TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
1. Grup
ALİCAN TEZ
17
AYKUT SEVİM
17
CİHAN ÖZER
15
YAHYA ALPASLAN
15
ESER ŞEN
13
ÖZKAN TOPRAK
12
FATİH ÖZER
11
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
9
YASİN HATİPOĞLU
9
AHMET BURAK KÖMÜRCÜ
8
ALİ CEMAL BOZTEPE
8
ERHAN EREN
8
AYKUT YENEN
7
EMRAH METOĞLU
7
FATİH ÜGE
7
GÖKHAN ERDÖL
7
HAKAN YAMURKAYA
7
MEHMET AKİF KENGEL
7
NİHAT YILMAZ
7
SEZGİN BEKTAŞ
7
VEYSİ ÖZ
7
AHMET ARAS
6
AHMET KÜÇÜKTALASLI
6
CENK LALECİ
6
EMRAH ERGÜR
6
EMRE YAKUT
6
HÜSEYİN KORKMAZ
6
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
6
MUĞDAT ÇELİK
6
MUSTAFA ASLAN
6
NECATİ KARADAĞ
6
ALİ OSMAN GÜNDOĞDU
5
CENK KASIMOĞLU
5
ERAY TOPCUOĞLU
5
HALİL İBRAHİM CENİK
5
LEVENT YILMAZ
5
MEHMET ERSAVAŞ
5
MEHMET TÜRK
5
MEHMET UZUN
5
MERT CAYMAZ
5
OKTAY GÜMÜŞ
5
ÖMER BOZAN
5
AHMET KELEŞ
4
ALİ KAFADAR
4
BARIŞ KAZER
4
BURAK SERES
4
ÇAĞLAR YILDIZER
4
EKREM DİL
4
FATİH GÜLTEKİN
4
FATİH SÖZGEN
4
HAKTAN KARABACAK
4
HALİL UYSAL
4
HÜSEYİN BÜLBÜL
4
KENAN KARIŞIK
4
MUSTAFA GÖKMEN BOZLAR
4
MUSTAFA YILDIRIM
4
ONUR GÜDÜL
4
RECEP AYDIN
4
SELİM DENİZ PEKER
4
SERDAR AYTEK ÇÖLTEKİN
4
SEZAİ KABA
4
SİNAN AYAR
4
ADEM İNANÇ
3
ALİ IŞIK
3
ALİ İHSAN ÖZKANCA
3
BAYRAM DEDE
3
BİLAL GÜCÜYETMEZ
3
BİROL YİĞİT
3
CABİR COŞAR
3
CENK SARITAŞ
3
ÇAĞRI YASAN
3
ERDAL AKYÜREK
3
ERKAN MANDIRALI
3
ETHEM ÖZDEN
3
GÖKHAN GÜNEY
3
GÖKHAN ŞANLITÜRK
3
İSMAİL DEMİR
3
KADİR YILMAZ
3
MEHMET ALİ KAYAİLLİ
3
MUSTAFA AŞIK
3
MUZAFFER TAŞKIN
3
ÖZGÜR MOLLAMEHMETOĞLU
3
ÖZKAN YILMAZ
3
SALİH YURT
3
SAMET OKUMUŞ
3
SERDAL ALAN
3
SERKAN YILMAZ
3
YASİN ŞAHAN
3
AHMET ÇETİNKAYA
2
ALİ TEMUR
2
ARİF GÜNER
2
BİROL PARLAK
2
BORA YELKEN
2
BURAK SARI
2
DEVRAN ATMACA
2
EFE BERKER ÖZCAN
2
EMRE ATALI
2
EMRE EKTİ
2
ERCAN KURUÇAY
2
ERDAL FIRTINA
2
GÖRKEM ÖZKUL
2
GÜRKAN ALKAN
2
HACIMEHMET EYİOL
2
HÜSEYİN ÇELİK
2
KEMAL EMRE BOZOĞLU
2
KENAN ÇANKAYA
2
MEHMET AKİF SAVAŞ
2
MEHMET CİHAN SADIKOĞLU
2
MEHMET ÇİLOĞLAN
2
MEHMET SELÇUK HIZARCI
2
MEHMET TAŞ
2
MUHAMMED KURT
2
MUSTAFA VARGEL
2
MÜNÜR SATILMIŞ
2
OKTAY YİĞİT
2
OSMAN TORUN
2
REHA KURT
2
SADAT ŞAHİN
2
SEÇKİN GETBAY
2
SERDAR YALÇIN
2
SİNAN ATIM
2
TANER GÜRSOY
2
TARIK BUKAY
2
TAYFUN KARADAĞ
2
TİMUR KOSOVALI
2
TUNCAY MALDAN
2
UFUK ÖZŞAH
2
UMUT AKPINAR
2
YASİN KAPUCU
2
ZİHNİ AYDIN
2
ABDULLAH SELİM KAPLAN
1
ABDULLAH TOPKARA
1
AHMET ŞENTÜRK
1
ALİ GÖRKEM AYDIN
1
ALİHAN ÜNAL
1
AYHAN AKGÜN
1
BARIŞ ÜLGER
1
BEŞİR TEZER
1
BURAK KORKAKÇI
1
BURHANETTİN ÇAKIREFE
1
CAN AKKAŞLI
1
CELAL ÇIRPANLI
1
CENGİZ TUNÇER
1
CÜNEYT ÇARBUĞA
1
DEDE ÇELİK
1
DEVRİM AKSONGUR
1
EFE KARAOĞLU
1
ERDEM KOÇAL
1
ERDİ ZENGİN
1
EREN UTANÇ
1
ERMAN BULUCU
1
ERSOY YILMAZ
1
ERTAN ŞAHİN
1
ERTUĞRUL ŞİMŞEK
1
FAHRİ GENÇ
1
FATİH YILMAZLAR
1
FETHİ KIRMA
1
FİKRET TOPALOĞLU
1
GÖKHAN AYDINGÜL
1
GÖKHAN BARTIK
1
GÖKHAN KARADENİZ
1
GÖKSEL SÖYLER
1
GÜRSEL ALAGÖZ
1
GÜVEN GÜNERİ
1
HALİL RAHMAN ÜZÜMCÜ
1
HALUK ULAŞOĞLU
1
HARUN TEMÜR
1
HARUN TORUN
1
HASAN ÖZÇELİK
1
HAYDAR KUVVET
1
HAYDAR YOLCU
1
HÜSEYİN BAK
1
İBRAHİM KARAYİĞİT
1
KEMAL CİNGİRT
1
KERİM AYDIN
1
KORAY SÖNMEZ UYSAL
1
MEHMET ALİ SAĞLAM
1
MEHMET ŞİRİN ÇAKMAK
1
MELİH AÇIKEL
1
MEMET ÇAYLAK
1
MERT BULUT
1
METİN FİDAN
1
MURAT KORKMAZ
1
MURAT YILMAZ
1
MUSTAFA BAŞAN
1
MUSTAFA KARAGÜLLE
1
MUSTAFA SİLİN
1
MÜSLÜM AYDOĞAN
1
MÜSLÜM SEÇEN
1
OĞUZHAN ŞENYİĞİT
1
ONUR KOLAY
1
OZAN EFE
1
ÖMER YILMAZ
1
POLAT GÜREN
1
RAMAZAN AYDIN
1
RAMİZ OK
1
RECEP ONUR ÇELİK
1
RUHİ TIRAK
1
SALİH KILAVUZ
1
SALİH ZAFER KURŞUNLU
1
SAMET ALPASLAN
1
SERDAR BAYRAK
1
SERKAN ÇELİK
1
SERTAÇ EREN
1
SİNAN ERGÜN
1
ŞÜKRÜ ŞENOCAK
1
TALAT AKÇA
1
TOLGA YILMAZ
1
TÜRKER TOPTAŞ
1
UFUK BALTÜRK
1
VAHİT TEKGÜL
1
VOLKAN KESKİN
1
YALÇIN ŞİŞİK
1
YASİN GÜN
1
YUNUS EMRE ESERDİ
1
YUSUF ABDİOĞLU
1
ZİYA İSTEK
1
 
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 34 18 7 9 56 38 18 61
2.KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 34 17 8 9 39 24 15 59
3.LÜLEBURGAZSPOR 34 17 6 11 33 27 6 57
4.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 34 15 12 7 53 26 27 57
5.ÜNYESPOR 34 16 8 10 40 30 10 56
6.İNEGÖLSPOR 34 15 11 8 43 28 15 56
7.BAYRAMPAŞA 34 14 12 8 52 30 22 54
8.HATAYSPOR 34 15 8 11 46 27 19 53
9.BELEDİYE BİNGÖLSPOR 34 12 13 9 44 34 10 49
10.MENEMEN BELEDİYE SPOR 34 13 9 12 41 40 1 48
11.ARSİNSPOR 34 12 10 12 35 37 -2 46
12.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 11 11 12 30 30 0 44
13.KEMERSPOR 2003 34 12 8 14 30 41 -11 44
14.ANKARA DEMİRSPOR 34 9 12 13 33 40 -7 39
15.DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 34 10 9 15 24 34 -10 39
16.KIRŞEHİRSPOR 34 8 8 18 38 49 -11 32
17.72BATMAN SPOR 34 8 7 19 23 47 -24 31
18.MALATYASPOR 34 1 7 26 11 89 -78 7
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
MALATYASPOR 3

Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
15 Mayıs 2011 15:30 İNEGÖLSPOR 2-0 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2011 15:30 TEPECİKSPOR A.Ş. 2-0 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2011 15:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3-0 MALATYASPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2011 15:30 KIRŞEHİRSPOR 2-5 BELEDİYE BİNGÖLSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2011 15:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 1-1 ÜNYESPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2011 15:30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 6-0 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2011 15:30 72BATMAN SPOR 1-2 ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2011 15:30 LÜLEBURGAZSPOR 1-0 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2011 15:30 TEKİROVA BELEDİYESPOR 1-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2010-2011

1.Hafta
72BATMAN SPOR 0 - 2 HATAYSPOR
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ÜNYESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 1 MALATYASPOR
KIRŞEHİRSPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
2.Hafta
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİRSPOR
ÜNYESPOR 2 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 1 LÜLEBURGAZSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 72BATMAN SPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MALATYASPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
3.Hafta
MALATYASPOR 2 - 3 BAYRAMPAŞA
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
72BATMAN SPOR 1 - 1 ÜNYESPOR
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 KIRŞEHİRSPOR
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
4.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 5 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 2 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÜNYESPOR 1 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 MALATYASPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 1 72BATMAN SPOR
KIRŞEHİRSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
5.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ÜNYESPOR
MALATYASPOR 0 - 2 HATAYSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KIRŞEHİRSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 2 - 1 ARSİNSPOR
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
72BATMAN SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
6.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 2 İNEGÖLSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 5 - 0 72BATMAN SPOR
ÜNYESPOR 2 - 1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 MALATYASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
HATAYSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
KIRŞEHİRSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
7.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 0 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
72BATMAN SPOR 0 - 4 KIRŞEHİRSPOR
