TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı ve sonuçlar 21.04.2017

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 28. Hafta maçları 21, 22, 23 ve 24 Nisan'da; TFF 1. Lig 29. Hafta maçları 22, 23 ve 24 Nisan'da; Spor Toto 2. Lig 33. Hafta maçları 23 Nisan'da; Spor Toto 3. Lig 1. Grup 37. Hafta, 2 ve 3. Grup 33. Hafta maçları 23 Nisan'da oynanacak.

Karşılaşmaların programı şöyle:



Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu -  28 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.04.2017
20:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU ATİKER KONYASPOR 1-2
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) TARIK ONGUN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) ÇAĞATAY ŞAHAN
(G) ENGİN KURT
(T) METİN CENGİZ
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) İBRAHİM TAN
21.04.2017
20:00
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR 0-0
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) ALPER ULUSOY
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(Y) İLKER TAKPAK
(D) CANER AK
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) TARIK ANTALYALI
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
(T) HALİT YAKUPOĞLU
22.04.2017
13:30
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-3
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) SUAT ARSLANBOĞA
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) CENK ALTUN
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) MURAT KANGALGİL
22.04.2017
16:00
BAHÇEŞEHİR OKULLARI ARENA AYTEMİZ ALANYASPOR 0-1
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) EMRE MALOK
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) ZEKİ UZUN
(T) SELİM ARICI
(T) HALİT UĞURLU
22.04.2017
19:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. 0-3
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) KORAY GENÇERLER
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) ERTUĞRUL ARSLAN
(T) SURURİ SAYDAM
(T) DURMUŞ CANSEVER
22.04.2017
19:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ 2-1
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) KEMAL YILMAZ
(D) HAKAN CEYLAN
(G) TURGAY GÜDÜ
(T) AHMET SERT
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ
(T) RECEP KULAK
23.04.2017
13:30
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5-1
Detaylar
BURSASPOR (H) SERKAN ÇINAR
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ERDEM BAYIK
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) ALİ TEMİZ
(T) MURAT KARAMAN
23.04.2017
19:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(D) ARDA KARDEŞLER
(G) OĞUZ SARVAN
(T) SÜLEYMAN ARKAN
(T) İSMAİL DAĞYARAN
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) ERHAN ASLAN
24.04.2017
20:00
VODAFONE ARENA BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) HALİL UMUT MELER
(Y) ESAT SANCAKTAR
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) ABDULKADİR BİTİGEN
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) ORHAN TATAR
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
(T) ERHAN ŞAHİN

TFF 1.Lig -  29 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.04.2017
16:00
BORNOVA STADI GÖZTEPE A.Ş. 3-2
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(D) SERHAD ÜRKMEZ
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) AYDIN BALKANLI
(T) OSMAN KAYAALP
22.04.2017
18:30
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR 1-1
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) ERKAN AKBULUT
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) CEMİL KAYHAN
(T) CENGİZ AKAR
(T) HAKAN YAPAN
23.04.2017
13:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR 4-1
Detaylar
BANDIRMASPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) ZORBAY KÜÇÜK
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
(T) FAHREDDİN SELÇUK
23.04.2017
13:00
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI ÜMRANİYESPOR 2-2
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(D) VELİ KARAKAYA
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) AHMET ŞAHİN
(T) HAKAN ATASOY
(T) BARIŞ BİRİNCİ
23.04.2017
16:00
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM ESKİŞEHİRSPOR 2-2
Detaylar
SİVASSPOR (H) METE KALKAVAN
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) MURAT ÖZCAN
(G) ADNAN ŞEKER
(T) NİHAT DOKER
(T) HAKAN CİVA
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
23.04.2017
16:00
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR 2-1
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) SERKAN TOKAT
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(Y) OĞUZ TERZİ
(D) SERKAN ERGÜN
(G) NECDET ERDİLEK
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) AHMET KORKMAZ
(T) MEHMET SARIBUVA
24.04.2017
17:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) ENGİN ERDEM
(Y) SONER MARAŞ
(D) MUSTAFA AYDIN
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) BAHTİYAR ÖLMEZ
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT
(T) UFUK ILGAZ
24.04.2017
18:30
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) ATİLLA KARAOĞLAN
(G) MÜRVET SEZER
(T) ALİ ATASEVER
(T) BÜLENT KANTAR
(T) RAMAZAN GÜN
24.04.2017
19:30
ŞANLIURFA GAP ARENA ŞANLIURFASPOR -
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR (H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) ALİ ZAĞLI
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) ADNAN TAŞDAN
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU

Spor Toto 2.Lig -  Grup Beyaz -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.04.2017
15:30
YENİ BUCA STADI BUCASPOR 3-2
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) ŞEREF TAŞTAN
(Y) BAKİ YİĞİT
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(D) AHMET EŞREF SARI
(G) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
(T) ERDAL KÜÇÜKKAYA
(T) KORAY BAKIŞ
23.04.2017
15:30
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR 0-2
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) AHMET AYAZ
(Y) ATA YILDIRIM
(D) EFE TANRIVERDİ
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) SÜLEYMAN BASA
(T) ÖZCAN ŞABAN MÜFTÜOĞLUGİL
23.04.2017
15:30
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0-2
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) MEHMET VARGÜN
(Y) HABİP TİRYAKİ
(D) FEVZİ ERDEM AKBAŞ
(G) FERHAT GÜNDOĞDU
(T) BEKİR ŞEKER
(T) AHMET SULA
23.04.2017
15:30
ANKARA 19 MAYIS HACETTEPE SPOR 0-0
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) ÖZKAN ÇELİKER
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) SEZGİN ÇINAR
(D) HAMİT BASIK
(G) TANER GİZLENCİ
(T) ALAATTİN DURGUT
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
23.04.2017
15:30
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR 3-0
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) MURAT ŞENER
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) HALİL SAYIN
(G) AHMET BÜYÜKAŞICI
(T) ALTAN YENİCE
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
23.04.2017
15:30
VEFA FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3-0
Detaylar
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) BÜLENT GÖKÇÜ
(Y) ORKUN AKTAŞ
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(T) FAHRETTİN POYRAZ
(T) ATALAY BAHAR
23.04.2017
15:30
OF İLÇE OFSPOR A.Ş. 3-1
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. (H) ALPER ÇETİN
(Y) FATİH PAZI
(Y) CANKUT GÖNENÇ
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) HAMDİ KÖSE
(T) ERSEL KILIÇ
23.04.2017
15:30
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR 1-1
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) TOLGA ÖZKALFA
(Y) SERKAN GENÇERLER
(Y) BARAN ERASLAN
(D) EMRE ABAR
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) AHMET AKSOYEK
(T) IŞIK ALACAKOÇ
23.04.2017
15:30
PENDİK STADI PENDİKSPOR 2-1
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) BATUHAN GÜLTEK
(Y) MEHMET UĞUR ALPTEKİN
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(D) ENEZ KAPLAN
(G) NAMIK ORHAN
(T) DENİZ ÖZARAL

Spor Toto 2.Lig -  Grup Kırmızı -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.04.2017
15:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 0-1
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) ONUR KARABAŞ
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(D) SEZER YALÇIN
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) BÜLENT BALTA
(T) ONUR AYDEMİR
23.04.2017
15:30
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR 1-2
Detaylar
ETİMESGUT BLD. SPOR (H) YAKUP BAKIR
(Y) ÜMİT KAYA
(Y) ALİ ETLİKCİ
(D) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(G) RECAİ YAŞAR
(T) ÖZER YILMAZ
23.04.2017
15:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR 0-2
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966 (H) YİĞİT PEŞİN
(Y) EJDER YAPICI
(Y) KADİR KANTEKİN
(D) BURAK PAKKAN
(G) MUAMMER TOKAT
(T) NECMİ KAPAR
(T) HASAN ALDI
23.04.2017
15:30
GAZİOSMANPAŞA STADI TOKATSPOR 1-0
Detaylar
SARIYER (H) ALİ KARATUTLU
(Y) ASKER AÇIKGÖZ
(Y) İRFAN GENÇ
(D) HASAN KILIÇARSLAN
(G) İSMAİL ZEYBEK
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
23.04.2017
15:30
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİ ERCİYESSPOR 1-4
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) MEHMET CAN KÜÇÜK
(D) CAN CENGİZ
(G) MÜNİR TAKPAK
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) AYKUT TURAN
23.04.2017
15:30
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR 0-0
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş. (H) ALİ ŞANSALAN
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) BARKIN KARA
(G) ÜNSAL ÇİMEN
(T) SERKAN KURAL
(T) LEVENT KANTAR
23.04.2017
15:30
KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİSPOR 1-1
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) ERKAN ENGİN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) SERKAN ÖNSAL
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) ALPER YÜCEL
(T) ÖZER KORKMAZ
23.04.2017
15:30
İZMİR ATATÜRK KARŞIYAKA 7-3
Detaylar
1461 TRABZON (H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) GÖRKEM KARGIAGE
(D) CİHAN AYDIN
(G) OSMAN YİĞİT UZER
(T) ALİ AĞILÖNÜ
(T) CELİL TAŞKIN
23.04.2017
15:30
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR 3-0
Detaylar
EYÜPSPOR (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) CAN SAVAŞAN
(Y) KÜRŞATHAN AKIN
(D) EMRE KARGIN
(G) HÜSEYİN ÖZÇELİK
(T) HİDAYET AYGÜN
(T) ENDER TÜRKYILMAZ

