TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
ADANASPOR A.Ş.
16
SİMON TERWASE ZENKE
SAMSUNSPOR
16
MEHMET AKYÜZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
13
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
13
FERHAT KİRAZ
BOLUSPOR
12
ADEM BÜYÜK
MANİSASPOR
10
MEHMET AL
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
10
SEVERİN BRİCE BİKOKO
KAYSERİ ERCİYESSPOR
10
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
KARŞIYAKA
10
ERHAN ŞENTÜRK
GALATASARAY A.Ş.
8
AKEEM ORİYOMİ AGBETU
SİVASSPOR
7
EMRAH BOZKURT
KAYSERİ ERCİYESSPOR
7
ABDULLAH HALMAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
6
CANER AĞCA
BOLUSPOR
6
EMİN ALADAĞ
DENİZLİSPOR
6
FABIANO MONTEIRO DE OLIVEIRA
BOLUSPOR
6
MEHMET AYAZ
ORDUSPOR
6
MÜSLÜM YELKEN
ORDUSPOR
6
SOULEYMANE YOULA
DENİZLİSPOR
6
YUNUS ALTUN
KARŞIYAKA
6
AHMET CEBE
DENİZLİSPOR
5
AYDIN ÇETİN
GİRESUNSPOR
5
BURAK AKDİŞ
BOLUSPOR
5
EREN ÖZEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
JOVAN KOSTOVSKI
ORDUSPOR
5
MEHMET UĞUR TÜLÜMEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
MURAT AKIN
KASIMPAŞA
5
MURAT GÜRBÜZEROL
MANİSASPOR
5
MURAT HACIOĞLU
ALTAY
5
OSMAN BOZKURT
KARŞIYAKA
5
SAVAŞ ESEN
KARTALSPOR
5
SÜLEYMAN FATİH ŞEN
MERSİN İDMAN YURDU
5
ŞEHMUS ÖZER
MERSİN İDMAN YURDU
5
ÜMİT TÜTÜNCİ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
ADEM ÇALIK
GİRESUNSPOR
4
AHMET KURU
ORDUSPOR
4
ALİ ÇAMDALI
ORDUSPOR
4
ANIL TAŞDEMİR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
4
CLEMENT ABOAGYE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
CLEYTON COELHO DOS SANTOS
GİRESUNSPOR
4
EMRE OKUR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
4
ENGİN ÖZTONGA
KARTALSPOR
4
ERDEM ÖZGENÇ
BOLUSPOR
4
FEVZİ ÖZKAN
ADANASPOR A.Ş.
4
GEORRA THERNAND CESLY BAKOUBOULA
ALTAY
4
İLYAS ÇAKMAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
KÖKSAL YEDEK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
4
MEHMET ŞEN
ALTAY
4
MERT KAYTANKAŞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
4
MİTHAT YAŞAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
MUAREM MUAREM
ORDUSPOR
4
MURAT YILDIRIM
SAMSUNSPOR
4
ÖNDER ÇENGEL
KARTALSPOR
4
RAMAZAN ALTINTEPE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
4
RAMAZAN SAL
BURSASPOR
4
AHMET DURSUN
EYÜPSPOR
3
BİLAL TÜRKGÜLER
ORDUSPOR
3
CAN ERDEM
DENİZLİSPOR
3
ÇAĞRI YARKIN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
DARRYL BEVON ROBERTS
DENİZLİSPOR
3
DİLAVER GÜÇLÜ
SAMSUNSPOR
3
EMRAH KOL
BOLUSPOR
3
EMRE AKTAŞ
ADANASPOR A.Ş.
3
EMRE TORAMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
FAHRİ TATAN
ADANASPOR A.Ş.
3
FATİH CEYLAN
DENİZLİSPOR
3
FATİH YILMAZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
3
FREDUA KORANTENG ADU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
HAKAN ARSLAN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
3
İBRAHİM ŞAHİN
ORDUSPOR
3
NDUKA MORRISON OZOKWO
MERSİN İDMAN YURDU
3
ÖZGÜR ERGÜN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
3
SAFFET GURUR YAZAR
KARŞIYAKA
3
SAMİ İZCİCAN
ADANASPOR A.Ş.