LÜLEBURGAZSPOR 2 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 3 HATAYSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MALATYASPOR 0 - 2 ÜNYESPOR
8.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
HATAYSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 6 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 72BATMAN SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 1 MALATYASPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
KIRŞEHİRSPOR 1 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
9.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
MALATYASPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 0 KIRŞEHİRSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
72BATMAN SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 2 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
LÜLEBURGAZSPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
10.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 LÜLEBURGAZSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 1 ARSİNSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 MALATYASPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 72BATMAN SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 1 - 1 HATAYSPOR
KIRŞEHİRSPOR 0 - 0 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
11.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MALATYASPOR 0 - 6 KIRŞEHİRSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 72BATMAN SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 ÜNYESPOR
LÜLEBURGAZSPOR 0 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
12.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
72BATMAN SPOR 0 - 1 LÜLEBURGAZSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 4 HATAYSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 1 ARSİNSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 2 MALATYASPOR
KIRŞEHİRSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
13.Hafta
ÜNYESPOR 0 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 0 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 1 KIRŞEHİRSPOR
MALATYASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 72BATMAN SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
14.Hafta
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
72BATMAN SPOR 0 - 2 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 0 MALATYASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ARSİNSPOR
KIRŞEHİRSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
15.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 0 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
ÜNYESPOR 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MALATYASPOR 0 - 2 72BATMAN SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 0 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 5 - 2 KIRŞEHİRSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
16.Hafta
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 0 MALATYASPOR
72BATMAN SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 ARSİNSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 3 - 2 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
KIRŞEHİRSPOR 0 - 1 ÜNYESPOR
17.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MALATYASPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 72BATMAN SPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 4 - 0 KIRŞEHİRSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 4 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 5 - 1 LÜLEBURGAZSPOR
18.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 4 - 0 72BATMAN SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 KIRŞEHİRSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 3 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
MALATYASPOR 1 - 3 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
ÜNYESPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 4 İNEGÖLSPOR
19.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
KIRŞEHİRSPOR 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 3 ÜNYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 2 ARSİNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 6 - 0 MALATYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 4 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
72BATMAN SPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
LÜLEBURGAZSPOR 4 - 0 HATAYSPOR
20.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 2 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 0 - 1 72BATMAN SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
BAYRAMPAŞA 6 - 0 MALATYASPOR
HATAYSPOR 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİRSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
21.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 0 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 4 BAYRAMPAŞA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
72BATMAN SPOR 0 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 KIRŞEHİRSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MALATYASPOR 1 - 4 ARSİNSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
22.Hafta
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
ARSİNSPOR 1 - 3 BAYRAMPAŞA
ÜNYESPOR 3 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
HATAYSPOR 2 - 0 MALATYASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 1 72BATMAN SPOR
KIRŞEHİRSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
23.Hafta
LÜLEBURGAZSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 3 HATAYSPOR
72BATMAN SPOR 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 0 - 1 ÜNYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRŞEHİRSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
MALATYASPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
24.Hafta
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 0 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 2 LÜLEBURGAZSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 3 - 0 MALATYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 3 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KIRŞEHİRSPOR 1 - 2 72BATMAN SPOR
25.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
72BATMAN SPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 2 - 0 ÜNYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
LÜLEBURGAZSPOR 0 - 0 KIRŞEHİRSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
MALATYASPOR 0 - 4 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
26.Hafta
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 İNEGÖLSPOR
ÜNYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 0 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 1 72BATMAN SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 MALATYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
KIRŞEHİRSPOR 0 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
27.Hafta
72BATMAN SPOR 0 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 ÜNYESPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 3 KIRŞEHİRSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MALATYASPOR 0 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
28.Hafta
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
ÜNYESPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 0 LÜLEBURGAZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
72BATMAN SPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
KIRŞEHİRSPOR 3 - 0 MALATYASPOR
29.Hafta
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
LÜLEBURGAZSPOR 2 - 1 72BATMAN SPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 0 KIRŞEHİRSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
HATAYSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
MALATYASPOR 0 - 6 İSTANBULSPOR A.Ş.