Spor Toto 3.Lig -  Grup 01 -  37 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.04.2017
15:30
ERZİN İLÇE STADI ERZİN BELEDİYESPOR 4-1
Detaylar
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) GÜREL UZUNER
(Y) ENES VAHİT ÇAVUŞ
(Y) MUSTAFA ÇAVUŞ
(D) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(G) MÜMTAZ KAPLUHAN
(T) ESER KURUOĞLU
(T) ERDİNÇ ELPE
23.04.2017
15:30
CİZRE İLÇE CİZRE SPOR 4-0
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) ADEM SARITAŞ
(Y) MUAMMER UÇAR
(Y) ALİ MURAT KAYA
(D) MEHMET ÖCAL
(G) SERTAN BAKAN
(T) YALÇIN GÜL
(T) NECMETTİN AKÇA
23.04.2017
15:30
TCDD ANKARA DEMİRSPOR ANKARA DEMİRSPOR 1-0
Detaylar
KÜTAHYASPOR (H) ERCAN HELLAÇ
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN
(Y) HASAN ERDOĞAN
(D) GÖKHAN ÖZBULUT
(G) MUSTAFA KÜRŞAD UÇAR
(T) ERKAN GÜLDAŞ
(T) UĞUR KÖSE
23.04.2017
15:30
NAMIK KEMAL STADI TEKİRDAĞSPOR 0-0
Detaylar
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. (H) KADİR SAĞLAM
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) AYDIN KARSAVURAN
(D) UTKU TUNAVELİOĞLU
(G) AHMET ŞAHİN
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
(T) ALTUĞ VERDİ
23.04.2017
15:30
GÖLCÜK ŞEHİR GÖLCÜKSPOR 5-1
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) YAVUZ ÇETİN
(Y) İSMAİL EMRE
(Y) YAKUP KEÇECİ
(D) MUHAMMED YILDIZ
(G) AYHAN AKGÖZ
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
(T) İSMAİL HAKKI GÜNAY
23.04.2017
15:30
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0-0
Detaylar
KOCAELİSPOR (H) MERT GÜZENGE
(Y) BARKIN GÜDÜ
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(G) MUSTAFA SANDALCILAR
(T) HÜSEYİN ŞENEL
(T) ETHEM ERSAN
23.04.2017
15:30
BEYLERBEYİ 75.YIL BEYLERBEYİSPOR 0-0
Detaylar
KARTALSPOR (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) MEHMET METİN
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) HALİL İBRAHİM YILDIRIM
(G) HAMZA IŞIN
(T) ATAKAN ALAN
(T) İBRAHİM KOCAOĞLU
23.04.2017
15:30
15 TEMMUZ STADI
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0-0
Detaylar
ALTAY (H) ALİ ADIGÜZEL
(Y) BERKAN PÜSKÜLLER
(Y) FATİH KARATAĞ
(D) ESER ETİ
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) BÜLENT TORAMAN
(T) VELİ KESER
23.04.2017
15:30
İSMET ATLI STADI KOZAN BLD.SPOR 0-1
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR (H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(Y) HARUN REŞİT GÜNGÖR
(Y) KEREM CANDAŞ
(D) ERTAN BAŞDAĞ
(G) ALİ KARAKÖSE
(T) MEHMET KEREM GÜVEN
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY

