TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
U18 Milli Takımımızın 19. Akdeniz Oyunları programında değişiklik 25.06.2022
U18 Milli Takımımızın 19. Akdeniz Oyunları programında değişiklik
U18 Milli Takımımızın katıldığı bu sene Cezayir'de organize edilen 19. Akdeniz Oyunları'nda, futbol programında değişikliğe gidildi. Daha önce açıklanan programa göre bazı maçların saatleri ve stadyum bilgileri değişti. Güncellenen programın son hali aşağıdaki şekildedir.

Akdeniz ülkelerinin katılımıyla dört yılda bir düzenlenen organizasyonda U18 Milli Takımımız, ilk maçını 26 Haziran Pazar günü TSİ 19.00'da Yunanistan ile oynayacak.


Maç Programı ve gruplar:

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. İSPANYA

0

0

0

0

0

0

0

0

2. FRANSA

0

0

0

0

0

0

0

0

3. CEZAYİR

0

0

0

0

0

0

0

0

4. FAS

0

0

0

0

0

0

0

0

      B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

      1. TÜRKİYE

0

0

0

0

0

0

0

0

      2. İTALYA

0

0

0

0

0

0

0

0

      3. PORTEKİZ

0

0

0

0

0

0

0

0

      4. YUNANİSTAN

0

0

0

0

0

0

0

0

Tarih-Saat (TSİ)

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

26.06.2022 - 19.00

İspanya

-

Cezayir

Sig Stadium

26.06.2022 - 22.00

Fransa

-

Fas

Sig Stadium

26.06.2022 - 22.00

İtalya

-

Portekiz

Ahmed Zabana Stadium

26.06.2022 - 19.00

Yunanistan

-

Türkiye

Mers El Hadjadj Stadium

28.06.2022 - 19.00

Cezayir

-

Fas

Sig Stadium

28.06.2022 - 22.00

Portekiz

-

Türkiye

Sig Stadium

28.06.2022 - 22.00

İspanya

-

Fransa

Ahmed Zabana Stadium

28.06.2022 - 19.00

İtalya

-

Yunanistan

Mers El Hadjadj Stadium

30.06.2022 - 19.00

Portekiz

-

Yunanistan

Sig Stadium

30.06.2022 - 19.00

Türkiye

-

İtalya

Ahmed Zabana Stadium

30.06.2022 - 22.00

Cezayir

-

Fransa

Ahmed Zabana Stadium

30.06.2022 - 22.00

Fas

-

İspanya

Sig Stadium

02.07.2022 - 19.00

Yarı Final

-

A1 - B2

Sig Stadium

02.07.2022 - 22.00

Yarı Final

-

B1 - A2

Sig Stadium

04.07.2022 - 22.00

3.lük Maçı

-

Yarı Final (kaybedenler)

Ahmed Zabana Stadium

05.07.2022 - 22.00

Final Maçı

-

Yarı Final (kazananlar)

Olympic Complex

U18 Milli Takımı'nın 19. Akdeniz Oyunları aday kadrosuna şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Serhat Öztaşdelen (Altınordu), Jankat Yılmaz (Galatasaray A.Ş.)

Defans: Eren Tunalı (Bursaspor), Emir Ortakaya (Fenerbahçe A.Ş.), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Mehmet Enes Gülalan (Karşıyaka), Yaşar Kavas (Konyaspor), Ali Şahin Yılmaz (Trabzonspor A.Ş.)

Orta Saha: Sami Satılmış (Altınordu), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği), Teoman Gündüz (Hertha BSC), Mehmet Ali Büyüksayar (Konyaspor), Devran Şenyurt (SV Höngg), Muhammed Mustafa Pınarcı (Trabzonspor A.Ş.)

Forvet: Habib Biçer (Bodrumspor A.Ş.), Ahmet Karademir (Konyaspor), Yunus Emre Kefeli (Modafen), Ali Kılıç (Yılport Samsunspor)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu

Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.