30.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 1 ÜNYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 1 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 HATAYSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 MALATYASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
LÜLEBURGAZSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
72BATMAN SPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KIRŞEHİRSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
31.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 3 - 1 KIRŞEHİRSPOR
ÜNYESPOR 4 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MALATYASPOR 0 - 7 TEPECİKSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 LÜLEBURGAZSPOR
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 0 - 0 72BATMAN SPOR
32.Hafta
KIRŞEHİRSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 2 BAYRAMPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 HATAYSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 ARSİNSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 0 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
72BATMAN SPOR 3 - 0 MALATYASPOR
33.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 1 - 0 72BATMAN SPOR
ARSİNSPOR 1 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 1 - 0 KIRŞEHİRSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 4 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
MALATYASPOR 0 - 3 LÜLEBURGAZSPOR
34.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ÜNYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 6 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
LÜLEBURGAZSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
72BATMAN SPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
KIRŞEHİRSPOR 2 - 5 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 MALATYASPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2010-2011

1.Hafta
YENİ İSKENDERUNSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 OYAK RENAULTSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 ERZURUMSPOR
ISPARTASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 0 YALISPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ALTINORDU
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2 - 3 BATMAN PETROLSPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 0 - 3 AFYONKARAHİSARSPOR
2.Hafta
ALTINORDU 5 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 5 - 3 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
ERZURUMSPOR 0 - 3 YENİ İSKENDERUNSPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR
AFYONKARAHİSARSPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
OYAK RENAULTSPOR 3 - 0 ISPARTASPOR
YALISPOR 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
3.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 2 BATMAN PETROLSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 ALTINORDU
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 0 ERZURUMSPOR
YENİ İSKENDERUNSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 YALISPOR
ISPARTASPOR 0 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 0 - 1 OYAK RENAULTSPOR
4.Hafta
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
ALTINORDU 4 - 1 ISPARTASPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROLSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
OYAK RENAULTSPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
AFYONKARAHİSARSPOR 2 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
YALISPOR 4 - 0 YENİ İSKENDERUNSPOR
5.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 OYAK RENAULTSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 0 YALISPOR
YENİ İSKENDERUNSPOR 0 - 1 BATMAN PETROLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
ISPARTASPOR 2 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 0 AFYONKARAHİSARSPOR
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU
6.Hafta
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2 - 1 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
ALTINORDU 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 YENİ İSKENDERUNSPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
AFYONKARAHİSARSPOR 3 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
OYAK RENAULTSPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 ISPARTASPOR
7.Hafta
YENİ İSKENDERUNSPOR 1 - 0 OYAK RENAULTSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 1 YALISPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 0 ALTINORDU
KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 2 AFYONKARAHİSARSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 3 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2 - 2 ORHANGAZİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ISPARTASPOR
8.Hafta
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1 - 4 DARICA G.BİRLİĞİ
ALTINORDU 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ISPARTASPOR 2 - 4 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
YALISPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
AFYONKARAHİSARSPOR 0 - 1 YENİ İSKENDERUNSPOR
OYAK RENAULTSPOR 0 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
9.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
YENİ İSKENDERUNSPOR 0 - 0 ALTINORDU
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
YALISPOR 1 - 0 BATMAN PETROLSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 ORHANGAZİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 0 ISPARTASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
10.Hafta
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 3 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1 - 1 YENİ İSKENDERUNSPOR
ALTINORDU 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ISPARTASPOR 3 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 YALISPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
OYAK RENAULTSPOR 2 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
11.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
YENİ İSKENDERUNSPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 4 - 1 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
YALISPOR 0 - 0 OYAK RENAULTSPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 ISPARTASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
12.Hafta
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
ALTINORDU 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ISPARTASPOR 0 - 7 YENİ İSKENDERUNSPOR
OYAK RENAULTSPOR 3 - 0 BATMAN PETROLSPOR
AFYONKARAHİSARSPOR 2 - 0 YALISPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
13.Hafta
YALISPOR 1 - 0 ALTINORDU
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 1 ISPARTASPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 5 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
YENİ İSKENDERUNSPOR 4 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 OYAK RENAULTSPOR
BATMAN PETROLSPOR 0 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
14.Hafta
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2 - 1 YALISPOR
ALTINORDU 2 - 1 BATMAN PETROLSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 YENİ İSKENDERUNSPOR
OYAK RENAULTSPOR 2 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR
AFYONKARAHİSARSPOR 2 - 0 KIRKLARELİSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
15.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 ISPARTASPOR
YENİ İSKENDERUNSPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
AFYONKARAHİSARSPOR 1 - 0 OYAK RENAULTSPOR
YALISPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BATMAN PETROLSPOR 3 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ALTINORDU
16.Hafta
ISPARTASPOR 1 - 0 YALISPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 1 YENİ İSKENDERUNSPOR
ALTINORDU 2 - 2 OYAK RENAULTSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 BATMAN PETROLSPOR
17.Hafta
AFYONKARAHİSARSPOR 1 - 2 ALTINORDU
YALISPOR 2 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
OYAK RENAULTSPOR 9 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
YENİ İSKENDERUNSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 3 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 1 ISPARTASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
18.Hafta
KIRKLARELİSPOR 5 - 1 ISPARTASPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 2 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
ALTINORDU 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
OYAK RENAULTSPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 YENİ İSKENDERUNSPOR
YALISPOR 2 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
AFYONKARAHİSARSPOR 2 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
19.Hafta
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2 - 3 ALTINORDU
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 0 YALISPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ISPARTASPOR 0 - 1 OYAK RENAULTSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
20.Hafta
BATMAN PETROLSPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
ALTINORDU 1 - 3 ORHANGAZİSPOR
YALISPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
AFYONKARAHİSARSPOR 4 - 0 ISPARTASPOR
OYAK RENAULTSPOR 0 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 YENİ İSKENDERUNSPOR
21.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YENİ İSKENDERUNSPOR 2 - 0 YALISPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 OYAK RENAULTSPOR
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2 - 0 AFYONKARAHİSARSPOR
ISPARTASPOR 0 - 2 ALTINORDU
KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
22.Hafta
BATMAN PETROLSPOR 0 - 0 YENİ İSKENDERUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1 - 2 ISPARTASPOR
ALTINORDU 1 - 1 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
YALISPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
AFYONKARAHİSARSPOR 1 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
OYAK RENAULTSPOR 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
23.Hafta
YENİ İSKENDERUNSPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 3 BATMAN PETROLSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 3 AFYONKARAHİSARSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 4 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
ISPARTASPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 1 OYAK RENAULTSPOR
24.Hafta
ISPARTASPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 3 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ALTINORDU 1 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
YALISPOR 3 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
AFYONKARAHİSARSPOR 5 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
OYAK RENAULTSPOR 0 - 0 YENİ İSKENDERUNSPOR
25.Hafta
YENİ İSKENDERUNSPOR 1 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 BATMAN PETROLSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 4 OYAK RENAULTSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 4 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 YALISPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 4 - 0 ISPARTASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 2 ALTINORDU
26.Hafta
BATMAN PETROLSPOR 1 - 1 YALISPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ISPARTASPOR 1 - 2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ALTINORDU 3 - 0 YENİ İSKENDERUNSPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
AFYONKARAHİSARSPOR 0 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
27.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 0 ISPARTASPOR
YALISPOR 0 - 4 KIRKLARELİSPOR
YENİ İSKENDERUNSPOR 3 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 3 ALTINORDU
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 1 OYAK RENAULTSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 BATMAN PETROLSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 2 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 2 ORHANGAZİSPOR
28.Hafta
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ISPARTASPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
OYAK RENAULTSPOR 1 - 0 YALISPOR
AFYONKARAHİSARSPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 YENİ İSKENDERUNSPOR
29.Hafta
YALISPOR 0 - 0 AFYONKARAHİSARSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
YENİ İSKENDERUNSPOR 1 - 0 ISPARTASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 ALTINORDU
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
BATMAN PETROLSPOR 0 - 0 OYAK RENAULTSPOR
30.Hafta
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 4 KAHRAMANMARAŞSPOR
ISPARTASPOR 1 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 0 - 1 YENİ İSKENDERUNSPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 3 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ALTINORDU 2 - 1 YALISPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AFYONKARAHİSARSPOR 5 - 1 BATMAN PETROLSPOR
OYAK RENAULTSPOR 0 - 3 KIRKLARELİSPOR
31.Hafta
YALISPOR 2 - 2 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
YENİ İSKENDERUNSPOR 2 - 2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 OYAK RENAULTSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 2 AFYONKARAHİSARSPOR
BATMAN PETROLSPOR 3 - 0 ALTINORDU
KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
32.Hafta
ISPARTASPOR 2 - 5 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ALTINORDU 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR
OYAK RENAULTSPOR 3 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 YENİ İSKENDERUNSPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1 - 1 BATMAN PETROLSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 YALISPOR
33.Hafta
AFYONKARAHİSARSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
OYAK RENAULTSPOR 2 - 0 ALTINORDU
YALISPOR 7 - 1 ISPARTASPOR
YENİ İSKENDERUNSPOR 2 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 3 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 4 - 2 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.
BATMAN PETROLSPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
34.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ISPARTASPOR 0 - 3 BATMAN PETROLSPOR
KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 0 - 2 YALISPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 3 - 2 OYAK RENAULTSPOR
ALTINORDU 3 - 1 AFYONKARAHİSARSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 YENİ İSKENDERUNSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2010-2011

1.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 YALOVASPOR
MKE KIRIKKALESPOR 2 - 2 PAZARSPOR
SİİRTSPOR 1 - 1 KARSSPOR
KASTAMONUSPOR 1 - 3 GAZİOSMANPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 2 BEYLERBEYİ A.Ş.
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 1 TORBALISPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ARAKLISPOR 1 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2.Hafta
YALOVASPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
KARSSPOR 2 - 2 KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 SİİRTSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 2 ZEYTİNBURNUSPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 MKE KIRIKKALESPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 ARAKLISPOR
TORBALISPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
3.Hafta
KIRIKHANSPOR 0 - 3 DENİZLİ BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 YALOVASPOR
KASTAMONUSPOR 3 - 0 PAZARSPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 2 KARSSPOR
SİİRTSPOR 2 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
MKE KIRIKKALESPOR 0 - 1 BEYLERBEYİ A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 3 TORBALISPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARAKLISPOR 3 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
4.Hafta
DENİZLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 1 - 1 SİİRTSPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 5 GÖLCÜKSPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 3 KASTAMONUSPOR
YALOVASPOR 1 - 3 MKE KIRIKKALESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 GAZİOSMANPAŞA
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARSSPOR 3 - 0 ARAKLISPOR
TORBALISPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
5.Hafta
ARAKLISPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
KASTAMONUSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİ A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 TORBALISPOR
KIRIKHANSPOR 4 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
MKE KIRIKKALESPOR 2 - 2 DENİZLİ BELEDİYESPOR
SİİRTSPOR 3 - 0 YALOVASPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
KARSSPOR 2 - 2 PAZARSPOR
6.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
PAZARSPOR 4 - 0 ARAKLISPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 1 KARSSPOR
YALOVASPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 2 KIRIKHANSPOR
TORBALISPOR 1 - 2 MKE KIRIKKALESPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 SİİRTSPOR
7.Hafta
ARAKLISPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
KASTAMONUSPOR 1 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 ZEYTİNBURNUSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 YALOVASPOR
SİİRTSPOR 1 - 1 TORBALISPOR
MKE KIRIKKALESPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
KARSSPOR 1 - 1 BEYLERBEYİ A.Ş.
8.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 SİİRTSPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 3 - 1 PAZARSPOR
YALOVASPOR 0 - 1 KARSSPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 2 - 1 MKE KIRIKKALESPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 1 ARAKLISPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 KIRIKHANSPOR
TORBALISPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
9.Hafta
ARAKLISPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
KASTAMONUSPOR 1 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE KIRIKKALESPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
SİİRTSPOR 5 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
GAZİOSMANPAŞA - TORBALISPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİ A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 1 YALOVASPOR
KARSSPOR 0 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
10.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 SİİRTSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 GAZİOSMANPAŞA
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAZARSPOR
YALOVASPOR 1 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 2 - 2 ARAKLISPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 MKE KIRIKKALESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TORBALISPOR 1 - 0 KARSSPOR
11.Hafta
KASTAMONUSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
SİİRTSPOR 3 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE KIRIKKALESPOR 1 - 2 KIRIKHANSPOR
GAZİOSMANPAŞA 4 - 1 ZEYTİNBURNUSPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 1 - 0 YALOVASPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 2 DENİZLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 0 - 1 TORBALISPOR
KARSSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARAKLISPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
12.Hafta
KIRIKHANSPOR 2 - 0 SİİRTSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 2 MKE KIRIKKALESPOR
TORBALISPOR 1 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 KASTAMONUSPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 PAZARSPOR
YALOVASPOR 1 - 1 ARAKLISPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 1 - 2 KARSSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİ A.Ş.
13.Hafta
ARAKLISPOR 2 - 1 MKE KIRIKKALESPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 1 - 3 TORBALISPOR
YALOVASPOR 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 ZEYTİNBURNUSPOR
KARSSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİİRTSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
14.Hafta
TORBALISPOR 1 - 1 YALOVASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 KASTAMONUSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 GAZİOSMANPAŞA
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 KARSSPOR
MKE KIRIKKALESPOR 3 - 1 SİİRTSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYLERBEYİ A.Ş.