3
SERDAR EYLİK
GALATASARAY A.Ş.
3
YASER YILDIZ
BOLUSPOR
3
ABDİ AKTAŞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
ABDULAZİZ SOLMAZ
SAMSUNSPOR
2
ADEM SARI
ESKİŞEHİRSPOR
2
AHMET BUĞRA ERDOĞAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
AHMET GÜVEN
ORDUSPOR
2
ALİ HELVACI
DENİZLİSPOR
2
ALİ ZORLU
GİRESUNSPOR
2
BILLY OSMAN BEYZA
SAMSUNSPOR
2
BURAK ÇALIK
ALTAY
2
BÜLENT BÖLÜKBAŞI
ADANASPOR A.Ş.
2
CENK AHMET ALKILIÇ
ALTAY
2
CENK İŞLER
BUCASPOR
2
CEYHUN ERİŞ
DENİZLİSPOR
2
DIEGO DA COSTA LIMA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
EMRAH DAĞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
EMRE HASAN BALCI
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
ERDAL GÜNEŞ
MERSİN İDMAN YURDU
2
ERGUN CENGİZ
ALTAY
2
ERHAN KÜÇÜK
GİRESUNSPOR
2
EVREN AVŞAR
ALTAY
2
GÖKHAN KABA
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
İBRAHİM ARIKAN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
2
İRFAN BAŞARAN
ORDUSPOR
2
İSA KAYKUN
KASIMPAŞA
2
KENAN ASLANOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
MEHMET BESLER
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
MEHMET POLAT
MERSİN İDMAN YURDU
2
MİKAİL ÜZÜMCÜ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
MUSA SİNAN YILMAZER
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
MUTLU KIZILTAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
OKAY YOKUŞLU
ALTAY
2
ÖMER YALÇIN
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
2
SEFA AKSOY
BOLUSPOR
2
SEMİH ERDEM
KARTALSPOR
2
SERTAN VARDAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ŞADİ ÇOLAK
KARTALSPOR
2
TAHA YALÇINER
KARŞIYAKA
2
TANER TAŞCI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
TANJU YAVUZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
UFUKHAN BAYRAKTAR
ALTAY
2
VEYSEL KILIÇ
MERSİN İDMAN YURDU
2
AHMET GÖKHAN GÜNEY
BOLUSPOR
1
AHMET GÖRKEM GÖRK
ADANASPOR A.Ş.
1
ALİ CANSUN BEGEÇARSLAN
ADANA DEMİRSPOR
1
AYTEK AŞIKOĞLU
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
BURAK AKYILDIZ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
CELAL ARAS
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
CEM KAVÇAK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
CİHAN CAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
CİHAN GÖKAL
GİRESUNSPOR
1
ERMAN ÖZGÜR
MERSİN İDMAN YURDU
1
ERMAN YILDIRIM
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
ERSİN ŞAHİN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
FATİH EGEDİK
MERSİN İDMAN YURDU
1
FATİH KILIÇKAYA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
FATİH ŞEN
GİRESUNSPOR
1
FERDİ BAŞODA
GİRESUNSPOR
1
FERİDUN SUNGUR
GİRESUNSPOR
1
FERİT CÖMERT
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
GENÇER CANSEV
BOLUSPOR
1
HAKAN ALBAYRAK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
HAKAN ATEŞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
HAKAN BAYRAKTAR
SAMSUNSPOR
1
HALİL ZEYBEK
BURSASPOR
1
HASAN ALİ DURTULUK
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
ISAEL DA SILVA BARBOSA
GİRESUNSPOR
1
İBRAHİM FERDİ COŞKUN
GAZİANTEPSPOR
1
İBRAHİM TAYLAN UZUNOĞLU
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
İSMAİL DİNLER
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
İSMAİL ÖZEREN
ADANASPOR A.Ş.
