TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 

TAKIM - TEAM
Guus Hiddink
FORMA - TEAM KITS
KADRO - SQUAD

ADI
NAME

SOYADI
SURNAME

D. TARİHİ
B. DATE

TAKIMI
CLUB

KALECİLER - GOALKEEPERS

Igor

Akinfeev

08.04.1986

CSKA Moscow

Vladimir

Gabulov

19.10.1983

Amkar Perm

Vyacheslav

Malafeev

04.03.1979

Zenit S. P.

DEFANS OYUNCULARI - DEFENDERS

Aleksandr

Anyukov

28.09.1982

Zenit S. P.

Vasili

Berezutski

20.06.1982

CSKA Moscow

Aleksei

Berezutski

20.06.1982

CSKA Moscow

Renat

Yanbeav

07.04.1984

Lokomotiv Moscow

Sergei

Ignashevich

14.07.1979

CSKA Moscow

Denis

Kolodin

11.01.1982

Dynamo Moscow

Roman

Shirokov

06.07.1981

Zenit S. P.

ORTA SAHA OYUNCULARI - MIDFIELDERS

Diniyar

Bilyaletdinov

27.02.1985

Lokomotiv Moscow

Vladimir

Bystrov

31.01.1984

Spartak Moscow

Igor

Semshov

06.04.1978

Dynamo Moscow

Sergei

Semak

27.02.1976

Rubin Kazan

Dmitri

Torbinskiy

28.04.1984

Lokomotiv Moscow

Yuri

Zhirkov

20.08.1983

CSKA Moscow

Konstantin

Zyrianov

05.10.1977

Zenit S. P.

FORVET OYUNCULARI - FORWARDS

Andrei

Arshavin

29.05.1981

Zenit S. P.

Roman

Pavlyuchenko

15.12.1981

Spartak Moscow

Pavel

Pogrebnyak

08.11.1983

Zenit S. P.

Ivan

Saenko

17.10.1983

1. FC Nuremberg

Roman

Adamov

21.06.1982

FC Moscow

Dmitri

Sychev

26.10.1983

Lokomotiv Moscow

D GRUBU PUAN CETVELİ
Gruplar:  A B C D
Takımlar O G B M A Y P
1.İSPANYA 3 3 0 0 8 3 9
2.RUSYA 3 2 0 1 4 4 6
3.İSVEÇ 3 1 0 2 3 4 3
4.YUNANİSTAN 3 0 0 3 1 5 0
Tüm Maçlar Çeyrek Final Yarı Final Final
A
B
C
D
MAÇ TAKVİMİ
 7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   25   26   29 
Tüm Maçlar
07.06.2008 19:00
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
0 - 1
ÇEK CUMHURİYETİ

07.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
PORTEKİZ
2 - 0
TÜRKİYE

08.06.2008 19:00
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

08.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
ALMANYA
2 - 0
POLONYA

09.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
ROMANYA
0 - 0
FRANSA

09.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
3 - 0
İTALYA

10.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSPANYA
4 - 1
RUSYA

10.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 2
İSVEÇ

11.06.2008 19:00
Stade de Genève - Cenevre
A
ÇEK CUMHURİYETİ
1 - 3
PORTEKİZ

11.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
1 - 2
TÜRKİYE

12.06.2008 19:00
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
HIRVATİSTAN
2 - 1
ALMANYA

12.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
1 - 1
POLONYA

13.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
İTALYA
1 - 1
ROMANYA

13.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
4 - 1
FRANSA

14.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSVEÇ
1 - 2
İSPANYA

14.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 1
RUSYA

15.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
2 - 0
PORTEKİZ

15.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
TÜRKİYE
3 - 2
ÇEK CUMHURİYETİ

16.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
POLONYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

16.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
ALMANYA

17.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
2 - 0
ROMANYA

17.06.2008 21:45
Letzigrund Stadion - Zürih
C
FRANSA
0 - 2
İTALYA

18.06.2008 20:45
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
RUSYA
2 - 0
İSVEÇ

18.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
1 - 2
İSPANYA

19.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
PORTEKİZ
2 - 3
ALMANYA

20.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
HIRVATİSTAN
2 - 4
TÜRKİYE

21.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
HOLLANDA
1 - 3
RUSYA

22.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
İSPANYA
4 - 2
İTALYA

25.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Yarı Final
ALMANYA
3 - 2
TÜRKİYE

26.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Yarı Final
RUSYA
0 - 3
İSPANYA

29.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Final
ALMANYA
0 - 1
İSPANYA

 

E Grubu

O

G

B

M

A

Y

P

1. Hırvatistan

12

9

2

1

28

8

29

2. Rusya

12

7

3

2

18

7

24

3. İngiltere

12

7

2

3

24

7

23

4. İsrail

12

7

2

3

20

12

23

5. Makedonya

12

4

2

6

12

12

14

6. Estonya

12

2

1

9

5

21

7

7. Andora

12

0

0

12

2

42

0

 

Tarih

Rakip

Evinde - Deplasmanda

Skor

06.09.2006

Hırvatistan

Evinde

0 - 0

07.10.2006

İsrail

Evinde

1 - 1

11.10.2006

Estonya

Evinde

2 - 0

15.11.2006

Makedonya

Deplasmanda

2 - 0

24.03.2007

Estonya

Deplasmanda

2 - 0

02.06.2007

Andora

Evinde

4 - 0

06.06.2007

Hırvatistan

Deplasmanda

0 - 0

08.09.2007

Makedonya

Evinde

3 - 0

12.09.2007

İngiltere

Deplasmanda

0 - 3

17.10.2007

İngiltere

Evinde

2 - 1

17.11.2007

İsrail

Deplasmanda

1 - 2

21.11.2007

Andora

Deplasmanda

1 - 0


NOT: Skor kısmında ilk takım olarak Rusya alınmıştır.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.