TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
9 Eylül 2017 16:30 İNEGÖLSPOR 2-1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2017 16:30 KOCAELİ BİRLİK SPOR 1-0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2017 15:30 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1-1 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2017 16:00 KASTAMONUSPOR 1966 0-2 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2017 16:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 4-1 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2017 16:30 SARIYER 1-3 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2017 16:30 EYÜPSPOR 1-4 BUCASPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2017 16:30 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3-0 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Eylül 2017 19:00 AFJET AFYONSPOR 3-1 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 2 0 0 7 2 5 6
2.KEÇİÖRENGÜCÜ 2 2 0 0 7 3 4 6
3.AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 1 1 0 8 1 7 4
4.AFJET AFYONSPOR 2 1 1 0 5 3 2 4
5.SİVAS BELEDİYE SPOR 2 1 1 0 4 2 2 4
6.TOKATSPOR 2 1 1 0 4 2 2 4
7.İNEGÖLSPOR 2 1 1 0 3 2 1 4
8.BUCASPOR 2 1 0 1 6 4 2 3
9.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 1 0 1 4 3 1 3
10.ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 1 0 1 3 2 1 3
11.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 1 0 1 2 2 0 3
12.HATAYSPOR 2 1 0 1 3 4 -1 3
13.KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 1 0 1 2 4 -2 3
14.TUZLASPOR A.Ş. 2 0 1 1 1 4 -3 1
15.SARIYER 2 0 0 2 1 4 -3 0
16.KASTAMONUSPOR 1966 2 0 0 2 0 4 -4 0
17.EYÜPSPOR 2 0 0 2 2 7 -5 0
18.MERSİN İDMANYURDU 2 0 0 2 1 10 -9 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3
BUCASPOR 3
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3
MERSİN İDMANYURDU 21

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
TOKATSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
BUCASPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
MERSİN İDMANYURDU 0 - 7 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HATAYSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 SARIYER
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 HATAYSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TOKATSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
SARIYER 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 4 BUCASPOR
3.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SARIYER
TOKATSPOR 3 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 1 - 2 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
4.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 8 - 0 MERSİN İDMANYURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BUCASPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 2 EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
5.Hafta
BUCASPOR 0 - 0 TOKATSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 3 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 2 SARIYER
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
6.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SARIYER 3 - 1 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
TOKATSPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
7.Hafta
SARIYER 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 5 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 0 TOKATSPOR
8.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 SARIYER
İNEGÖLSPOR 1 - 0 BUCASPOR
HATAYSPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TOKATSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
9.Hafta
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 3 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
TUZLASPOR A.Ş. 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 HATAYSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TOKATSPOR
10.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BUCASPOR
HATAYSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 EYÜPSPOR
11.Hafta
BUCASPOR 3 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
SARIYER 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
HATAYSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
TOKATSPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
13.Hafta
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 5 - 2 MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 TOKATSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
14.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 4 - 0 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TOKATSPOR 2 - 0 SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
15.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 BUCASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
16.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 İNEGÖLSPOR
BUCASPOR 3 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
HATAYSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
17.Hafta
SARIYER 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
İNEGÖLSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
18.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 BUCASPOR
SARIYER 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 HATAYSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
19.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 3 - 2 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 AFJET AFYONSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 SARIYER
20.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 TOKATSPOR
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
HATAYSPOR 4 - 0 BUCASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
21.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 0 SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 4 AFJET AFYONSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
22.Hafta
TOKATSPOR 1 - 0 BUCASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
İNEGÖLSPOR 3 - 0 EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
23.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
BUCASPOR 1 - 3 SARIYER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 4 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 HATAYSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
24.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
HATAYSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 6 BUCASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TOKATSPOR 2 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 1 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
25.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 3 - 1 AFJET AFYONSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 5 HATAYSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BUCASPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
26.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 5 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 BUCASPOR
27.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 3 HATAYSPOR
BUCASPOR 3 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 TOKATSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 2 MERSİN İDMANYURDU
28.Hafta
HATAYSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 BUCASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 SARIYER
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
29.Hafta
BUCASPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 7 - 1 MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR 3 - 1 TOKATSPOR
SARIYER 2 - 5 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 6 HATAYSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
30.Hafta
HATAYSPOR 2 - 0 SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 8 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 6 - 2 BUCASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
31.Hafta
SARIYER 0 - 0 TOKATSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 0 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
32.Hafta
HATAYSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 2 SARIYER
TOKATSPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
33.Hafta
AFJET AFYONSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER - SİVAS BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HATAYSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 - BUCASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR - MERSİN İDMANYURDU
34.Hafta
HATAYSPOR - AFJET AFYONSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ALTAY 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KARŞIYAKA
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
2.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 ALTAY
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
FETHİYESPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 6 ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
5.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ALTAY
6.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
ALTAY 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 3 BANDIRMASPOR
7.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 HACETTEPE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 PENDİKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ALTAY
8.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 0 KARŞIYAKA
ALTAY 2 - 1 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
9.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 5 - 3 ALTAY
FETHİYESPOR 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BANDIRMASPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
10.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 HACETTEPE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 3 KARŞIYAKA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 3 FETHİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ALTAY 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
11.Hafta
KARŞIYAKA 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 4 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ALTAY
BANDIRMASPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
12.Hafta
ALTAY 1 - 0 BANDIRMASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
FETHİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
13.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 2 ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
14.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 5 HACETTEPE SPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 3 - 5 KARŞIYAKA
ALTAY 3 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
15.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KARŞIYAKA 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
16.Hafta
ALTAY 1 - 2 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 2 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 5 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
17.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 0 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 ALTAY
BANDIRMASPOR 4 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
18.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ALTAY
HACETTEPE SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
19.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
ALTAY 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR
20.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BANDIRMASPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
21.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 PENDİKSPOR
ALTAY 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
22.Hafta
ALTAY 3 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
23.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 3 ALTAY
KARŞIYAKA 1 - 2 HACETTEPE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
24.Hafta
ALTAY 4 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
25.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 ALTAY
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
26.Hafta
PENDİKSPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
ALTAY 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 2 BANDIRMASPOR
27.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SİLİVRİSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
28.Hafta
ALTAY 2 - 0 SİLİVRİSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 5 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 3 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
HACETTEPE SPOR 4 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 1 - 1 ALTAY
SİLİVRİSPOR 0 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
KARŞIYAKA 4 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
30.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 2 BANDIRMASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 SİLİVRİSPOR
ALTAY 1 - 2 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
31.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 ALTAY
PENDİKSPOR 1 - 4 ŞANLIURFASPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SİLİVRİSPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
32.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAY 3 - 1 HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
FETHİYESPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 2 SİLİVRİSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
33.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR - ALTAY
KARŞIYAKA - FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ŞANLIURFASPOR
HACETTEPE SPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
34.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
ALTAY - GÜMÜŞHANESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FETHİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - HACETTEPE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.