TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
YASİN AVCI
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
18
EMMANUEL CHINENYE EMENIKE
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
16
MEHMET BATDAL
BUCASPOR
16
SHAIBU YAKUBU
KARTALSPOR
14
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
SAMSUNSPOR
14
OKAN ÖZTÜRK
KARŞIYAKA
13
FABIANO MONTEIRO DE OLIVEIRA
GİRESUNSPOR
12
ADEM BÜYÜK
MANİSASPOR
11
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
GİRESUNSPOR
11
YUNUS ALTUN
BUCASPOR
11
ELIONAR NASCIMENTO RIBEIRO
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
10
ŞEHMUS ÖZER
ALTAY
10
EMRE AKTAŞ
ADANASPOR A.Ş.
9
FEVZİ ÖZKAN
ADANASPOR A.Ş.
9
MEHMET AL
KAYSERİ ERCİYESSPOR
9
ALİ AKBURÇ
GENÇLERBİRLİĞİ
8
BURAK ÇALIK
ALTAY
8
İLYAS ÇAKMAK
DARDANELSPOR A.Ş.
8
MUSA ÇAĞIRAN
ALTAY
8
ÖMER YALÇIN
ESKİŞEHİRSPOR
8
SERDAR TOPRAKTEPE
KOCAELİSPOR
8
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
ADANASPOR A.Ş.
8
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
ALTAY
8
YILMAZ ÖZLEM
BUCASPOR
8
AYTEK AŞIKOĞLU
KAYSERİ ERCİYESSPOR
7
BRANIMIR POLJAC
KONYASPOR
7
CANER AĞCA
MERSİN İDMAN YURDU
7
MİTHAT YAŞAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7
MUSTAFA KAYA
GENÇLERBİRLİĞİ
7
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
7
SERDAR SAMATYALI
BOLUSPOR
7
ŞENOL AKIN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
7
ŞENOL DEMİRCİ
GİRESUNSPOR
7
BURAK AKDİŞ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
6
ENGİN AKTÜRK
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
6
ERDEM ÖZGENÇ
BOLUSPOR
6
KAUE CAETANO DA SİLVA
KONYASPOR
6
KENAN ASLANOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
6
KIVANÇ KARAKAŞ
KARŞIYAKA
6
SERCAN KAYA
BUCASPOR
6
SEVERİN BRİCE BİKOKO
KAYSERİ ERCİYESSPOR
6
BURHAN COŞKUN
GÖZTEPE A.Ş.
5
EMRAH BOZKURT
KARŞIYAKA
5
ERÇAĞ EVİRGEN
KARŞIYAKA
5
ERDAL KILIÇASLAN
KONYASPOR
5
ERMAN ERGİN
BOLUSPOR
5
ERTAN KOÇ
GAZİANTEPSPOR
5
ESER YAĞMUR
KONYASPOR
5
KORAY KURT
DARDANELSPOR A.Ş.
5
ONUR ÇUBUKÇU
BUCASPOR
5
RAMAZAN ALTINTEPE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
SÜLEYMAN FATİH ŞEN
MERSİN İDMAN YURDU
5
TUNÇ MURAT BEHRAM
MERSİN İDMAN YURDU
5
ZAFER BİRYOL
ALTAY
5
BÜLENT BÖLÜKBAŞI
GİRESUNSPOR
4
EMRE BALAK
GENÇLERBİRLİĞİ
4
ENGİN ÖZTONGA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
ERKAN TAŞKIRAN
BUCASPOR
4
EVREN AVŞAR
GİRESUNSPOR
4
FATİH ŞEN
ORDUSPOR
4
HAKAN AKMAN
SAMSUNSPOR
4
KENAN ÖZER
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
MÜSLÜM YELKEN
ORDUSPOR
4
NURULLAH KAYA
MERSİN İDMAN YURDU
4
OKTAY DELİBALTA
SAMSUNSPOR
4
SAVAŞ ESEN
SAMSUNSPOR
4
SEFA AKSOY
GİRESUNSPOR
4
SERDAR SİNİK
KARŞIYAKA
4
SERTAN VARDAR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
4
TANER TAŞCI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
4
TAYFUN TÜRKMEN
KONYASPOR
4
TÜRKER DEMİRHAN
BUCASPOR
4
YUNUS SÖYLEMEZ
KÖRFEZ BELEDİYESPOR
4
ZAFER ÇEVİK
BUCASPOR
4
AHMET KURU
ORDUSPOR
3
BEKİR YILMAZ
MANİSASPOR
3
BİLAL TÜRKGÜLER
ORDUSPOR
3
EMRAH KOL
KOCAELİSPOR
3
ERSAN ADEM GÜLÜM
ADANASPOR A.Ş.
