TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 

TAKIM - TEAM
Victor Piturca
FORMA - TEAM KITS
KADRO - SQUAD

ADI
NAME

SOYADI
SURNAME

D. TARİHİ
B. DATE

TAKIMI
CLUB

KALECİLER - GOALKEEPERS

Bogdan

Lobont

18.01.1978

Dinamo Bucureşti

Eduard

Stancioiu

03.03.1981

CFR 1907 Cluj

Marius

Popa

12.04.1976

Timişoara

DEFANS OYUNCULARI - DEFENDERS

Cosmin

Contra

15.12.1975

Getafe

Cristian

Sapunaru

05.04.1984

Rapid Bucuresti

Sorin

Ghionea

11.05.1979

Steaua Bucuresti

Dorin

Goian

12.12.1980

Steaua Bucuresti

Cosmin

Moti

12.03.1984

Dinamo Bucureşti

Gabriel

Tamaş

09.11.1983

Auxerre

Razvan

Rat

26.05.1981

Shakhtar Donetsk

Ştefan

Radu

22.10.1986

Lazio

ORTA SAHA OYUNCULARI - MIDFIELDERS

Florentin

Petre

15.01.1976

CSKA Sofia

Banel

Nicolita

07.01.1985

Steaua Bucureşti

Razvan

Cociş

19.02.1983

Lokomotiv Mosk.

Paul

Codrea

04.04.1981

Siena

Cristian

Chivu

26.10.1980

Internazionale

Mirel

Radoi

22.03.1981

Steaua Bucureşti

Nicolae

Dica

09.05.1980

Steaua Bucureşti

Adrian

Cristea

30.11.1983

Dinamo Bucureşti

FORVET OYUNCULARI - FORWARDS

Adrian

Mutu

08.01.1979

Fiorentina

Ciprian

Marica

02.10.1985

VfB Stuttgart

Marius

Niculae

16.05.1981

Thistle

Daniel

Niculae

06.10.1982

Auxerre

C GRUBU PUAN TABLOSU
Gruplar:  A B C D
Takımlar O G B M A Y P
1.PORTEKİZ 3 2 0 1 5 3 6
2.TÜRKİYE 3 2 0 1 5 5 6
3.ÇEK CUMHURİYETİ 3 1 0 2 4 6 3
4.İSVİÇRE 3 1 0 2 3 3 3
Tüm Maçlar Çeyrek Final Yarı Final Final
A
B
C
D
MAÇ TAKVİMİ
 7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   25   26   29 
Grup A
07.06.2008 19:00
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
0 - 1
ÇEK CUMHURİYETİ

07.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
PORTEKİZ
2 - 0
TÜRKİYE

11.06.2008 19:00
Stade de Genève - Cenevre
A
ÇEK CUMHURİYETİ
1 - 3
PORTEKİZ

11.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
1 - 2
TÜRKİYE

15.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
2 - 0
PORTEKİZ

15.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
TÜRKİYE
3 - 2
ÇEK CUMHURİYETİ

Eleme Grubu Puan Tablosu ve Sonuçlar - Qualifying Group Standings and Results
 

G Grubu

O

G

B

M

A

Y

P

1. Romanya

12

9

2

1

26

7

29

2. Hollanda

12

8

2

2

15

5

26

3. Bulgaristan

12

7

4

1

18

7

25

4. Beyaz Rusya

12

4

1

7

17

23

13

5. Arnavutluk

12

2

5

5

12

18

11

6. Slovenya

12

3

2

7

9

16

11

7. Luxembourg

12

1

0

11

2

23

3

 

Tarih

Rakip

Evinde - Deplasmanda

Skor

02.09.2006

Bulgaristan

Evinde

2 - 2

06.09.2006

Ermenistan

Deplasmanda

2 - 0

07.10.2006

Beyaz Rusya

Evinde

3 - 1

24.03.2007

Hollanda

Deplasmanda

0 - 0

28.03.2007

Luxembourg

Evinde

3 - 0

02.06.2007

Slovenya

Deplasmanda

2 - 1

06.06.2007

Slovenya

Evinde

2 - 0

08.09.2007

Beyaz Rusya

Deplasmanda

3 - 1

13.10.2007

Hollanda

Evinde

1 - 0

17.10.2007

Luxembourg

Deplasmanda

2 - 0

17.11.2007

Bulgaristan

Deplasmanda

0 - 1

21.11.2007

Ermenistan

Evinde

6 - 1


NOT: Skor kısmında ilk takım olarak Romanya alınmıştır.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.