Garanti Plaj Futbolu Ligi Süper Finalleri'nde yarı finale yükselen takımlar belli oldu. Çeyrek final maçları sonunda rakiplerini mağlup eden Alanya Suntopia, Seferihisar Citta Slow, Karataş Belediyespor ve Karasu Belediyespor yarı finale yükselmey hak kazandı. Yarı final maçları Alanya Suntopia ile Karataş Belediyespor ve Seferihisar Citta Slow ile Karasu Belediyespor arasında oynanacak.
Garanti Plaj Futbol Ligi Süper Finalleri'nde oynanan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:
A GRUBU 1.GÜN |
|
MAÇ NO |
SAAT |
TAKIM 1 |
SONUÇ |
TAKIM 2 |
|
1. MAÇ |
13:00 |
KARATAŞ BELEDİYESPOR |
(10-4) |
MANAVGAT RAFSPOR |
|
2. MAÇ |
14:15 |
GİRESUN SAĞLIKSPOR |
(5-8) |
ERCİŞ 1 NİSANSPOR |
|
2.GÜN |
|
3. MAÇ |
13:00 |
KARATAŞ BELEDİYESPOR |
(3-6) |
ERCİŞ 1 NİSANSPOR |
|
4. MAÇ |
14:15 |
GİRESUN SAĞLIKSPOR |
(6-5) |
MANAVGAT RAFSPOR |
|
3. GÜN |
|
5. MAÇ |
13:00 |
KARATAŞ BELEDİYESPOR |
(5-2) |
GİRESUN SAĞLIKSPOR |
|
6. MAÇ |
13:00 |
ERCİŞ 1 NİSANSPOR |
(10-0) hkm |
MANAVGAT RAFSPOR |
|
B GRUBU 1.GÜN |
|
MAÇ NO |
SAAT |
TAKIM 1 |
SONUÇ |
TAKIM 2 |
|
1. MAÇ |
15:30 |
GÜMÜLDÜR KILIÇ TARIMSPOR |
(5-2) |
KÖRFEZ HEREKE GENÇLİK |
|
2. MAÇ |
16:45 |
VAN DOSTLARSPOR |
(12-5) |
ORDU TÜMBELSENSPOR |
|
2.GÜN |
|
3. MAÇ |
15:30 |
GÜMÜLDÜR KILIÇ TARIMSPOR |
(8-2) |
ORDU TÜMBELSENSPOR |
|
4. MAÇ |
16:45 |
VAN DOSTLARSPOR |
(4-4) (4-5) P |
KÖRFEZ HEREKE GENÇLİK |
|
3. GÜN |
|
5. MAÇ |
13:00 |
GÜMÜLDÜR KILIÇ TARIMSPOR |
(10-6) |
VAN DOSTLARSPOR |
|
6. MAÇ |
13:00 |
ORDU TÜMBELSENSPOR |
(5-13) |
KÖRFEZ HEREKE GENÇLİK |
|
C GRUBU 1.GÜN |
|
MAÇ NO |
SAAT |
TAKIM 1 |
SONUÇ |
TAKIM 2 |
|
1. MAÇ |
13:00 |
KARASU BELEDİYESPOR |
(10-5) |
MUŞ ASKF |
|
2. MAÇ |
14:15 |
BANDIRMA ARKADAŞ BOYA |
(2-1) |
SAKARYA DONAT MOBİLYA |
|
2.GÜN |
|
3. MAÇ |
14:15 |
BANDIRMA ARKADAŞ BOYA |
(6-6) (7-6) P |
MUŞ ASKF |
|
4. MAÇ |
13:00 |
KARASU BELEDİYESPOR |
(11-6) |
SAKARYA DONAT MOBİLYA |
|
3. GÜN |
|
5. MAÇ |
13:00 |
KARASU BELEDİYESPOR |
(3-2) |
BANDIRMA ARKADAŞ BOYA |
|
6. MAÇ |
13:00 |
SAKARYA DONAT MOBİLYA |
(4-10) |
MUŞ ASKF |
|
D GRUBU 1.GÜN |
|
MAÇ NO |
SAAT |
TAKIM 1 |
SONUÇ |
TAKIM 2 |
|
1. MAÇ |
15:30 |
SEFERİHİSAR CİTTA SLOWSPOR |
(8-2) |
GÖCEK DEVŞER İNŞAAT |
|
2.GÜN |
|
2. MAÇ |
15:30 |
SAMSUN US DANIŞMANLIK |
(4-5) |
GÖCEK DEVŞER İNŞAAT |
|
3. GÜN |
|
3. MAÇ |
16:45 |
SAMSUN US DANIŞMANLIK |
(1-4) |
SEFERİHİSAR CİTTA SLOWSPOR |
|
E GRUBU 1.GÜN |
|
MAÇ NO |
SAAT |
TAKIM 1 |
SONUÇ |
TAKIM 2 |
|
1. MAÇ |
16:45 |
ESKİŞEHİR OTURANEL İNŞAAT |
(1-6) |
BURHANİYE CUMHURİYET MAH. SANAYİSPOR |
|
2.GÜN |
|
2. MAÇ |
16:45 |
ALANYA SUNTOPİA |
(12-4) |
ESKİŞEHİR OTURANEL İNŞAAT |
|
3. GÜN |
|
3. MAÇ |
16:45 |
ALANYA SUNTOPİA |
(9-1) |
BURHANİYE CUMHURİYET MAH. SANAYİSPOR |
|
ÇEYREK FİNAL |
|
MAÇ NO |
SAAT |
TAKIM 1 |
SONUÇ |
TAKIM 2 |
|
1. MAÇ |
13:00 |
ALANYA SUNTOPİA |
(11-1) |
GÖCEK DEVŞER İNŞAAT |
|
|
2. MAÇ |
14:15 |
SEFERİHİSAR CITTA SLOW |
(9-2) |
BURHANİYE CUMHURİYET MAH.S.S. |
|
|
3. MAÇ |
15:30 |
GÜMÜLDÜR KILIÇ TARIM |
(3-4) Uzt. |
KARATAŞ BLD. SPOR |
|
|
4. MAÇ |
16:45 |
ERCİŞ BİRNİSAN SPOR |
(7-11) |
KARASU BLD. SPOR |
|
|
YARI FİNAL |
|
MAÇ NO |
SAAT |
TAKIM 1 |
SONUÇ |
TAKIM 2 |
|
5. MAÇ |
15:00 |
ALANYA SUNTOPİA |
|
KARATAŞ BLD. SPOR |
|
|
6. MAÇ |
16:30 |
SEFERİHİSAR CITTA SLOW |
|
KARASU BLD. SPOR |
|
|
FİNAL |
|
MAÇ NO |
SAAT |
TAKIM 1 |
SONUÇ |
TAKIM 2 |
|
7. MAÇ |
15:00 |
5. MAÇ MAĞLUBU |
|
6. MAÇ MAĞLUBU |
|
|
8. MAÇ |
17:00 |
5. MAÇ GALİBİ |
|
6. MAÇ GALİBİ |
|
|