TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 

TAKIM - TEAM
Slaven Bilic
TAKIM - TEAM
KADRO - SQUAD

ADI
NAME

SOYADI
SURNAME

D. TARİHİ
B. DATE

TAKIMI
CLUB

KALECİLER - GOALKEEPERS

Mario

Galinovic

15.11.1976

Panathinaikos

Stipe

Pletikosa

08.01.1979

Spartak Moscow

Vedran

Runje

10.02.1976

Lens

DEFANS OYUNCULARI - DEFENDERS

Vedran

Corluka

05.02.1986

Manchester City

Dario

Knezevic

20.04.1982

A.S. Livorno

Robert

Kovac

06.04.1974

Borussia Dortmund

Dario

Simic

12.11.1975

AC Milan

Josip

Simunic

18.02.1978

Hertha BSC Berlin

Hrvoje

Vejic

08.06.1977

FC Tom Tomsk

ORTA SAHA OYUNCULARI - MIDFIELDERS

Niko

Kovac

15.10.1971

Red Bull Salzburg

Niko

Kranjcar

13.08.1984

Portsmouth

Danijel

Pranjic

02.12.1981

Heerenveen

Ivan

Rakitic

10.03.1988

FC Schalke 04

Darijo

Srna

01.05.1982

Shakhtar Donetsk

Ognjen

Vukojevic

20.12.1983

Dinamo Zagreb

Nikola

Pokrivac

26.11.1985

Monaco

Luka

Modric

09.09.1985

Dinamo Zagreb

Jerko

Leko

19.04.1984

Monaco

FORVET OYUNCULARI - FORWARDS

Igor

Budan

22.04.1980

Parma

Nikola

Kalinic

05.01.1988

Hajduk Split

Ivan

Klasnic

29.01.1980

Werder Bremen

Ivica

Olic

14.09.1979

Hamburger SV

Mladen

Petric

01.01.1981

Borussia Dortmund

B Grubu
Gruplar:  A B C D
Takımlar O G B M A Y P
1.HIRVATİSTAN 3 3 0 0 4 1 9
2.ALMANYA 3 2 0 1 4 2 6
3.AVUSTURYA 3 0 1 2 1 3 1
4.POLONYA 3 0 1 2 1 4 1
Tüm Maçlar Çeyrek Final Yarı Final Final
A
B
C
D
MAÇ TAKVİMİ
 7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   25   26   29 
Tüm Maçlar
07.06.2008 19:00
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
0 - 1
ÇEK CUMHURİYETİ

07.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
PORTEKİZ
2 - 0
TÜRKİYE

08.06.2008 19:00
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

08.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
ALMANYA
2 - 0
POLONYA

09.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
ROMANYA
0 - 0
FRANSA

09.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
3 - 0
İTALYA

10.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSPANYA
4 - 1
RUSYA

10.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 2
İSVEÇ

11.06.2008 19:00
Stade de Genève - Cenevre
A
ÇEK CUMHURİYETİ
1 - 3
PORTEKİZ

11.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
1 - 2
TÜRKİYE

12.06.2008 19:00
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
HIRVATİSTAN
2 - 1
ALMANYA

12.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
1 - 1
POLONYA

13.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
İTALYA
1 - 1
ROMANYA

13.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
4 - 1
FRANSA

14.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSVEÇ
1 - 2
İSPANYA

14.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 1
RUSYA

15.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
2 - 0
PORTEKİZ

15.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
TÜRKİYE
3 - 2
ÇEK CUMHURİYETİ

16.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
POLONYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

16.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
ALMANYA

17.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
2 - 0
ROMANYA

17.06.2008 21:45
Letzigrund Stadion - Zürih
C
FRANSA
0 - 2
İTALYA

18.06.2008 20:45
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
RUSYA
2 - 0
İSVEÇ

18.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
1 - 2
İSPANYA

19.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
PORTEKİZ
2 - 3
ALMANYA

20.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
HIRVATİSTAN
2 - 4
TÜRKİYE

21.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
HOLLANDA
1 - 3
RUSYA

22.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
İSPANYA
4 - 2
İTALYA

25.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Yarı Final
ALMANYA
3 - 2
TÜRKİYE

26.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Yarı Final
RUSYA
0 - 3
İSPANYA

29.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Final
ALMANYA
0 - 1
İSPANYA

Eleme Grubu Puan Tablosu ve Sonuçlar - Qualifying Group Standings and Results

E Grubu

O

G

B

M

A

Y

P

1. Hırvatistan

12

9

2

1

28

8

29

2. Rusya

12

7

3

2

18

7

24

3. İngiltere

12

7

2

3

24

7

23

4. İsrail

12

7

2

3

20

12

23

5. Makedonya

12

4

2

6

12

12

14

6. Estonya

12

2

1

9

5

21

7

7. Andora

12

0

0

12

2

42

0

 

Tarih

Rakip

Evinde - Deplasmanda

Skor

06.09.2006

Rusya

Deplasmanda

0 - 0

07.10.2006

Andora

Evinde

7 - 0

11.10.2006

İngiltere

Evinde

2 - 0

15.11.2006

İsrail

Deplasmanda

4 - 3

24.03.2007

Makedonya

Evinde

2 - 1

02.06.2007

Estonya

Deplasmanda

1 - 0

06.06.2007

Rusya

Evinde

0 - 0

08.09.2007

Estonya

Evinde

2 - 0

12.09.2007

Andora

Deplasmanda

6 - 0

13.10.2007

İsrail

Evinde

1 - 0

17.11.2007

Makedonya

Deplasmanda

0 - 2

21.11.2007

İngiltere

Deplasmanda

3 - 2

 
NOT:
Skor kısmında ilk takım olarak Hırvatistan alınmıştır.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.