TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Futsal Milli » Futsal Milli Takım Detay Sayfası
Futsal A Milli Takımı'nın kampı sona erdi 11.12.2021
Futsal A Milli Takımının kampı sona erdi
Geri
İleri
4-13 Nisan 2022 tarihlerinde Litvanya'da oynayacağı Dünya Kupası Avrupa elemeleri ön eleme turu müsabakalarına hazırlanan Futsal A Milli Takımımız, 30 Kasım - 10 Aralık tarihleri arasında Adana'da kamp yaptı. 21 oyuncunun yer aldığı kampta antrenmanlar Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Kampın ilk gününde TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, teknik ekip ve oyuncularla bir araya gelerek genel bir toplantı yaptı ve başarılar diledi.

Kamp süresince, pozisyon hücum ve savunmaları, geçişler ve duran toplar üzerine çalışan Millilerin, antropometrik ölçümleri Çukurova Üniversitesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi Laboratuvarı'nda yapıldı.

Kampla ilgili konuşan Futsal A ve U19 Milli Takımlar Teknik Direktörü Murat Kaya, '' 7 Aralık'ta gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda Dünya Kupası Avrupa elemeleri ön eleme turu müsabakalarındaki rakiplerimiz belli oldu. Litvanya, İsrail ve Kuzey İrlanda ile çok zorlu maçlar oynayacağız. Genç oyuncuların ağırlıklı olduğu oyuncu grubumuza güveniyoruz. Dünya Kupası elemeleri hazırlıklarının ilk etabını istediğimiz ve planladığımız gibi tamamladık. Oyuncularımızın antropometrik ölçümlerinin sonucunda antrenman ve beslenme planlamalarını yaptık. Futbol Gelişim Direktörümüz Oğuz Çetin'in kampta bizlerle beraber olması büyük motivasyon sağladı, desteklerinden dolayı kendisine tüm ekibim adına teşekkür ederim.'' dedi.

Futsal A Milli Takımı'nın kadrosunda şu isimler yer aldı:

Kaleciler: Erkan Çınar (Kuştepe Spor), Adem Ağaoğlu (OF Spor) Emir Kağan Kadalı (Bursa Zafer Spor), Halil İbrahim Yılmaz (Adanaspor A.Ş)

Savunma: Kamil Can Akparlak (Erdemli Belediye Spor), Muhammed Yusuf Aygün (Kuştepe Spor), Muhammed Fatih Ardıç (Adanaspor A.Ş), Mehmet Yiğit (Bilecik Spor)

Kanat: Melih Kaan Özkul ( Beytepe Mete Spor), Ramazan Bildirici (Çamlıca Spor), Talha Can Vardar (Kayaşehir Spor), Zeynullah Türkay (Teco Karacabey Belediye Spor), Mustafa Gürkan Varlık (Büyükşehir Belediye Erzurum Spor), Furkan Eliaçık (Kahramanmaraş Spor A.Ş), Alperen Karaca (Büyükşehir Belediye Erzurum Spor), Oğuz Kaan Ünal (Gerze Belediyespor), Hasan Baran Uçkan (Göztepe A.Ş), Abdülkadir Çelik (Adanaspor A.Ş)

Forvet: Muhammed Altunay (İstanbul Bulancak Spor), Okan Yiğit Üstünel (Atakum Belediyespor), Güney Yılmaz (Büyükşehir Belediye Erzurum Spor)

Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin

Teknik Direktör: Murat Kaya

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.