TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Tolunay Kafkas'tan Göztepe'ye ziyaret 22.11.2017
Tolunay Kafkastan Göztepeye ziyaret
Geri
İleri

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Göztepe Spor Kulübü'nü ziyaret etti.

Göztepe Spor Kulübü'nün İzmir, Güzelyalı'daki kulüp binasında gerçekleşen ziyarette kulüp başkanvekili Talat Papatya ile buluşan Kafkas, başta Torbalı'da hayata geçecek altyapı tesisleri olmak üzere kulübün plan ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Ziyarette, Göztepe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri Tunay Ece ve Aktuğ Sönmez ile FGD AR-GE ve Projeler Koordinatörü Dr. Erden Or da yer aldı.

Tolunay Kafkas'ın ziyaretinden ötürü memnuniyetini dile getiren Göztepe Spor Kulübü Başkanvekili Talat Papatya, yeni görevinde Kafkas'a başarılar diledi ve isminin yazılı olduğu Göztepe formasını hediye etti. Papatya ayrıca, kulüp başkanı Mehmet Sepil'in de başarı dileklerini, Kafkas'a iletti.

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ise görüşmenin çok verimli geçtiğini ifade ederken, Göztepe gibi önemli ve Türk futboluna renk katan bir spor kulübünün yıllar sonra yeniden Süper Lig'de olmasının Türk futbolu açısından önemli bir gelişme olduğunu vurguladı. Ev sahipliklerinden ötürü başkan Mehmet Sepil ve başkanvekili Talat Papatya başta olmak üzere Göztepe Spor Kulübü'ne teşekkür eden Kafkas, Göztepe gibi köklü bir kulübün altyapıya da önem vermesi ve altyapı tesisleri ile ilgili çalışmalarının son derece önemli olduğunu vurguladı. Türk futboluna ileriki yıllarda önemli oyuncular kazandırılmasını katkı sağlayacak bu tesislerin de örnek teşkil edeceğini belirtti. Futbolun gelişiminde kulüplerin çok önemli bir rolü olduğunu hatırlatan Kafkas, bu nedenle kulüpler ile yapılacak ortak çalışmalara ve özellikle genç oyuncuların eğitimi konusunda kulüp gelişimini sağlayacak projelere öncelik verdiklerini bildirdi. Kafkas ayrıca, önümüzdeki dönemlerde diğer kulüplere de ziyaretler gerçekleştireceğini söyledi.

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ayrıca, Aydın, Kuşadası, Torbalı ve Selçuk'un ev sahipliğini yaptığı ve U16 Milli Takımımızın da katıldığı 19. Mercedes-Benz Ege Kupası maçlarını yerinden takip ediyor.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.