milli Takımı, Rusya'yı 6-1 yendi 21.11.2019
U17 Kız Milli Takımı, Rusyayı 6-1 yendi
U17 Kız Milli Takımımız, Antalya'da hazırlık maçında karşılaştığı Rusya'yı 6-1 mağlup etti. Milli Takımımızın gollerini 4(P), 32 ve 73.dakikalarda Berivan İçen, 49 ve 52.dakikalarda Mine Yıldız, 28.dakikada Mesude Alayont kaydederken, Rusya'nın tek golü 76.dakikada Kseniia Dolgova'dan geldi. U17 Kız Milli Takımımız, Rusya ile 23 Kasım Cumartesi günü bir hazırlık maçı daha oynayacak.
 
Stat: Emirhan Spor Tesisleri
 
Hakemler: Sedef Kıranoğlu, Deybet Gök, Meltem Tarım, Hümeyra Çelik
 
Türkiye: Kevser Gündoğdu (Dk.61 Yağmur Gözder), Nilay Güreler (Dk.61 Rabia Çelik), Selda Ataç (Dk.38 İlayda Cansu Kara), Damla Yıldız (Dk.56 Nazlı Örnek), Narin Yakut (Dk.61 Suhde Nur Arpacı), Elanur Turhan (Dk.56 Melisa Güleç), Arzu Akkurt (Dk.69 Zeynep Ülkü Kahya), Mine Okaytu (Dk.69 Elvin Kılınç), Zeynep Kerimoğlu (Dk.38 Beyza Semercioğlu), Berivan İçen, Mesude Alayont (Dk.46 Mine Yıldız)
 
Rusya: Violetta Isaikina (Dk.63 Vera Sanzharovskaya), Diana Zakharova, Adelina Alekseeva (Dk.46 Diana Ganina), Ramina Ushenko (Dk.58 Polina Gefko), Mariia Barvinok (Dk.63 Daria Golovina), Polina Semina (Dk.70 Anastasiia Pecherskaya), Sofia Kukhareva, Veronika Ermakova, Alina Shishkova, Alisa Mishurina (Dk.25 Zarina Sharifova), Kseniia Dolgova

U17 Kız Milli Takımı'nın Rusya maçları aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Kevser Gündoğdu (Türkiyem Berlin Spor), Yağmur Gözder (Horozkentspor), Zuhal Ezer (Kemer Futbol Kulübü), İlayda Salğar (Konak Belediye Spor)

Defans: Selda Ataç (Dudullu), Narin Yakut (Kayseri Gençler Birliği), İlayda Cansu Kara (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Suhde Nur Arpacı (Dudullu), Yekta Şimşek (Adana Akdeniz Demir Spor), Nilay Güreler (Konak Belediye Spor), Elanur Turhan (Sv Lurup), Rabia Göksu Gökçe (Akdeniz Nurçelik Spor), Rabia Çelik (Dudullu), Damla Yıldız (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü)

Orta Saha: Berivan İçen (Beşiktaş A.Ş.), Mine Okaytu (Kayseri Gençler Birliği), Arzu Akkurt (1207 Antalyaspor Kadın Futbol Kulübü), Melisa Güleç (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Mine Yıldız (Pendik Çamlık Spor), Beyza Semercioğlu (Fomget Gençlik Ve Spor), Halle Rose Pembe Houssein (Arsenal Women Rtc), Nazlı Örnek (Beşiktaş A.Ş.), Seher Köksal (Ağaköyspor), Beyza Kara (Harburger Turnerbund), Zeynep Ülkü Kahya (İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor)

Forvet: Elvin Kılınç (Kayseri Gençler Birliği), Pınarsu Cılız (----), Mesude Alayont (Horozkentspor), Leyila Aydın (Türkiyem Berlin Spor), Zeynep Kerimoğlu (Dudullu)

Futbol Gelişim Direktörü: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Necla Güngör Kıragası

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

21.11.2019 - 14.00

Türkiye

6-1

Rusya

Emirhan Spor Tesisleri/Antalya

23.11.2019 - 11.00

Türkiye

-

Rusya

Emirhan Spor Tesisleri/Antalya

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.