TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Kadın A Milli Takımı İstanbul'daki hazırlıklarını tamamladı 13.09.2020
Kadın A Milli Takımı İstanbuldaki hazırlıklarını tamamladı
Geri
İleri

Kadın A Milli Takımımız, Slovenya ile oynayacağı Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçının hazırlıklarını TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bugün yaptığı antrenmanla tamamladı. 3 Eylül 2020 tarihinden bu yana çalışmalarına İstanbul'da devam eden Kadın Milliler, 14 Eylül 2020 Pazartesi günü maçın oynanacağı Slovenya'ya hareket edecek. Slovenya'nın başkenti Lübliyana'ya gidecek olan Kadın A Milli Takımımız, daha sonra kamp yapacağı Bled kasabasına geçecek.
 
Kadın A Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçında 18 Eylül 2020 Cuma günü Slovenya ile karşı karşıya gelecek. Stanko Mlakar Stadyumu'nda saat 21.00'de başlayacak karşılaşmayı Belçika Futbol Federasyonu'ndan Viki De Cremer yönetecek. Cremer'in yardımcılıklarını Joline Delcrois ve Bosmans Ilka yaparken, karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Lois Otte olacak.

Kadın A Milli Takımı'nın Slovenya maçı aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
 
Kaleciler: Fatma Şahin (Beşiktaş A.Ş.), Gamze Nur Yaman (Alg Spor), Selda Akgöz (Ataşehir Belediye Spor)
 
Defans: Berna Yeniçeri (Konak Bld Spor), Didem Karagenç (Beşiktaş A.Ş.), Jessica Çarmıklı (Beşiktaş A.Ş.), Esra Erol (Beşiktaş A.Ş.), Gülbin Hız (Alg Spor), Dilan Yeşim Taşkın (Sv Horn)
 
Orta Saha: Derya Arhan (Alg Spor), Arzu Karabulut (Beşiktaş A.Ş.), Ebru Topçu (Alg Spor), Emine Ecem Esen (Alg Spor), Sevgi Çınar (Beşiktaş A.Ş.), Berivan İçen (Beşiktaş A.Ş.), Fatma Kara (İbv), Büşra Kuru (Ffc Nıederkırchen), İlayda Civelek (Ataşehir Belediye Spor), İrem Eren (Kdz. Ereğli Belediye Spor), Fatoş Yıldırım (Ataşehir Belediye Spor)
 
Forvet: Birgül Sadıkoğlu (Konak Bld Spor), Yağmur Uraz (Beşiktaş A.Ş.), Melike Öztürk (Ataşehir Belediye Spor)
 
Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin
 
Teknik Direktör: Necla Güngör Kıragası
 
Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

18.09.2020 21.00

Slovenya

-

Türkiye

Stanko Mlakar Stadyumu, Kranj

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.