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ARAKLISPOR
15.Hafta
SİİRTSPOR 0 - 1 ARAKLISPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TORBALISPOR 3 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 2 - 1 MKE KIRIKKALESPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 5 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
YALOVASPOR 2 - 3 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 4 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARSSPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
16.Hafta
KIRIKHANSPOR 4 - 1 PAZARSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARSSPOR
SİİRTSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR
MKE KIRIKKALESPOR 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 BEYLERBEYİ A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 1 - 2 YALOVASPOR
ARAKLISPOR 1 - 0 TORBALISPOR
17.Hafta
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
YALOVASPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KARSSPOR 1 - 0 MKE KIRIKKALESPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 1 SİİRTSPOR
TORBALISPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 0 - 1 ARAKLISPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
18.Hafta
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YALOVASPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
BEYLERBEYİ A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
KARSSPOR 1 - 0 SİİRTSPOR
PAZARSPOR 2 - 2 MKE KIRIKKALESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ARAKLISPOR
TORBALISPOR 1 - 1 ZEYTİNBURNUSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 KASTAMONUSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
19.Hafta
ARAKLISPOR 0 - 0 GAZİOSMANPAŞA
SİİRTSPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 DENİZLİ BELEDİYESPOR
MKE KIRIKKALESPOR 3 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1 - 0 KARSSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 YALOVASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 BEYLERBEYİ A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 2 TORBALISPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 3 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
20.Hafta
ZEYTİNBURNUSPOR 3 - 5 ARAKLISPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 5 - 2 MKE KIRIKKALESPOR
YALOVASPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KARSSPOR 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 0 SİİRTSPOR
TORBALISPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 KIRIKHANSPOR
21.Hafta
ARAKLISPOR 0 - 0 KARSSPOR
KASTAMONUSPOR 0 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 1 TORBALISPOR
MKE KIRIKKALESPOR 1 - 2 YALOVASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİİRTSPOR 1 - 3 BEYLERBEYİ A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 2 - 0 PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
22.Hafta
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 ARAKLISPOR
PAZARSPOR 3 - 1 KARSSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
YALOVASPOR 4 - 1 SİİRTSPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 4 GAZİOSMANPAŞA
BEYLERBEYİ A.Ş. 2 - 0 KASTAMONUSPOR
TORBALISPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 MKE KIRIKKALESPOR
23.Hafta
ARAKLISPOR 1 - 2 PAZARSPOR
KASTAMONUSPOR 3 - 1 YALOVASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 4 - 2 ZEYTİNBURNUSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 BEYLERBEYİ A.Ş.
SİİRTSPOR 0 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
MKE KIRIKKALESPOR 3 - 0 TORBALISPOR
KARSSPOR 0 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
24.Hafta
BEYLERBEYİ A.Ş. 1 - 2 KARSSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 5 MKE KIRIKKALESPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YALOVASPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 PAZARSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 ARAKLISPOR
TORBALISPOR 1 - 2 SİİRTSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KASTAMONUSPOR
25.Hafta
ARAKLISPOR 0 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 2 - 1 TORBALISPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
MKE KIRIKKALESPOR 7 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
SİİRTSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİ A.Ş.
KARSSPOR 2 - 1 YALOVASPOR
26.Hafta
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 KASTAMONUSPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 1 - 0 SİİRTSPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 3 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
YALOVASPOR 0 - 0 PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 MKE KIRIKKALESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 ARAKLISPOR
TORBALISPOR 0 - 2 GAZİOSMANPAŞA
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KARSSPOR
27.Hafta
ARAKLISPOR 0 - 1 BEYLERBEYİ A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
MKE KIRIKKALESPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİİRTSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
KARSSPOR 1 - 0 TORBALISPOR
PAZARSPOR 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 1 YALOVASPOR
28.Hafta
KIRIKHANSPOR 0 - 4 MKE KIRIKKALESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 ARAKLISPOR
TORBALISPOR 1 - 1 PAZARSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 SİİRTSPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 3 GAZİOSMANPAŞA
YALOVASPOR 2 - 1 BEYLERBEYİ A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 5 - 1 KARSSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
29.Hafta
ARAKLISPOR 1 - 0 YALOVASPOR
PAZARSPOR 5 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KARSSPOR 2 - 1 ZEYTİNBURNUSPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
MKE KIRIKKALESPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
SİİRTSPOR 3 - 1 KIRIKHANSPOR
KASTAMONUSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 2 TORBALISPOR
30.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİİRTSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR
TORBALISPOR 1 - 2 BEYLERBEYİ A.Ş.
MKE KIRIKKALESPOR 3 - 0 ARAKLISPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
GÖLCÜKSPOR 3 - 2 KARSSPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 4 PAZARSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 YALOVASPOR
31.Hafta
ARAKLISPOR 1 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
KARSSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
BEYLERBEYİ A.Ş. 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YALOVASPOR 0 - 2 TORBALISPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
SİİRTSPOR 1 - 2 MKE KIRIKKALESPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 2 KIRIKHANSPOR
KASTAMONUSPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
32.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KIRIKHANSPOR 1 - 1 KARSSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 PAZARSPOR
MKE KIRIKKALESPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR
ZEYTİNBURNUSPOR 1 - 2 BEYLERBEYİ A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 2 KEPEZ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 YALOVASPOR
ARAKLISPOR 1 - 1 SİİRTSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 TORBALISPOR
33.Hafta
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
KARSSPOR 0 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BEYLERBEYİ A.Ş. 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
YALOVASPOR 4 - 0 ZEYTİNBURNUSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 MKE KIRIKKALESPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KASTAMONUSPOR 1 - 1 SİİRTSPOR
TORBALISPOR 3 - 2 ARAKLISPOR
34.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 KEPEZ BELEDİYESPOR
SİİRTSPOR 0 - 2 GAZİOSMANPAŞA
MKE KIRIKKALESPOR 2 - 0 KARSSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 BEYLERBEYİ A.Ş.
