TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
Stefan Kuntz, U17 Millî Takımımıza başarılar diledi 10.05.2022
Stefan Kuntz, U17 Millî Takımımıza başarılar diledi

A Millî Takım Teknik Direktörümüz Stefan Kuntz, 16 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında İsrail'de düzenlenecek UEFA Avrupa 17 Yaş Altı Şampiyonası final turnuvasında mücadele edecek U17 Millî Takımımıza başarılar diledi. Takımımızın bugünkü öğle yemeği öncesinde teknik heyet ve oyuncularla bir araya gelen Alman teknik adam, burada futbolculara hitaben kısa bir konuşma yaptı. 

Bu tür organizasyonların genç futbolcular için büyük bir önemi olduğunu vurgulayan Kuntz, şunları söyledi: "Hepinizin ne kadar iyi olduğunu görebilmek, böylesi turnuvalarla mümkün olur çünkü en iyi rakiplere karşı mücadele edersiniz. Orası bir sahnedir ve edineceğiniz tecrübe eşsizdir." 

Teknik direktör olarak birçok kez bu tür turnuvalara katıldığını ve şampiyonluklar yaşadığını belirten Kuntz, "Finallerde en mühim konu takım halinde iyi mücadele etmektir. Rakibi şaşırtmak istiyorsanız takım olarak birlikte hareket etmelisiniz" dedi.

Stefan Kuntz, "Futbolda bireysel hedeflerden önce takımın hedeflerinin geldiğinin bilincinde olmanız gerekir. Takımca başarılı olmanız zaten bireysel olarak da ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Maça çıktığınızda yaptığınız işten keyif alın ve babanızın size ilk armağan ettiği topla oynamaya başladığınız andaki şevkle mücadele edin. Hepinize İsrail'de başarılar diliyorum" diyerek konuşmasını tamamladı.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.