TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Plaj Futbolu Milli » Plaj Futbolu Milli Takımı Detay Sayfası
Plaj Futbolu Milli Takımı'nın aday kadrosu ve programı açıklandı 28.06.2016
Plaj Futbolu Milli Takımının aday kadrosu ve programı açıklandı

Plaj Futbolu Milli Takımı'nın Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri'nde (EURO Beach Soccer League) oynayacağı maçların aday kadrosu ve programı belli oldu.

Plaj Futbolu Milli Takımı, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Eleme maçlarının hazırlıklarına 29 Haziran 2016 Çarşamba günü Antalya'nın Alanya ilçesinde başlayacak ve buradaki kamp boyunca Michell Otel'de konaklayacak.

5 Temmuz 2016 Salı gününe kadar hazırlıklarını burada sürdürecek Plaj Futbolu Milli Takımı, bu tarihte İstanbul'a geçecek ve ardından 6 Temmuz 2016 Çarşamba günü Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri'ndeki maçlarını oynayacağı İspanya'nın güneybatısındaki Pontevedra bölgesine bağlı Sanxenxo'ya gidecek.

Elemelerdeki rakiplerimiz Andorra ve İngiltere

6 Temmuz'dan itibaren hazırlıklarını İspanya'da sürdürecek Plaj Futbolu Milli Takımı, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri'nde (EURO Beach Soccer League) 9-10 Temmuz'da Andorra ve İngiltere ile birlikte 2. Grup'ta mücadele edecek. Eleme maçlarının ardından Plaj Futbolu Milli Takımı, 11 Temmuz 2016 Pazartesi günü Türkiye'ye dönecek.

Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri'nde 12 takım, 3'erli olarak 4 grupta yer alacak. Grup liderleri ile tüm grupların en iyi 3 ikincisi, Ağustos 2016'da İtalya'da düzenlenecek Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Süper Finalleri'ne yükselmeye hak kazanacak.

Teknik Direktör Adil Müftüoğlu yönetimindeki Plaj Futbolu Milli Takımımızın, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Eleme maçları ve hazırlık kampı aday kadrosuna şu isimler davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Plaj Takım

Mevki

Doğum Tar.

Yasin BAĞCI

70 Larende GSK

ÖZ-BA Yapı İnşaat

Defans

17.01.1990

Erkan ANZAFLIOĞLU

Seferihisar Spor

ARMH Antalyaspor

Defans

02.05.1983

Volkan YEŞİLIRMAK

Seferihisar Spor

ARMH Antalyaspor

Defans

17.03.1990

Ferit Yücel ERGÜN

-

ARMH Antalyaspor

Defans

27.11.1978

Semih TÜRKMEN

Güzelbahçe Bld. Spor

ÖZ-BA Yapı İnşaat

Defans

23.01.1989

Seyit Ahmet SÜER

Çakırlargücü

ARMH Antalyaspor

Forvet

06.10.1983

Barış TERZİOĞLU

Güraltay

ARMH Antalyaspor

Forvet

10.09.1982

Cem KESKİN

Küçükköyspor

ARMH Antalyaspor

Forvet

09.09.1988

Erkan AKBAL

Foça Bld. Spor

ÖZ-BA Yapı İnşaat

Forvet

18.03.1992

İsmail TURHAN

Belen Bld. Spor

Arsuz Belediye Spor

Kaleci

13.02.1992

Yağızcan GÖRGÜLÜ

Paşabahçe

ARMH Antalyaspor

Kaleci

19.05.1992

Mehmet AŞLAMACI

İ.Ü.S.B.K.

ARMH Antalyaspor

Kaleci

13.11.1985

Kerem SİNÇ

Güngören

ARMH Antalyaspor

Forvet

16.07.1984

Recep DEMİR

Kütahyaspor

Seferihisar CittaSlow

Defans

07.04.1988

Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri 2. Grup maç programı:

Tarih-Saat

Takım

Skor

Takım

Yer

08.07.2016 - 13.00

İngiltere

-

Andorra

Sanxenxo-İspanya

09.07.2016 - 13.00

Andorra

-

Türkiye

Sanxenxo-İspanya

10.07.2016 - 12.30

Türkiye

-

İngiltere

Sanxenxo-İspanya


NOT: Tüm maç saatleri yereldir. İspanya yerel saati, Türkiye saatinden 1 saat geridedir.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.