1
İZZET AKGÜL
SAMSUNSPOR
1
JERRY AKAMINKO
ORDUSPOR
1
JOSIP KOMARAC
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
KEMAL DULDA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
KEMAL OKYAY
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
KEMAL TOKAK
SAMSUNSPOR
1
KEREM SARIHAN
EYÜPSPOR
1
KIVANÇ KARAKAŞ
KARŞIYAKA
1
KOFFI DAMIEN ANDERSON CHRYSOSTOME
DENİZLİSPOR
1
KORAY ŞANLI
ADANASPOR A.Ş.
1
KÜRŞAT ERGUN AYDIN
DİYARBAKIRSPOR
1
MARC KIBONG MBAMBA
ADANASPOR A.Ş.
1
MEHMET KAHRİMAN
KARTALSPOR
1
MEHMET USLU
KARTALSPOR
1
MESUT ÇAYTEMEL
GİRESUNSPOR
1
MUSTAFA ÇİÇEK
EYÜPSPOR
1
MUSTAFA KORAY AVCI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MUSTAFA SEVGİ
KARŞIYAKA
1
MUSTAFA TUNA KAYA
MERSİN İDMAN YURDU
1
OKAN ÖZTÜRK
KARŞIYAKA
1
OKTAY DEMİRCAN
KARTALSPOR
1
ONUR BEKTAŞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
ORHAN TAŞDELEN
SAMSUNSPOR
1
ÖZGÜR BAYER
BOLUSPOR
1
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
ADANASPOR A.Ş.
1
ÖZGÜR VOLKAN YILDIRIM
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ÖZKAN SERBEST
ALTAY
1
RONIELI GOMES DOS SANTOS
KARŞIYAKA
1
SELÇUK ŞAHİN
ORDUSPOR
1
SEMİH TÜRE
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
SUAT MUTLU
DİYARBAKIRSPOR
1
ŞENOL EROL
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
TALHA MAYHOŞ
ADANASPOR A.Ş.
1
TONIA D. TISDELL
MKE ANKARAGÜCÜ
1
TURAN KUŞ
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
TURGAY GÖLBAŞI
SAMSUNSPOR
1
UFUK BAYRAKTAR
SAMSUNSPOR
1
VELİ KIZILKAYA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
VLAD ALIN BUJOR
MERSİN İDMAN YURDU
1
VOLKAN ÖZCAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
YİĞİTCAN ERDOĞAN
ALTAY
1
YUNUS MURAT CEYLAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2010-2011 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MERSİN İDMANYURDU 32 17 7 8 39 29 10 58
2.SAMSUNSPOR 32 16 10 6 45 20 25 58
3.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 32 16 9 7 43 26 17 57
4.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 32 15 9 8 36 24 12 54
5.ORDUSPOR 32 14 12 6 47 29 18 54
6.TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 32 13 12 7 32 28 4 51
7.BOLUSPOR 32 14 7 11 47 31 16 49
8.KAYSERİ ERCİYESSPOR 32 11 15 6 40 29 11 48
9.DENİZLİSPOR 32 11 11 10 40 31 9 44
10.KARŞIYAKA 32 10 11 11 26 34 -8 41
11.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 32 11 5 16 27 32 -5 38
12.ADANASPOR A.Ş. 32 8 13 11 41 42 -1 37
13.KARTALSPOR 32 7 13 12 21 29 -8 34
14.TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 32 8 9 15 27 39 -12 33
15.İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 32 7 12 13 19 42 -23 33
16.ALTAY 32 7 10 15 27 43 -16 31
17.DİYARBAKIRSPOR 32 1 7 24 10 59 -49 7
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
DİYARBAKIRSPOR 3

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
15.05.2011 14:00 GİRESUNSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
15.05.2011 14:00 SAMSUNSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.05.2011 14:00 DENİZLİSPOR 0 - 1 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
15.05.2011 14:00 ADANASPOR A.Ş. 4 - 1 ALTAY Detaylar Detaylar
15.05.2011 14:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
15.05.2011 14:00 DİYARBAKIRSPOR 0 - 3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
15.05.2011 14:00 KARŞIYAKA 1 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15.05.2011 14:00 BOLUSPOR 0 - 1 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
Bank Asya 1. Lig
Sezon 2010-2011

1.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 ALTAY
GİRESUNSPOR 2 - 1 BOLUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
2.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 3 DENİZLİSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ALTAY 0 - 1 SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 KARŞIYAKA
KARTALSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
3.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
ORDUSPOR 4 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
4.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 ORDUSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
BOLUSPOR 5 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KARTALSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
ALTAY 2 - 0 KARŞIYAKA
5.Hafta
GİRESUNSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 2 - 3 KARTALSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 2 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ORDUSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
DENİZLİSPOR 4 - 1 ALTAY
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
6.Hafta
BOLUSPOR 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
ALTAY 2 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 4 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 GİRESUNSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 ORDUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
KARTALSPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
7.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
ORDUSPOR 1 - 2 ALTAY
GİRESUNSPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8.Hafta
KARTALSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 4 ORDUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
ALTAY 0 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 DİYARBAKIRSPOR
9.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
KARŞIYAKA 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 ALTAY
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
10.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ALTAY 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
BOLUSPOR 1 - 2 ORDUSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 1 DİYARBAKIRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİSPOR
11.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
DENİZLİSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ALTAY
