TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
U23 Millî Takımımız, 5. İslami Dayanışma Oyunları hazırlıklarını sürdürüyor 5.08.2022
U23 Millî Takımımız, 5. İslami Dayanışma Oyunları hazırlıklarını sürdürüyor
Geri
İleri

U23 Millî Takımımız, 9-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında Konya'da düzenlenecek 5. İslami Dayanışma Oyunları hazırlıklarına Konyaspor Kayacık Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla devam etti. Yaklaşık 1 saat 45 dakika süren antrenmanda Milli Takımımız, ısınma hareketlerinin ardından el topu ve pas çalışması yaptı. Daha sonra daraltılmış alanda iki takım halinde çift kale maç ile antrenman son buldu.

Mehmet Ataberk Dadakdeniz'in doğum günü kutlandı

U23 Milli Takımı oyuncularından Mehmet Ataberk Dadakdeniz'in doğum günü, 5. İslami Dayanışma Oyunları için Konya'da bulunan Milli Takımımızın kamp otelinde kutlandı. Kendisi için hazırlanan pastanın üzerindeki mumları takım arkadaşları ile beraber söndüren Dadakdeniz, daha sonra teknik ekip ve oyuncuların tebriklerini kabul etti.

U23 Milli Takımı'nın 5. İslami Dayanışma Oyunları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Canberk Yurdakul (Bursaspor), Mehmet Ataberk Dadakdeniz (Fraport TAV Antalyaspor), Batuhan Ahmet Şen (Galatasaray A.Ş.)

Defans: Tayyip Talha Sanuç (Adana Demirspor A.Ş.), İsmail Çokçalış (Adana Demirspor A.Ş.), Ahmet Gülay (Alanyaspor), Fatih Kurucuk (Beyçimento Bandırmaspor), Ali Eren İyican (Bodrumspor A.Ş.), Muhammet Taha Şahin (Manisa Futbol Kulübü), Arda Kızıldağ (Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş.)

Orta Saha: Mehmet Özcan (Beyçimento Bandırmaspor), Eren Karadağ (Çaykur Rizespor A.Ş.), Muhammed Gümüşkaya (Fenerbahçe A.Ş.), Selim Dilli (Kasımpaşa A.Ş.), Âdem Eren Kabak (Arabam.com Konyaspor), Tuğbey Akgün, Hakan Yeşil (Trabzonspor A.Ş.), Cihan Kahraman (Yılport Samsunspor), Polat Yaldır (Yılport Samsunspor)

Forvet: Bertuğ Özgür Yıldırım (Atakaş Hatayspor), Eren Aydın (Galatasaray A.Ş.), Mehmet Umut Nayir (Bitexen Giresunspor), Metehan Altunbaş (Lask)

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

Gruplar:

A GRUBU:              B GRUBU:

TÜRKİYE                 FAS

SENEGAL                İRAN

CEZAYİR                 SUUDİ ARABİSTAN

KAMERUN               AZERBAYCAN

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stad / Şehir

08.08.2022 - 13.30

Cezayir

Kamerun

15 Temmuz Stadı - Konya

08.08.2022 - 17.00

Senegal

Türkiye

15 Temmuz Stadı - Konya

08.08.2022 - 13.30

Fas

İran

Cumhuriyet Stadı - Konya

08.08.2022 - 17.00

Suudi Arabistan

Azerbaycan

Cumhuriyet Stadı - Konya

10.08.2022 - 13.30

Kamerun

Türkiye

15 Temmuz Stadı - Konya

10.08.2022 - 17.00

Senegal

Cezayir

15 Temmuz Stadı - Konya

10.08.2022 - 13.30

Fas

Suudi Arabistan

Cumhuriyet Stadı - Konya

10.08.2022 - 17.00

Azerbaycan

İran

Cumhuriyet Stadı - Konya

12.08.2022 - 13.30

Kamerun

Senegal

15 Temmuz Stadı - Konya

12.08.2022 - 17.00

Türkiye

Cezayir

15 Temmuz Stadı - Konya

12.08.2022 - 13.30

Azerbaycan

Fas

Cumhuriyet Stadı - Konya

12.08.2022 - 17.00

İran

Suudi Arabistan

Cumhuriyet Stadı - Konya

14.08.2022 - 17.00

A1

B2

15 Temmuz Stadı - Konya

14.08.2022 - 17.00

B1

A2

Cumhuriyet Stadı - Konya

16.08.2022 - 13.30

3. lük maçı

Cumhuriyet Stadı - Konya

16.08.2022 - 17.00

Final Maçı

15 Temmuz Stadı - Konya

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.