Spor Toto 3.Lig -  Grup 02 -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.04.2017
15:30
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ DERİNCE SPOR A.Ş. 1-3
Detaylar
PAZARSPOR (H) ESER BİRİNCİ
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ
(D) İSMAİL TAYGUN TASALI
(G) HANEFİ ÖZTÜRK
(T) SERTER ERUS
(T) MUSTAFA ÇAKIR
23.04.2017
15:30
ZİYA ALTINOĞLU STADI ÇATALCA SPOR 1-1
Detaylar
DÜZCESPOR (H) YAŞAR CAN TEMİZEL
(Y) ERCAN AYDIN
(Y) ARDA DARCAN
(D) ERDEM TEMEL
(G) ERDAL ORMAN
(T) LEVENT ERKÖSE
(T) ERASLAN ER
23.04.2017
15:30
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-2
Detaylar
YOMRASPOR (H) DAVUT DAKUL ÇELİK
(Y) YUSUF DOĞAN
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(D) FAİK POLAT
(G) MURAT OKSAY
(T) TAYFUN GÜLEREŞİ
(T) ALİ İHSAN SARIYILMAZ
23.04.2017
15:30
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR 3-1
Detaylar
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR (H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) GÖKHAN ÇELİK
(Y) ÇETİN ÖNCEL
(D) MESUT KÜÇÜKARSLAN
(G) KENAN YARAR
(T) İLKER ÖZKAN
(T) UĞUR YALÇIN
23.04.2017
15:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE HALİDE EDİP ADIVARSPOR 4-2
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) BİLAL EMEKTAR
(Y) ALİ ORHUN KARA
(Y) TOLGA ÖZCAN
(D) EMİR KILIÇARSLAN
(G) BEKİR ÖCAL
(T) SELÇUK YILMAZ
(T) ATİLLA AKSOY
23.04.2017
15:30
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3-1
Detaylar
ERBAASPOR (H) YASİN KOL
(Y) SONER AKGÜN
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(D) ALPASLAN ŞEN
(G) ALAATTİN TOPCU
(T) SONER ÖZDEMİR
(T) KUDRET DİKMEN
23.04.2017
15:30
18 MART
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
DARDANELSPOR A.Ş. 2-1
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR (H) TOLGA KADAZ
(Y) ULAŞ AKSOY
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(D) UĞUR ÖNAY
(G) MUSTAFA SEVİM
(T) AŞKIN ÇOKSEVER
(T) OKAN ARSLAN
23.04.2017
15:30
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. 3-0
Detaylar
DERSİM SPOR (H) YİĞİT ARSLAN
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) GÖKHAN ESEN
(D) MUSTAFA HAN
(G) NEJAT SÜMER
(T) HALİL KOCA
(T) CEVDET YUMUŞAK
23.04.2017
15:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMERSPOR 2003 4-1
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) TOLGA SANCAK
(Y) ÜNAL DOĞRU
(Y) BEKİR YÜCEL
(D) ERKOÇ KORAY DOĞAN
(G) KAAN AKIN ÖZ
(T) ÜNSAL KAYA

Spor Toto 3.Lig -  Grup 03 -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.04.2017
15:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1-0
Detaylar
ORDUSPOR (H) İLKER YASİN AVCI
(Y) ERDİNÇ ZENGİ
(Y) SELİM KONUKÇU
(D) BATUHAN BAYAR
(G) MUHARREM YILMAZ
(T) ENGİN IŞIK
(T) FERZENDE EMRE
23.04.2017
15:30
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU 1-3
Detaylar
ORHANGAZİSPOR (H) SİNAN DERECİ
(Y) ŞENER İNAN
(Y) BURAK CANSIZ
(D) ŞAHİN BERKER
(G) ÖMER FARUK YEŞİL
(T) MUSTAFA YILMAZ
23.04.2017
15:30
BİNGÖL ŞEHİR 12 BİNGÖL SPOR 1-0
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (H) BİLAL KÖSEOĞLU
(Y) EMRE ASLAN
(Y) YAKUP BULUT
(D) HARUN TOPLAR
(G) HAKAN AKNAM
(T) HAKAN TAŞCI
(T) KEMAL ÖZKOÇ
23.04.2017
15:30
MUĞLA ATATÜRK STD. MUĞLASPOR 1-0
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş. (H) SELİM ÖZEN
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ
(Y) OGÜN KAMACI
(D) MEHMET ALİ ÖZER
(G) ALİ GÖL
(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ
(T) ENDER OKŞAR
23.04.2017
15:30
ANKARA OSTİM ANKARA ADLİYE SPOR 2-1
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) VOLKAN ŞEKER
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) CEMAL ALPAY
(D) DOĞU YILMAZ
(G) ŞENOL İMANÇER
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
23.04.2017
15:30
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ BAYRAMPAŞA 3-1
Detaylar
DENİZLİ FUTBOL A SPOR (H) LEVENT AKTAN
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ
(Y) KORAY CAN KARADEDELİ
(D) ÖZGÜN KARAKOÇLU
(G) KORAY TAN
(T) İSMET KEKLİK
(T) BÜNYAMİN DAŞDEMİR
23.04.2017
15:30
MALTEPE HASAN POLAT MALTEPESPOR 0-0
Detaylar
PAYASSPOR (H) BURAK ŞEKER
(Y) FATİH ÇELTİKCİ
(Y) CEVHER AHEN
(D) ÖMER FIRAT
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
(T) KAMİL KILINÇ
(T) ZİYA DİLMEN
23.04.2017
15:30
AHMET SUAT ÖZYAZICI STD. BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 0-0
Detaylar
ELAZİZ BELEDİYESPOR (H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) SİNAN BİLEN
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(D) BURAK KAPLAN
(G) ERDOĞAN ÜSTÜN
(T) LEVENT ERGEN
(T) NAHİT KARAKAŞ
23.04.2017
15:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR 1-0
Detaylar
AFJET AFYONSPOR (H) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(Y) SERHAT SAĞIR
(D) RAMAZAN DOĞANAY
(G) CENGİZ SAVAŞKAN
(T) GÜRCAN YAMAN
(T) ADNAN KARAYEL
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.