GİRESUNSPOR 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 4 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 SAMSUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 KARTALSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
12.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 ORDUSPOR
ALTAY 2 - 1 GİRESUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARTALSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
13.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
ALTAY 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
ORDUSPOR 1 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 DİYARBAKIRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 BOLUSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 KARTALSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
14.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 GİRESUNSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARTALSPOR 0 - 0 ALTAY
KARŞIYAKA 2 - 2 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 3 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
15.Hafta
ALTAY 3 - 3 BOLUSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
KARTALSPOR 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ORDUSPOR 3 - 1 DİYARBAKIRSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 GİRESUNSPOR
16.Hafta
BOLUSPOR 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
SAMSUNSPOR 4 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 ORDUSPOR
17.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
ALTAY 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 SAMSUNSPOR
KARTALSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
ORDUSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
18.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 SAMSUNSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 GİRESUNSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
ORDUSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
ALTAY 1 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
19.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 2 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 ALTAY
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
DİYARBAKIRSPOR 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GİRESUNSPOR 0 - 2 ORDUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 KARTALSPOR
20.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALTAY 0 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 1 ORDUSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 SAMSUNSPOR
21.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
KARŞIYAKA 0 - 1 ALTAY
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 4 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
22.Hafta
BOLUSPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 4 - 0 KARŞIYAKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
ALTAY 0 - 2 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 ORDUSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 GİRESUNSPOR
23.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 KARTALSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ORDUSPOR 4 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 ALTAY
24.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARTALSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
BOLUSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
ALTAY 0 - 2 ORDUSPOR
25.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 2 - 2 ALTAY
ORDUSPOR 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
DENİZLİSPOR 2 - 3 BOLUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 4 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 KARTALSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
26.Hafta
KARTALSPOR 2 - 2 ORDUSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
ALTAY 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 KARŞIYAKA
SAMSUNSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 4 - 0 DİYARBAKIRSPOR
27.Hafta
ORDUSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 5 SAMSUNSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 2 - 1 KARTALSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 ALTAY
KARŞIYAKA 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
28.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ALTAY 1 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
MERSİN İDMAN YURDU 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
KARTALSPOR 2 - 3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 2 GİRESUNSPOR
29.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 KARTALSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 DİYARBAKIRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 ALTAY
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 BOLUSPOR
30.Hafta
BOLUSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 3 ALTAY
KARTALSPOR 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 ORDUSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 GİRESUNSPOR
31.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ALTAY 0 - 0 KARTALSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BOLUSPOR
ORDUSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
32.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 1 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 0 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ALTAY
DİYARBAKIRSPOR 0 - 3 ORDUSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
33.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 DENİZLİSPOR
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 0 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 1 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
34.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 0 - 3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 1 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 4 - 1 ALTAY
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 ORDUSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.