ZEYTİNBURNUSPOR 0 - 2 DENİZLİ BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 YALOVASPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 TORBALISPOR
ARAKLISPOR 4 - 1 KASTAMONUSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
2. Grup
ONUR BERBER
17
LEVENT KALE
13
TARIK TEKDAL
12
DENİZ SERT
11
MUSTAFA DEMİRCİ
11
ALP KAYA
10
ÖMER ÇELİK
10
ÖZCAN POLAT
10
BURÇAĞ BAŞEL
9
CEMİL KARAKUM
9
EKREM SARIÇAM
9
MEHMET MERT ÖZKAPTAN
9
GÖKAY ABDİ ÖZDEMİR
8
HÜSNÜ ZEYBEKOĞLU
8
REFİK KIZILKAYA
8
SERDAR KILIÇ
8
BARIŞ ALTINTAŞ
7
BERKAY GÜNAY
7
DURDU AHMET BOYRAZ
7
FATİH ŞERİFOĞLU
7
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
7
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
7
NUREDDİN ERSOY
7
TUFAN ZAHİD ARSLAN
7
ÜSTÜN BİLGİ
7
YASİN ELMAS
7
YAVUZ AYAZOĞLU
7
ALİ KURT
6
ARİF MORKAYA
6
CANER HÜSEYİN BAĞ
6
EBUBEKİR EROĞLU
6
ERAY UZUNKULAOĞLU
6
HASAN DURMAZ
6
SERHAN KARAHAN
6
SİNAN YİTMEZ
6
ALİ YILDIRIM
5
ALİHAN KUBALAS
5
DEVRİM KILIÇ
5
HASAN ÖZCAN
5
KORHAN KILIÇ
5
MAHMUT ORTAK
5
MEHMET ÖZDIRAZ
5
MUSTAFA KARA
5
ONUR ÇAKIR
5
ÖZER KUTLU
5
ŞEREF KURU
5
TAHİR TÜRKER
5
YELDAR YAMAÇ
5
ALİ YILDIRIM
4
CENGİZ GÜNER
4
CENK KASIMOĞLU
4
EMRAH UÇAR
4
ERDAL YÜKSEL
4
ERDİM ÇELİK
4
ERHAN KURT
4
ERHUN AKSEL ÖZTÜMER
4
ERSEN SAVAŞ
4
FURKAN İLKER BAŞTAN
4
GÖKSEL ERGÜN
4
GÖKSEL YAMAN
4
HASAN BAL
4
HÜSEYİN AKOĞLU
4
KADİR ATKIN
4
MEHMET DOĞAN
4
ÖMER ALTINAY
4
TEKİN ADAR
4
TİMUÇİN BALÇIK
4
ÜNAL AKGÜN
4
YAVUZ ODABAŞI
4
ABUZER GAFFAR TOPLU
3
ALİ ÖMÜR
3
AYHAN GÜRBÜZ
3
EMRE KESKİN
3
EREN AHMET BALKAN
3
EVREN HOROZAL
3
FATİH SANDALLI
3
GÖKHAN ÖZKAN
3
HAKAN GÜVENÇER
3
HASAN HATİPOĞLU
3
HASAN UĞUR KARDAL
3
HİKMET BALİOĞLU
3
İRFAN ŞİŞOVA
3
KAMİL İÇER
3
KASIM BAŞ
3
MEHMET CAN KÜÇÜK
3
MUSTAFA DEMİR
3
SERDAR ÜMİT DENİZ
3
SONER ARI
3
TANER ARAZ
3
TUNAHAN BİLGİN
3
ZAFER ŞENSOY
3
AHMET BARUT
2
AHMET DURMUŞOĞLU
2
AHMET ŞAHBAZ
2
ALİ ÇAKIN
2
ALİ İHSAN FİDAN
2
AYTAÇ DENİZ
2
CAN MORGÜL
2
CELALETTİN İMAL
2
CİHAN ÖZKAYMAK
2
DENİZ YILMAZ
2
EMRE UZUNCA
2
EMRE YÜCE
2
EREN ÜNTÜRK
2
EVREN KALAÇ
2
FIRAT CAN BEYRİBEY
2
GÜNEŞ CAN GÖRGÜLÜ
2
GÜNEY POLAT
2
HAKAN ARSLAN
2
HALİL İBRAHİM YÜKSEL
2
HARUN KAYALI
2
HÜSEYİN KELEŞ
2
İBRAHİM AYYILDIRIM
2
İBRAHİM EREN AKDUMAN
2
MEHMET AKİF ALICI
2
MEVLÜT YEŞİLYURT
2
MURAT SERBEST
2
NURULLAH DAĞAŞAN
2
OKAN DURAN
2
OSMAN ALPTEKİN
2
OSMAN KANDEMİR
2
RECEP GAYIK
2
SAMET KUMBAŞI
2
SELCAN PEKKANLI
2
SERCAN ERMİŞ
2
SERDAR GÖKKAYA
2
SERKAN SÖZMEN
2
UMUT PUSAT
2
YUSUF ATAY
2
ZEKERİYA DENİZER
2
ADEM AKTAŞ
1
ADEM KUDUBAN
1
ALPTUĞ FURKAN YILMAZ
1
ALTAN GÜNEŞ
1
ANIL ŞAMİOĞLU
1
ARİF DEMİR
1
AYDIN BABACAN
1
BAYRAM DURSUN
1
BERK KAL
1
BİLAL İSAK
1
BORA ÇOBAN
1
BURAK BUĞRA ATAERİ
1
BÜNYAMİN KILINÇ
1
CAN KART
1
CAN KESKİN
1
CEMRE CAN UYAR
1
CİHAT CAN YİĞİT
1
DOĞAN ŞENGÜL
1
EMİN ERGÜN
1
EMİN SAMET ÇAYLI
1
EMRE CAN KARAKIZ
1
EMRULLAH OKTAY
1
ERCÜMENT BALIKCI
1
ERDİNÇ KEDİKLİ
1
ERSİN AKKEMİK
1
FATİH POYRAZ
1
GÖKHAN ÇAVUŞ
1
GÖKHAN ŞAHİN
1
HAKAN AÇIKALIN
1
HAKAN ÇAKIR
1
HAKAN TÜMKAYA
1
HALİL İBRAHİM KARAKUŞ
1
HARUN KARADAŞ
1
İBRAHİM KELEŞ
1
İLHAN FARUK GÜLER
1
İNAN DOĞAN
1
İSMAİL ŞAPKALI
1
KEREM ALSAN
1
MAHİR KEMAL AKTI
1
MEHMET ALİ BABAYİĞİT
1
MERT BULUT
1
MİRAÇ DOĞAN CİMŞİT
1
MUĞDAT ÇELİK
1
MUHAMMED EMİN KUŞKULU
1
MUHAMMET ÇAĞLAR
1
MUHAMMET HASTÜRK
1
MURAT AKGÜL
1
MURAT KEFELİ
1
MUSTAFA AKPULAT
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
1
NİYAZİ ERDEM
1
NİZAMETTİN YAŞAR
1
NURETTİN OKAY
1
NURİ TERLİKSİZ
1
OKAN ASLAN
1
OKAN ASLAN
1
OKAN DEMİREL
1
ONUR BALDUK
1
ONUR KARAAHMETOĞLU
1
ONUR KOÇAK
1
OZAN KILIÇOĞLU
1
ÖMER KABACA
1
ÖMER TANRIVERDİ
1
ÖMER TUNÇ
1
ÖZKAN YALÇIN
1
RIDVAN SÖNMEZ
1
SAMET ÇETİNBUDAK
1
SAMET KILIÇ
1
SAMET KIRMIZIGÜL
1
SEMİH DURMUŞ
1
SERDAL YILDIRIM
1
SERDAR MERT
1
SİNAN TURGUT
1
SONER KELEŞ
1
ŞEVKİ KAPILI
1
TANER YILMAZ
1
TANJU ÇON
1
TİMUR KOSOVALI
1
UFUK MUHTAR
1
UĞUR ARSLAN KURU
1
UĞUR AYDIN
1
ULAŞ YALÇIN
1
UMUT GÜZELSES
1
VEDAT KARADAĞ
1
VOLKAN AKSOY
1
YOLDAŞ KARTAL
1
ZAFER ÖZDEN
1
3. Grup
MUSTAFA ÜNVER
MKE KIRIKKALESPOR
22
GÖKHAN DEMİR
GAZİOSMANPAŞA
20
CANER ERDOĞAN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
16
FATİH GÜMÜŞEL
GÖLCÜKSPOR
15
ALİ ÖZGÜR BASA
PAZARSPOR
14
GÖKHAN KILINÇ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
14
EMRE KART
KEÇİÖRENGÜCÜ
12
FEYYAZ AYDİL
PAZARSPOR