3
ERSOY YILMAZ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
FERDİ BAŞODA
KONYASPOR
3
GİLMAN LIKA
BOLUSPOR
3
HAKAN ÇEVİK
DARDANELSPOR A.Ş.
3
MAHMUT KARIKLAR
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
MEHMET AKYÜZ
GENÇLERBİRLİĞİ
3
MEHMET ALBAYRAK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
MESUT SARAY
DARDANELSPOR A.Ş.
3
MUHAMMET ÖZDİN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
3
MURAT ULUÇ
MERSİN İDMAN YURDU
3
MUSTAFA TUNA KAYA
MERSİN İDMAN YURDU
3
MUSTAFA ULAŞ ORTAKAYA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
OKAN YILDIZ
KARTALSPOR
3
ONUR GARİP
HACETTEPE SPOR
3
ÖMER ATEŞ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
3
SAFFET GURUR YAZAR
KARŞIYAKA
3
SAMET ALBAYRAK
DARDANELSPOR A.Ş.
3
SERKAN ATAK
HACETTEPE SPOR
3
SERKAN İRDEM
MERSİN İDMAN YURDU
3
TOLGA ÇAVDAR
KARTALSPOR
3
TURGAY GÖLBAŞI
SAMSUNSPOR
3
ABDULAZİZ SOLMAZ
SAMSUNSPOR
2
ADEM ALKAŞİ
SAMSUNSPOR
2
ANIL KARAER
ADANASPOR A.Ş.
2
BİROL HİKMET
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
EFECAN KARACA
KARTALSPOR
2
FERHAT KİRAZ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
GÖKHAN MERAL
KOCAELİSPOR
2
GÖKHAN ÜNVER
GAZİANTEPSPOR
2
HAKAN SÖYLER
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
İLYAS KAHRAMAN
ADANASPOR A.Ş.
2
İRFAN BAŞARAN
ORDUSPOR
2
İSMAİL ÖZEREN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
İZZET YILDIRIM
ADANASPOR A.Ş.
2
KEMAL ASLAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
KENAN YELEK
SAMSUNSPOR
2
KÖKSAL YEDEK
KARŞIYAKA
2
MEHMET AYAZ
KONYASPOR
2
MEHMET AYAZ
ORDUSPOR
2
MEHMET ŞEN
KONYASPOR
2
MEHMET UĞUR TÜLÜMEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
MURAT YILDIRIM
SAMSUNSPOR
2
MUSA SİNAN YILMAZER
DENİZLİSPOR
2
MUTLU KIZILTAN
KARŞIYAKA
2
OKAY YOKUŞLU
ALTAY
2
ONUR ALKAN
KOCAELİSPOR
2
OSMAN FIRAT
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
RAİF DEMİR
DARDANELSPOR A.Ş.
2
RAMAZAN DURDU
MERSİN İDMAN YURDU
2
SAMET GÜL
DARDANELSPOR A.Ş.
2
SAMİ İZCİCAN
MERSİN İDMAN YURDU
2
SERDAR EYLİK
GALATASARAY A.Ş.
2
SERKAN İŞYAPAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
SEZER SEZGİN
SAMSUNSPOR
2
SİNAN SÜNGÜOĞLU
ADANASPOR A.Ş.
2
TAHA YALÇINER
KARŞIYAKA
2
TAYFUN SEVEN
KARTALSPOR
2
TAYFUN YANAR
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
YUSUF KURTULUŞ
KONYASPOR
2
ABDULVAHİT KARACABEY
KONYASPOR
1
ABDÜLKERİM ÖCAL
HACETTEPE SPOR
1
ADEM AKIN
KARTALSPOR
1
ADEM DURSUN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
AHMET ÇAĞIRAN
MERSİN İDMAN YURDU
1
AHMET GÖRKEM GÖRK
KONYASPOR
1
ALİ BAYRAKTAR
KOCAELİSPOR
1
ALİ CANSUN BEGEÇARSLAN
KOCAELİSPOR
1
ALP ERGİN
ALTAY
1
ANATOLİY PONOMARYEV
ORDUSPOR
1
AYDIN ARSLAN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
AYDIN ÇETİN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
AYHAN EVREN
KARŞIYAKA
1
BABACAR DIALLO
DARDANELSPOR A.Ş.
