TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 2. Lig » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
11 Şubat 2017 13:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 2-1 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Şubat 2017 13:00 OFSPOR A.Ş. 0-2 BUCASPOR Detaylar Detaylar
12 Şubat 2017 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Şubat 2017 13:30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0-2 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Şubat 2017 13:30 KOCAELİ BİRLİK SPOR 0-0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Şubat 2017 13:30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0-4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
12 Şubat 2017 13:30 PENDİKSPOR 1-0 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
12 Şubat 2017 13:30 HACETTEPE SPOR 2-1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
12 Şubat 2017 13:30 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0-0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 22 12 7 3 42 19 23 43
2.İSTANBULSPOR A.Ş. 22 13 3 6 28 14 14 42
3.AMED SPORTİF FAALİYETLER 22 12 5 5 32 21 11 41
4.KOCAELİ BİRLİK SPOR 22 12 4 6 24 18 6 40
5.KEÇİÖRENGÜCÜ 22 11 5 6 39 29 10 38
6.SİVAS BELEDİYE SPOR 22 10 6 6 29 22 7 36
7.BUCASPOR 22 10 3 9 27 31 -4 30
8.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 22 8 6 8 22 28 -6 30
9.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 22 7 8 7 28 24 4 29
10.PENDİKSPOR 22 8 5 9 22 25 -3 29
11.FETHİYESPOR 22 7 7 8 24 26 -2 28
12.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 22 8 2 12 18 28 -10 26
13.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 22 6 7 9 23 29 -6 25
14.HACETTEPE SPOR 22 5 8 9 21 22 -1 23
15.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 22 6 5 11 21 27 -6 23
16.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 22 5 8 9 19 27 -8 23
17.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 22 6 4 12 22 33 -11 22
18.OFSPOR A.Ş. 22 4 3 15 18 36 -18 15
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BUCASPOR 3

Spor Toto 2.Lig
Beyaz Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 3 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BUCASPOR 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 PENDİKSPOR
BUCASPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
9.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
10.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
11.Hafta
BUCASPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
12.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BUCASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
14.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR
15.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
16.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 5 HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
17.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
BUCASPOR 4 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
19.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 OFSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 4 - 0 BUCASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
20.Hafta
BUCASPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 FETHİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 BUCASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
23.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 2 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
24.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BUCASPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
25.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
BUCASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
HACETTEPE SPOR 2 - 0 BUCASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
27.Hafta
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
BUCASPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BUCASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
29.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 4 PENDİKSPOR
BUCASPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
30.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 5 - 1 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 2 BUCASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
31.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 4 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 2 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
32.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 2 BUCASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 OFSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
33.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
34.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 0 BUCASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 3 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
Spor Toto 2.Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
TUZLASPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 KARŞIYAKA
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 SARIYER
EYÜPSPOR 1 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
2.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 1 EYÜPSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
KARŞIYAKA 2 - 0 TUZLASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 6 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
3.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KARŞIYAKA
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 4 EYÜPSPOR
1461 TRABZON 5 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
4.Hafta
TOKATSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 0 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 HATAYSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 1 - 0 1461 TRABZON
5.Hafta
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 1 - 2 EYÜPSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
6.Hafta
SARIYER 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 TUZLASPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 3 - 4 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
7.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 1461 TRABZON
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
HATAYSPOR 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
TUZLASPOR 1 - 1 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 EYÜPSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
8.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
9.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 EYÜPSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 TOKATSPOR
KARŞIYAKA 3 - 3 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 2 1461 TRABZON
10.Hafta
1461 TRABZON 2 - 0 TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
11.Hafta
AYDINSPOR 1923 2 - 3 SARIYER
HATAYSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 4 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 6 - 2 1461 TRABZON
12.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 HATAYSPOR
1461 TRABZON 4 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 TUZLASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
13.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 TOKATSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
14.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 AYDINSPOR 1923
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 HATAYSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
TUZLASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
15.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KARŞIYAKA 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 TUZLASPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
16.Hafta
TUZLASPOR 1 - 0 HATAYSPOR
SARIYER 0 - 1 TOKATSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 4 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 AYDINSPOR 1923
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KARŞIYAKA
17.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
HATAYSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 2 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 3 TUZLASPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 1461 TRABZON
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 TUZLASPOR
19.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 5 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
EYÜPSPOR 1 - 0 SARIYER
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 HATAYSPOR
20.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 4 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
KARŞIYAKA 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
21.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 6 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 0 - 2 SARIYER
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 AYDINSPOR 1923
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
TUZLASPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
22.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 3 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
SARIYER 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 0 - 1 TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 3 - 3 1461 TRABZON
23.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 TOKATSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 7 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KARŞIYAKA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
TUZLASPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
24.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 3 - 2 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
25.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 KARŞIYAKA
TUZLASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
AYDINSPOR 1923 0 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 1461 TRABZON
26.Hafta
1461 TRABZON 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
EYÜPSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 5 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 TUZLASPOR
27.Hafta
KARŞIYAKA 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 TOKATSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 SARIYER
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR 0 - 0 1461 TRABZON
28.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 3 - 4 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 3 - 0 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR
29.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 5 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
TUZLASPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 5 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
30.Hafta
1461 TRABZON 0 - 0 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 2 - 0 KARŞIYAKA
31.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 1 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 4 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 TUZLASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 1461 TRABZON
32.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
TUZLASPOR 6 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
EYÜPSPOR 3 - 2 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 1 KARŞIYAKA
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
33.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 0 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 7 - 3 1461 TRABZON
34.Hafta
SARIYER 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
1461 TRABZON 7 - 4 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 1 - 4 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 3 KARŞIYAKA
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.