TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 

TAKIM - TEAM
Roberto Donadoni
FORMA - TEAM KITS
KADRO - SQUAD

ADI
NAME

SOYADI
SURNAME

D. TARİHİ
B. DATE

TAKIMI
CLUB

KALECİLER - GOALKEEPERS

Marco

Amelia

02.04.1982

Livorno

Gianluigi

Buffon

28.01.1978

Juventus

Morgan

De Sanctis

26.03.1987

Sevilla

DEFANS OYUNCULARI - DEFENDERS

Andrea

Barzagli

08.05.1981

Palermo

Alessandro

Gamberini

27.08.1981

Fiorentina

Giorgio

Chiellini

14.08.1984

Juventus

Fabio

Grosso

28.11.1977

O. Lyon

Marco

Materazzi

19.08.1973

Internazionale

Christian

Panucci

12.04.1973

Roma

Gianluca

Zambrotta

10.02.1977

Barcelona

ORTA SAHA OYUNCULARI - MIDFIELDERS

Massimo

Ambrosini

29.05.1977

Milan

Alberto

Aquilani

07.07.1984

Roma

Mauro

Camoranesi

04.10.1976

Juventus

Daniele

De Rossi

24.07.1983

Roma

Gennaro

Gattuso

09.01.1978

Milan

Simone

Perrotta

17.09.1977

Roma

Andrea

Pirlo

19.05.1979

Milan

FORVET OYUNCULARI - FORWARDS

Marco

Borriello

18.06.1982

Genoa

Antonio

Cassano

12.07.1982

Sampdoria

Alessandro

Del Piero

09.11.1974

Juventus

Antonio

Di Natale

13.10.1977

Udinese

Fabio

Quagliarella

31.01.1983

Udinese

Luca

Toni

26.05.1977

Bayern München

C GRUBU PUAN TABLOSU
Gruplar:  A B C D
Takımlar O G B M A Y P
1.HOLLANDA 3 3 0 0 9 1 9
2.İTALYA 3 1 1 1 3 4 4
3.ROMANYA 3 0 2 1 1 3 2
4.FRANSA 3 0 1 2 1 6 1
Tüm Maçlar Çeyrek Final Yarı Final Final
A
B
C
D
MAÇ TAKVİMİ
 7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   25   26   29 
Tüm Maçlar
07.06.2008 19:00
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
0 - 1
ÇEK CUMHURİYETİ

07.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
PORTEKİZ
2 - 0
TÜRKİYE

08.06.2008 19:00
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

08.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
ALMANYA
2 - 0
POLONYA

09.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
ROMANYA
0 - 0
FRANSA

09.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
3 - 0
İTALYA

10.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSPANYA
4 - 1
RUSYA

10.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 2
İSVEÇ

11.06.2008 19:00
Stade de Genève - Cenevre
A
ÇEK CUMHURİYETİ
1 - 3
PORTEKİZ

11.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
1 - 2
TÜRKİYE

12.06.2008 19:00
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
HIRVATİSTAN
2 - 1
ALMANYA

12.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
1 - 1
POLONYA

13.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
İTALYA
1 - 1
ROMANYA

13.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
4 - 1
FRANSA

14.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSVEÇ
1 - 2
İSPANYA

14.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 1
RUSYA

15.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
2 - 0
PORTEKİZ

15.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
TÜRKİYE
3 - 2
ÇEK CUMHURİYETİ

16.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
POLONYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

16.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
ALMANYA

17.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
2 - 0
ROMANYA

17.06.2008 21:45
Letzigrund Stadion - Zürih
C
FRANSA
0 - 2
İTALYA

18.06.2008 20:45
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
RUSYA
2 - 0
İSVEÇ

18.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
1 - 2
İSPANYA

19.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
PORTEKİZ
2 - 3
ALMANYA

20.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
HIRVATİSTAN
2 - 4
TÜRKİYE

21.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
HOLLANDA
1 - 3
RUSYA

22.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
İSPANYA
4 - 2
İTALYA

25.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Yarı Final
ALMANYA
3 - 2
TÜRKİYE

26.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Yarı Final
RUSYA
0 - 3
İSPANYA

29.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Final
ALMANYA
0 - 1
İSPANYA

Eleme Grubu Puan Tablosu ve Sonuçlar - Qualifying Group Standings and Results
 

B Grubu

O

G

B

M

A

Y

P

1. İtalya

12

9

2

1

22

9

29

2. Fransa

12

8

2

2

25

5

26

3. İskoçya

12

8

0

4

21

12

24

4. Ukrayna

12

5

2

5

18

16

17

5. Litvanya

12

5

1

6

11

13

16

6. Gürcistan

12

3

1

8

16

19

10

7. Faroe Adaları

12

0

0

12

4

43

0

 

Tarih

Rakip

Evinde - Deplasmanda

Skor

02.09.2006

Litvanya

Evinde

1 - 1

06.09.2006

Fransa

Deplasmanda

1 - 3

07.10.2006

Ukrayna

Evinde

2 - 0

11.10.2006

Gürcistan

Deplasmanda

3 - 1

28.03.2007

İskoçya

Evinde

2 - 0

02.06.2007

Faroe Adaları

Deplasmanda

2 - 1

06.06.2007

Litvanya

Deplasmanda

2 - 0

08.09.2007

Fransa

Evinde

0 - 0

12.09.2007

Ukrayna

Deplasmanda

2 - 1

13.10.2007

Gürcistan

Evinde

2 - 0

17.11.2007

İskoçya

Deplasmanda

2 - 1

21.11.2007

Faroe Adaları

Evinde

3 - 1


NOT: Skor kısmında ilk takım olarak İtalya alınmıştır.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.