1
BÜLENT BAL
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
CAN ÖZGÜR ARSLANTAŞ
SAMSUNSPOR
1
CANER AKGÜN
ALTAY
1
CANER ALTIN
BOLUSPOR
1
CANER BULUT
GAZİANTEPSPOR
1
CEMİL VATANSEVER
BOLUSPOR
1
CENK AHMET ALKILIÇ
ALTAY
1
CHARLES THOMAS MENDY
DARDANELSPOR A.Ş.
1
COŞKUN BİRDAL
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ÇAĞRI YARKIN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
DANIEL ADDO
GENÇLERBİRLİĞİ
1
EDİM DEMİR
BOLUSPOR
1
EMRAH BAYRAM
DARDANELSPOR A.Ş.
1
EMRE ÖZKAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
EREN ÖZEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ERHAN KÜÇÜK
KASIMPAŞA
1
ERMAN GÜRAÇAR
BUCASPOR
1
ERSİN GÜRELER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
FATİH KILIÇKAYA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
FATİH KOLSUZ
KARTALSPOR
1
FATİH MUSTAFA BAYDEMİR
MANİSASPOR
1
FERDİ ELMAS
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
FERİT CÖMERT
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
FUAT ONUR
MERSİN İDMAN YURDU
1
GENÇER CANSEV
GİRESUNSPOR
1
GÜNAY ŞAKAR
ORDUSPOR
1
HAKAN MACİT
ORDUSPOR
1
HALİT RAMAZAN AYDIN
DARDANELSPOR A.Ş.
1
HARUN EREN
GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
1
HASAN HAKAN HACIBEKTAŞOĞLU
ELAZIĞSPOR
1
HASSAN MAWANDA WASSWA
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
İBRAHİM PARLAYAN
KARTALSPOR
1
JUMA JAMAL CLARENCE
HACETTEPE SPOR
1
KAMİL ŞENER
GEBZESPOR
1
KEMAL SAMET ÖZEN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
KEREM SARIHAN
KARŞIYAKA
1
KÜRŞAT DUYMUŞ
KARTALSPOR
1
MARC KIBONG MBAMBA
ADANASPOR A.Ş.
1
MEHMET CAN KASAP
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MEHMET KAHRİMAN
KARTALSPOR
1
MEHMET TÜRKMEHMET
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
MOHAMED ALİ KURTULUŞ
ADANASPOR A.Ş.
1
MUHAMMET ŞEKER
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
MURAT AKYÜZ
ORDUSPOR
1
MURAT OCAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MUSTAFA AYDIN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MUSTAFA CEVAHİR
HACETTEPE SPOR
1
MUSTAFA KAYABAŞI
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MUZAFFER BİLAZER
GİRESUNSPOR
1
OKAN KOÇ
DENİZLİSPOR
1
OKAN SALMAZ
ADANASPOR A.Ş.
1
ONUR NASUHOĞULLARI
ALTAY
1
ONUR TÜRK
KOCAELİSPOR
1
ORHAN TAŞDELEN
SAMSUNSPOR
1
ÖMER HACISALİHOĞLU
KONYASPOR
1
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
GALATASARAY A.Ş.
1
ÖZGÜR VOLKAN YILDIRIM
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
RAHMAN OĞUZ KOBYA
ADANASPOR A.Ş.
1
RAMAZAN SAL
BURSASPOR
1
RECEP YILDIZ
ADANASPOR A.Ş.
1
RIZA ŞEN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
SAKIB AYTAÇ
DARDANELSPOR A.Ş.
1
SEDAT DAĞ
HACETTEPE SPOR
1
SELÇUK BİCE
DARDANELSPOR A.Ş.
1
SELÇUK YILDIRIMKAYA
KARTALSPOR
1
SERKAN ÖZSOY
KARTALSPOR
1
SEZAİ ZEHİROĞLU
GENÇLERBİRLİĞİ
1
SHERİFF SUMA
KOCAELİSPOR
1
SONER AYDOĞDU
GENÇLERBİRLİĞİ
1
SÜLEYMAN GÖRGÜN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
ŞABAN GENİŞYÜREK
KARŞIYAKA
1
TİMUÇİN AŞCIGİL
KARŞIYAKA
1
UFUK ÇAM
KARŞIYAKA
1
UFUKHAN BAYRAKTAR
KONYASPOR
1
UĞUR DAŞDEMİR
KOCAELİSPOR
1
UĞUR DURMUŞ
KOCAELİSPOR
1
UĞUR IŞIKAL
GÖZTEPE A.Ş.
