TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Kadınlar 3. Lig Play-Off maçları

3.Lig Play Off Maçları
24 Mart 2019 10:00 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR 2-3 TELSİZ SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 11:00 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR 2-3 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 12:15 PENDİK ÇAMLIK SPOR 1-2 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 12:30 GİRESUN SANAYİSPOR 3-0 KONYA İDMANYURDU SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 TURGUTLU BELEDİYESPOR 1-0 KDZ.EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ 6-0 NUH SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 4-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 5-1 SAPANBAĞ.İD.SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 HOROZKENT SPOR 8-1 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 ALİBEYSPOR 6-1 VAN YOLSPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 14:00 TAVLA GENÇLİK SPOR 0-3 İSTANBUL DEFNE SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 14:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 0-1 UFUK KELEŞ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 15:00 TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR 8-0 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 15:30 DUDULLU 1-0 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR Detaylar Detaylar
29 Mart 2019 13:00 MERSİN CAMSPOR 0-6 AĞAKÖYSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 12:00 İSTANBUL DEFNE SPOR 1-2 AĞAKÖYSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 12:00 TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR 3-4 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 12:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 9-0 TELSİZ SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 12:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 3-1 GİRESUN SANAYİSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 13:00 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
YENİ KEMER BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 15:00 UFUK KELEŞ GENÇLİK SPOR 1-2 ALİBEYSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2019 12:00 DUDULLU 1-1 HOROZKENT SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 12:00 AĞAKÖYSPOR - KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 14:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK - TURGUTLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 14:30 ALİBEYSPOR - DUDULLU Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR - ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
Kadınlar 3. Ligi Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
  O G B M A Y AV P
1.ALİBEYSPOR 10 9 1 0 45 9 36 28
2.TELSİZ SPOR 10 5 4 1 37 15 22 19
3.TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 10 5 3 2 28 19 9 18
4.SARIYER BELEDİYESİ 10 3 2 5 29 23 6 11
5.ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 10 3 0 7 22 35 -13 6
6.YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR 10 0 0 10 2 62 -60 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 3
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
03.03.2019 12:30 TELSİZ SPOR 4-4 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR Detaylar Detaylar
03.03.2019 14:30 YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR 0-5 SARIYER BELEDİYESİ Detaylar Detaylar
10.03.2019 12:30 ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 2-4 ALİBEYSPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.