TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 

TAKIM - TEAM
Leo Beenhakker
FORMA - TEAM KITS
KADRO - SQUAD

ADI
NAME

SOYADI
SURNAME

D. TARİHİ
B. DATE

TAKIMI
CLUB

KALECİLER - GOALKEEPERS

Artur

Boruc

20.02.1980

Celtic

Lukasz

Fabianski

18.04.1985

Arsenal

Wojciech

Kowalewski

11.05.1977

FC Steaua Bucuresti

DEFANS OYUNCULARI - DEFENDERS

Jacek

Bak

24.03.1973

Austria Wien

Michal

Pazdan

21.09.1987

Górnik Zabrze

Dariusz

Dudka

09.12.1983

Wisła Krakow

Pawel

Golanski

12.10.1982

FC Steaua Bucuresti

Mariusz

Jop

03.08.1978

FC Moscow

Adam

Kokoszka

06.10.1986

Wisła Kraków

Marcin

Wasilewski

09.06.1980

Anderlecht

Jakub

Wawrzyniak

07.07.1983

Legia Warsaw

Michal

Zewlakow

22.04.1976

Olympiacos

ORTA SAHA OYUNCULARI - MIDFIELDERS

Roger

Guerreiro

25.05.1982

Legia Warsaw

Lukasz

Gargula

25.02.1981

GKS Bełchatow

Jacek

Krzynowek

15.05.1976

Wolfsburg

Mariusz

Lewandowski

18.05.1979

Shakhtar Donetsk

Wojciech

Lobodzinski

20.10.1982

Wisła Krakow

Rafal

Murawski

09.10.1981

Lech Poznań

Euzebiusz

Smolarek

09.01.1981

Racing Santander

FORVET OYUNCULARI - FORWARDS

Marek

Saganowski

31.10.1978

Southampton

Tomasz

Zahorski

22.11.1984

Gornik Zabrze

Maciej

Zurawski

12.09.1976

AEL

Lukasz

Piszczek

03.06.1985

Herta Berlin

B Grubu
Gruplar:  A B C D
Takımlar O G B M A Y P
1.HIRVATİSTAN 3 3 0 0 4 1 9
2.ALMANYA 3 2 0 1 4 2 6
3.AVUSTURYA 3 0 1 2 1 3 1
4.POLONYA 3 0 1 2 1 4 1
Tüm Maçlar Çeyrek Final Yarı Final Final
A
B
C
D
MAÇ TAKVİMİ
 7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   25   26   29 
Tüm Maçlar
07.06.2008 19:00
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
0 - 1
ÇEK CUMHURİYETİ

07.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
PORTEKİZ
2 - 0
TÜRKİYE

08.06.2008 19:00
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

08.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
ALMANYA
2 - 0
POLONYA

09.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
ROMANYA
0 - 0
FRANSA

09.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
3 - 0
İTALYA

10.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSPANYA
4 - 1
RUSYA

10.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 2
İSVEÇ

11.06.2008 19:00
Stade de Genève - Cenevre
A
ÇEK CUMHURİYETİ
1 - 3
PORTEKİZ

11.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
1 - 2
TÜRKİYE

12.06.2008 19:00
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
HIRVATİSTAN
2 - 1
ALMANYA

12.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
1 - 1
POLONYA

13.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
İTALYA
1 - 1
ROMANYA

13.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
4 - 1
FRANSA

14.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSVEÇ
1 - 2
İSPANYA

14.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 1
RUSYA

15.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
2 - 0
PORTEKİZ

15.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
TÜRKİYE
3 - 2
ÇEK CUMHURİYETİ

16.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
POLONYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

16.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
ALMANYA

17.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
2 - 0
ROMANYA

17.06.2008 21:45
Letzigrund Stadion - Zürih
C
FRANSA
0 - 2
İTALYA

18.06.2008 20:45
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
RUSYA
2 - 0
İSVEÇ

18.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
1 - 2
İSPANYA

19.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
PORTEKİZ
2 - 3
ALMANYA

20.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
HIRVATİSTAN
2 - 4
TÜRKİYE

21.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
HOLLANDA
1 - 3
RUSYA

22.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
İSPANYA
4 - 2
İTALYA

25.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Yarı Final
ALMANYA
3 - 2
TÜRKİYE

26.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Yarı Final
RUSYA
0 - 3
İSPANYA

29.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Final
ALMANYA
0 - 1
İSPANYA

Eleme Grubu Puan Tablosu ve Sonuçlar - Qualifying Group Standings and Results

A Grubu

O

G

B

M

A

Y

P

1. Polonya

14

8

4

2

24

12

28

2. Portekiz

14

7

6

1

24

10

27

3. Sırbistan

14

6

6

2

22

11

24

4. Finlandiya

14

6

6

2

13

7

24

5. Belçika

14

5

3

6

14

16

18

6. Kazakistan

14

2

4

8

11

21

10

7. Ermenistan

12

2

3

7

4

13

9

8. Azerbaijan

12

1

2

9

6

28

5

 

Tarih

Rakip

Evinde - Deplasmanda

Skor

02.09.2006

Finlandiya

Evinde

1 - 3

06.09.2006

Sırbistan

Evinde

1 - 1

07.10.2006

Kazakistan

Deplasmanda

1 - 0

11.10.2006

Portekiz

Evinde

2 - 1

15.11.2006

Belçika

Deplasmanda

1 - 0

24.03.2007

Azerbaijan

Evinde

5 - 0

28.03.2007

Ermenistan

Evinde

1 - 0

02.06.2007

Azerbaijan

Deplasmanda

3 - 1

06.06.2007

Ermenistan

Deplasmanda

0 - 1

08.09.2007

Portekiz

Deplasmanda

2 - 2

12.09.2007

Finlandiya

Deplasmanda

0 - 0

13.10.2007

Kazakistan

Evinde

3 - 1

17.11.2007

Belçika

Evinde

2 - 0

21.11.2007

Sırbistan

Deplasmanda

2 - 2


NOT: Skor kısmında ilk takım olarak Polonya alınmıştır.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.