1
UĞUR PARLAK
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ÜMİT CAN BATMAN
BOLUSPOR
1
VELİ KIZILKAYA
BUCASPOR
1
VOLKAN ARSLAN
ORDUSPOR
1
VOLKAN KÜRŞAT BEKİROĞLU
GİRESUNSPOR
1
XHEVAHIR SUKAJ
ORDUSPOR
1
YAKUP RAMAZAN ZORLU
KARTALSPOR
1
YAVUZ ÖZSEVİM
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ZAFER DEMİRAY
MERSİN İDMAN YURDU
1
ZAFER ŞAHİN
MERSİN İDMAN YURDU
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2009-2010 Sezonu
Yükselme Grubu
1. Devre 1 2 3
  O G B M A Y AV P
1.ATİKER KONYASPOR 3 2 1 0 6 3 3 7
2.ALTAY 3 1 2 0 4 3 1 5
3.KARŞIYAKA 3 0 2 1 2 3 -1 2
4.ADANASPOR A.Ş. 3 0 1 2 4 7 -3 1

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.KARDEMİR KARABÜKSPOR 34 23 8 3 74 28 46 77
2.BUCASPOR 34 19 7 8 69 40 29 64
3.ADANASPOR A.Ş. 34 18 10 6 42 30 12 64
4.ALTAY 34 17 8 9 48 36 12 59
5.KARŞIYAKA 34 17 5 12 48 35 13 56
6.ATİKER KONYASPOR 34 15 10 9 42 37 5 55
7.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 34 15 6 13 51 42 9 51
8.ORDUSPOR 34 11 11 12 33 32 1 44
9.BOLUSPOR 34 12 7 15 48 53 -5 43
10.SAMSUNSPOR 34 12 6 16 49 47 2 42
11.KAYSERİ ERCİYESSPOR 34 10 11 13 42 53 -11 41
12.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 34 11 8 15 31 38 -7 41
13.MERSİN İDMANYURDU 34 11 8 15 36 44 -8 41
14.KARTALSPOR 34 11 8 15 32 43 -11 41
15.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 10 10 14 37 53 -16 40
16.HACETTEPE SPOR 34 10 8 16 38 50 -12 38
17.DARDANELSPOR A.Ş. 34 10 5 19 37 53 -16 35
18.KOCAELİSPOR 34 2 8 24 23 66 -43 14

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
08.05.2010 15:00 BOLUSPOR 0 - 4 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
08.05.2010 15:00 ALTAY 4 - 1 KONYASPOR Detaylar Detaylar
08.05.2010 20:00 BUCASPOR 4 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
08.05.2010 20:00 ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
09.05.2010 15:00 SAMSUNSPOR 1 - 1 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
09.05.2010 15:00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
09.05.2010 15:00 HACETTEPE SPOR 1 - 1 MERSİN İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
09.05.2010 15:00 GİRESUNSPOR 5 - 2 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
09.05.2010 15:00 KOCAELİSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Bank Asya 1.Lig
Sezon 2009-2010

1.Hafta
BUCASPOR 4 - 0 KOCAELİSPOR
BOLUSPOR 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 4 DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 KARŞIYAKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 KONYASPOR
ALTAY 0 - 0 KARTALSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 0 SAMSUNSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ORDUSPOR 0 - 2 ALTAY
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 BOLUSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 3 BUCASPOR
KARTALSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KONYASPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
3.Hafta
BOLUSPOR 2 - 2 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
SAMSUNSPOR 1 - 3 MERSİN İDMAN YURDU
ALTAY 1 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 ORDUSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 KONYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 BOLUSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 4 - 1 GİRESUNSPOR
KONYASPOR 3 - 2 BUCASPOR
KARTALSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 SAMSUNSPOR
KARŞIYAKA 1 - 4 ALTAY
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
5.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
KONYASPOR 2 - 1 KARTALSPOR
BUCASPOR 2 - 2 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
ALTAY 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 ORDUSPOR
6.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ALTAY
HACETTEPE SPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 1 - 1 KONYASPOR
BOLUSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
KARTALSPOR 3 - 0 BUCASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
7.Hafta
ALTAY 1 - 0 KOCAELİSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
KARTALSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
KONYASPOR 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
BUCASPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 0 BOLUSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 5 KARŞIYAKA
8.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 2 KONYASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 0 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 3 ALTAY
ORDUSPOR 0 - 0 BUCASPOR
BOLUSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
9.Hafta
KONYASPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ORDUSPOR 3 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
BUCASPOR 3 - 0 SAMSUNSPOR
ALTAY 3 - 0 BOLUSPOR
KARTALSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 2 KOCAELİSPOR
10.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 0 KARTALSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ALTAY
KOCAELİSPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 ORDUSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 0 BUCASPOR
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAMSUNSPOR 0 - 3 GİRESUNSPOR
11.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KARTALSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
BUCASPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
KONYASPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
ORDUSPOR 0 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
ALTAY 1 - 0 SAMSUNSPOR
12.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 3 - 4 ALTAY
KOCAELİSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KONYASPOR
BOLUSPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 ORDUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 6 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 BUCASPOR
13.Hafta
ORDUSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 5 SAMSUNSPOR
BUCASPOR 2 - 1 ALTAY
KONYASPOR 3 - 1 BOLUSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 3 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
KARTALSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 GİRESUNSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
14.Hafta