12
MUHAMMET SAVAŞÇI
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12
ÖZGÜR ÖZKAYA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
12
FATİH TÜFEK
KASTAMONUSPOR
10
HÜSEYİN ATEŞ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
10
ENVER EKİNCİ
KEPEZ BELEDİYESPOR
9
MURAT ÇALIŞKAN
MKE KIRIKKALESPOR
9
SAMET TAŞ
SİİRTSPOR
9
YUSUF AKBULUT
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
9
AHMET MARAN
KARSSPOR
8
ÇAĞLAR YILDIZER
KIRIKHANSPOR
8
EDİZ KALYON
ARAKLISPOR
8
EMRAH ÇETİN
KEÇİÖRENGÜCÜ
8
ERHAN AYDIN
YALOVASPOR
8
HÜSEYİN TUNÇ
KARSSPOR
8
EKİM CAN KARAKUŞ
KIRIKHANSPOR
7
ERSİN AKSAÇ
KARSSPOR
7
SERDAL ÖZ
GAZİOSMANPAŞA
7
BUĞRA DİNLER
KIRIKHANSPOR
6
KAZIM AYKUT DÖRTBUDAK
ALTAY
6
ÖMER BAYRAKTAR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
6
RIDVAN ÇELİK
ZEYTİNBURNUSPOR
6
SÜLEYMAN OLGUN
DENİZLİSPOR
6
ÜMİT MUTLU
KIRIKHANSPOR
6
EREN TOZLU
GİRESUNSPOR
5
LEVENT TABAK
KASTAMONUSPOR
5
ORHAN GAZİ KELCE
MKE KIRIKKALESPOR
5
ÖNDER KILIÇ
BEYLERBEYİ A.Ş.
5
SALİM GÖRGÜN
BEYLERBEYİ A.Ş.
5
SERKAN URGANCI
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
5
SERTAÇ ERGAN
BEYLERBEYİ A.Ş.
5
TAYFUR EMRE YILMAZ
GÖLCÜKSPOR
5
YUSUF KIYAK
BEYLERBEYİ A.Ş.
5
AHMET ÜNER
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
ALİ CAN ÇELİK
ADANA DEMİRSPOR
4
ALİ KORKMAZ
BEYLERBEYİ A.Ş.
4
ALİ KÖSE
ARAKLISPOR
4
ALİCAN SOYLAR
DENİZLİSPOR
4
BÜLENT KALECİKLİ
BUGSAŞ SPOR
4
ERHAN AYDIN
GÖLCÜKSPOR
4
HARUN SÜRÜCÜ
ELAZIĞSPOR
4
HASAN KARADUMAN
TORBALISPOR
4
İBRAHİM GÜREL
GÖLCÜKSPOR
4
METEHAN ANDAÇ ÖZLÜ
MKE KIRIKKALESPOR
4
MUSTAFA ÖZKAYA
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
OSMAN ATALAY DEMİRTAŞ
ZEYTİNBURNUSPOR
4
OSMAN MERTOĞLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
SELAHATTİN ENÜR
ARAKLISPOR
4
SELÇUK VURAL
ARAKLISPOR
4
YEMEN TAŞ
ARAKLISPOR
4
YILMAZ ÖZEREN
GAZİOSMANPAŞA
4
YUSUF DUMAN
KEPEZ BELEDİYESPOR
4
ABDULLAH ÖZPINAR
KIRIKHANSPOR
3
AHMET BAYKAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
ALAATTİN ÖZTEKİN
KIRIKHANSPOR
3
BİRAY DEMİR
MKE KIRIKKALESPOR
3
BURAK BOZ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
CENGİZ TUNÇER
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
HAKAN TİLKİ
KEPEZ BELEDİYESPOR
3
HALİL RAHMAN ÜZÜMCÜ
KASTAMONUSPOR
3
HASAN DEMİR
DENİZLİ BELEDİYESPOR
3
HÜSEYİN BÖYÜK
PAZARSPOR
3
İBRAHİM KONGUR
DENİZLİ BELEDİYESPOR
3
İSKENDER KARNAPOĞLU
OFSPOR
3
İSMAİL TÜRK
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
MANSUR ÇALAR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
MEHMET TÜRK
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
3
MEHMET YAMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
MESUT ÖZGÜR
YALOVASPOR
3
MUHAMMET EMİN GÜL
BEYLERBEYİ A.Ş.
3
MÜLAYİM ERDEM
YALOVASPOR
3
NEDİM GÜL
SİİRTSPOR
3
ONUR AYIN
SİİRTSPOR
3
OSMAN BERKAY ÖZÇELİK
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
OSMAN SEFEROĞLU
BURSASPOR
3
ÖZKAN KOÇALP
KEPEZ BELEDİYESPOR
3
RAMAZAN ÖZTÜRK
PAZARSPOR
3
RIDVAN AYKAN
TORBALISPOR
3
ŞABAN KELEŞ
OFSPOR
3
ŞÜKRÜ AYHAN
DENİZLİ BELEDİYESPOR
3
YALÇIN KILINÇ
ARAKLISPOR
3
YALÇIN KÜÇÜK
YALOVASPOR
3
YASİN YETER
KIRIKHANSPOR
3
YUSUF ÇELİK
İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR
3
ABDULLAH SÖNMEZ
MKE KIRIKKALESPOR
2
ANIL DURAN
ESKİŞEHİRSPOR
2
CEMAL HAZIR
KIRIKHANSPOR
2
CİHAN FATİH ÖZDEMİR
KARSSPOR
2
DOĞAN ATEŞ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
DOĞUKAN UZUNOĞLU
SİİRTSPOR
2
EFE CAN ÇÖLBEKLER
SİİRTSPOR
2
EMRAH İNANÇ
BUGSAŞ SPOR
2
EMRULLAH ÇELİK
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
2
ENDER AKAOĞLU
AFYONKARAHİSARSPOR
2
ERSİN ASLANTOĞ
AFYONKARAHİSARSPOR
2
ESER BERKİL
BEYLERBEYİ A.Ş.
2
EYÜP KAYMAKÇI
GAZİOSMANPAŞA
2
FATİH ÖZTÜRK
EYÜPSPOR
2
GÖKHAN AYDINGÜL
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
GÖKHAN İŞİLDAĞ
ZEYTİNBURNUSPOR
2
HASAN AKKAYA
GAZİOSMANPAŞA
2
HASAN SİNCAR
KASTAMONUSPOR
2
MAKSUD ÖNAL
MKE KIRIKKALESPOR
2
MEHMET ALİ ARSLAN
KEPEZ BELEDİYESPOR
2
MUHAMMET EKREM KURT
SİİRTSPOR
2
MURAT ALMIŞ
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
MUSTAFA DAĞDEVİREN
MKE KIRIKKALESPOR
2
ONUR KAHRAMAN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ONUR ÖZCAN
TORBALISPOR
2
ORHAN ŞAHİN
KASTAMONUSPOR
2
ÖMER KESİCİ
ARAKLISPOR
2
ÖZGÜR UYSAL
GÖZTEPE A.Ş.
