TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
Servet Yardımcı: "Tüm rakiplerimizin güçlü olacağını biliyorduk" 26.11.2021
Servet Yardımcı: "Tüm rakiplerimizin güçlü olacağını biliyorduk"
TFF 1. Başkan vekili Servet Yardımcı bugün gerçekleştirilen 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off kura çekimi sonrasında açıklamalarda bulundu. 

Eşleşmelerin tüm Türkiye için hayırlı olmasını dileyen Yardımcı, play-off kurasına katılan 12 takımın da EURO 2020 finallerinde mücadele ettiğine dikkat çekerek şunları söyledi: "Bazı takımları aklımızdan geçirmiş olabiliriz. Fakat bu takımlar arasından Dünya Kupası'na en iyilerin gideceğini düşünürsek, tüm rakiplerimizin güçlü olacağını zaten biliyorduk. Portekiz'e karşı daha önce 2 kez galip geldik. Sırbistan'ın yaptığını biz niye yapmayalım?"

Son maçlarda millî takımın büyük bir çıkış yakaladığını vurgulayan Yardımcı, sözlerini şöyle noktaladı: "Hem federasyon hem teknik kadro hem de oyuncularımız olarak gerçek anlamda toparlanmış durumdayız. Bizim için bundan sonra rakip gerçekten önemli değil. İnşallah Portekiz'i orada yenip Türkiye'de İtalya veya Kuzey Makedonya ile oynayıp inşallah 20 yıllık Dünya Kupası hasretini sona erdirmiş olacağız."
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.