GİRESUNSPOR 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 3 ORDUSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 5 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 BUCASPOR
BOLUSPOR 5 - 2 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 KARŞIYAKA
ALTAY 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
15.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 4 - 2 HACETTEPE SPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 BUCASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
KARŞIYAKA 2 - 0 KOCAELİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 2 GİRESUNSPOR
KONYASPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
KARTALSPOR 2 - 4 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 ALTAY
16.Hafta
BOLUSPOR 1 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALTAY 3 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR 4 - 1 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 3 - 2 KONYASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 KARTALSPOR
BUCASPOR 6 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR
17.Hafta
KARTALSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 BOLUSPOR
KONYASPOR 2 - 0 ALTAY
ORDUSPOR 1 - 3 SAMSUNSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 BUCASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 KOCAELİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
18.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 4 BUCASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 2 BOLUSPOR
KONYASPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARTALSPOR 1 - 0 ALTAY
ORDUSPOR 0 - 1 GİRESUNSPOR
19.Hafta
ALTAY 1 - 1 ORDUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 KARTALSPOR
BOLUSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
20.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 2 BUCASPOR
KONYASPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 1 GİRESUNSPOR
KARTALSPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 0 ALTAY
21.Hafta
BUCASPOR 3 - 1 KONYASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 KARTALSPOR
BOLUSPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 4 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 2 ORDUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
ALTAY 0 - 2 KARŞIYAKA
22.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 ALTAY
KOCAELİSPOR 0 - 4 SAMSUNSPOR
KARTALSPOR 0 - 0 KONYASPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 4 - 1 BUCASPOR
ORDUSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 4 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 GİRESUNSPOR
23.Hafta
BUCASPOR 1 - 1 KARTALSPOR
ALTAY 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
SAMSUNSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BOLUSPOR
KONYASPOR 1 - 1 ORDUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
GİRESUNSPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
24.Hafta
KOCAELİSPOR 2 - 3 ALTAY
BOLUSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 4 - 1 KONYASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 BUCASPOR
25.Hafta
GİRESUNSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
ALTAY 2 - 0 HACETTEPE SPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 3 - 2 ORDUSPOR
KARTALSPOR 0 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KONYASPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
26.Hafta
BOLUSPOR 2 - 0 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 1 KARTALSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 3 - 1 KONYASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 GİRESUNSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 5 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAMSUNSPOR 0 - 3 BUCASPOR
27.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 1 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
KARTALSPOR 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ALTAY 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 4 BOLUSPOR
ORDUSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 3 - 2 SAMSUNSPOR
KONYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
28.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 KARTALSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 KONYASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 1 ALTAY
HACETTEPE SPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 2 BUCASPOR
BOLUSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 1 ORDUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
29.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
BUCASPOR 3 - 2 KARŞIYAKA
KONYASPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
KARTALSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ALTAY 1 - 4 GİRESUNSPOR
30.Hafta
BOLUSPOR 0 - 1 KONYASPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 KARTALSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 2 KARŞIYAKA
KOCAELİSPOR 0 - 2 ORDUSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALTAY 1 - 1 BUCASPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
31.Hafta
KONYASPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 SAMSUNSPOR
KARTALSPOR 2 - 1 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 ALTAY
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
ORDUSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 2 - 3 MERSİN İDMAN YURDU
32.Hafta
BOLUSPOR 2 - 4 ORDUSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 4 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ALTAY 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 KONYASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 KARTALSPOR
BUCASPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
33.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ORDUSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 1 HACETTEPE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 3 ALTAY
KARTALSPOR 2 - 3 SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 BUCASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 3 - 0 KOCAELİSPOR
KONYASPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 BOLUSPOR
34.Hafta
BOLUSPOR 0 - 4 KARŞIYAKA
ALTAY 4 - 1 KONYASPOR
BUCASPOR 4 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 5 - 2 KARTALSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.