2
ÖZKAN KURÇENLİ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
RIZA BURAK KAHRIMAN
TORBALISPOR
2
SERKAN ERCAN
MKE KIRIKKALESPOR
2
SERKAN UĞUR GÜCEMEN
ZEYTİNBURNUSPOR
2
SEYDİHAN BAŞLANTI
SİİRTSPOR
2
SİNAN ATIM
GÖLCÜKSPOR
2
TAMER BAL
KASTAMONUSPOR
2
TAYFUN KELEŞ
KIRIKHANSPOR
2
TAYLAN ERTAÇ ORAN
TORBALISPOR
2
TEVFİK BAŞ
YALOVASPOR
2
UĞUR KÜTÜK
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
ÜMİT ATALAY
OFSPOR
2
VEDAT TAŞDEMİR
İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR
2
VOLKAN SERİM
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
VOLKAN ZEMEN
KARSSPOR
2
YAHYA TOPÇU
GÖLCÜKSPOR
2
YAŞAR YURDUSEVEN
BUGSAŞ SPOR
2
YUSUF ÖZLEM
FOÇA BELEDİYESPOR
2
ABDULLAH KASIM ARAS
SİİRTSPOR
1
AKİF EKİNCİ
SİİRTSPOR
1
ALİ ÇUKADAR
KASTAMONUSPOR
1
ALİ GİTMİŞ
KARSSPOR
1
ANIL GİR
BEYLERBEYİ A.Ş.
1
BAHRİ ARSLANLI
MKE KIRIKKALESPOR
1
BARIŞ AKDEMİR
ZEYTİNBURNUSPOR
1
BARIŞ BOZKURT
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
BATUHAN BAYRAK
ZEYTİNBURNUSPOR
1
CEM ÖZYİĞİT
BEYLERBEYİ A.Ş.
1
CENK DEMİR
KARSSPOR
1
CÜNEYT ÖZTÜRK
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ÇAĞRI TEKİN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
DERMAN CANSIZLAR
DARDANELSPOR A.Ş.
1
DOĞUŞ GÜNEŞ
BEYLERBEYİ A.Ş.
1
EKREM SÜTÇÜ
KARSSPOR
1
EMİR BARLAS
KARSSPOR
1
EMRAH BAYRAM
DARDANELSPOR A.Ş.
1
EMRAH GÖRKEM ALP
PAZARSPOR
1
ENDER DOĞRAMACI
ARAKLISPOR
1
ERCAN ÇAPAR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ERDEM ÖZKURT
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ERHAN GÖZETLİK
KIRIKHANSPOR
1
ERHAN ÖZDİL
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ERKAN KOÇ
MKE KIRIKKALESPOR
1
ERKAN YETİŞMİŞ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
ERMAN ÇOBAN
TORBALISPOR
1
ETHEM YILMAZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
FİKRET ERSÖNMEZ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
GENCAY ERTEN
KASTAMONUSPOR
1
GÖKHAN ALAŞ
KIRIKHANSPOR
1
GÖKHAN BAĞDEMİR
GAZİOSMANPAŞA
1
GÖKHAN GÜNAYDIN
BEYLERBEYİ A.Ş.
1
GÖKHAN YILMAZ
KEPEZ BELEDİYESPOR
1
GÖKTUĞ UZUNOĞLU
SİİRTSPOR
1
HAKAN BAHRAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
HAKAN DELİL
GAZİOSMANPAŞA
1
HALİL ÇAĞIRTEKİN
KARSSPOR
1
HASAN AKDEMİR
MKE KIRIKKALESPOR
1
HASAN DURMAZ
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
1
HASAN KÖSE
ARAKLISPOR
1
HAYRULLAH ÇOPUR
SARIYER
1
HIFSULLAH İSMAİL ERDOĞAN
YALOVASPOR
1
İBRAHİM DEMİRER
GÖLCÜKSPOR
1
İLHAN TÜREN
ARAKLISPOR
1
İSMAİL ORUÇ
YALOVASPOR
1
KADİR ÖĞE
GÖLCÜKSPOR
1
KORAY SÖNMEZ UYSAL
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
MEHMET GÖK
MKE KIRIKKALESPOR
1
MELIK DERIN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
MUHAMMED GÖKHAN ÖZTÜRK
TORBALISPOR
1
MUHAMMET KAYA
SİİRTSPOR
1
MUHAMMET YÜRÜKUSLU
KONYASPOR
1
MUHARREM KAYA
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
MURAT AYDIN
KASTAMONUSPOR
1
MURAT SALİH
PAZARSPOR
1
MUSTAFA MURAT ÖZDEMİR
1461 TRABZON
1
MÜMİN AYSEVER
TURGUTLUSPOR
1
OĞUZHAN AFŞİN
KIRIKHANSPOR
1
OĞUZHAN EMRE TUYURAN
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
ONUR ÇİÇEK
KARSSPOR
1
ONUR KARA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
ORHAN PAMUKÇU
YALOVASPOR
1
OSMAN ÇAKIR
ARAKLISPOR
1
OSMAN YILDIRGAN
BEYLERBEYİ A.Ş.
1
ÖMER DENİZ
SİİRTSPOR
1
ÖMER FANSA
KIRIKHANSPOR
1
RAHMİ MUHAMMET AKYAZI
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
RESUL FURKAN DEMİR
ANKARA DEMİRSPOR
1
RIDVAN DEMİR
MKE KIRIKKALESPOR
1
SALİH KARTAL
BULANCAK BELEDİYE SPOR
1
SAMET TÜRKMEN
MKE KIRIKKALESPOR
1
SAMET ÜNAL
KEPEZ BELEDİYESPOR
1
SARPER SALİH AĞCA
KARSSPOR
1
SEMİH KATİP
GAZİOSMANPAŞA
1
SERCAN ÖZDEM
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
SERHAD KALKAVAN
YALOVASPOR
1
SERTAÇ ÇAM
GAZİOSMANPAŞA
1
SİNAN KALAYCI
GENÇLERBİRLİĞİ
1
SONER BİRİNCİ
ZEYTİNBURNUSPOR
1
ŞAHİN TUNCEL
BEYLERBEYİ A.Ş.
1
TOLGA DENİZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
UĞUR KAPISIZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
ULAŞ ALİ ÇELİK
KARSSPOR
1
UMUT PUSAT
BATMAN PETROLSPOR
1
VAROL KAMSIS
KASTAMONUSPOR
1
VOLKAN ÖZER
GAZİOSMANPAŞA
1
YASİN ÇELİK
PAZARSPOR
1
YASİN YENER
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
YİĞİTCAN ATAK
ZEYTİNBURNUSPOR
1
YUNUS TOPCU
GAZİOSMANPAŞA
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.