TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 

TAKIM - TEAM
Otto Rehhagel
FORMA - TEAM KITS
KADRO - SQUAD

ADI
NAME

SOYADI
SURNAME

  D. TARİHİ
B. DATE

TAKIMI
CLUB

KALECİLER - GOALKEEPERS

Konstantinos

Chalkias

30.05.1974

Aris

Alexandros

Tzorvas

12.08.1982

OFI Crete FC

Antonios

Nikopolidis

14.01.1971

Olympiacos FC

DEFANS OYUNCULARI - DEFENDERS

Nikolaos

Spyropoulos

10.10.1983

Panathinaikos FC

Loukas

Vintra

05.02.1981

Panathinaikos FC

Traianos

Dellas

31.01.1976

AEK Athens FC

Ioannis

Goumas

24.05.1975

Panathinaikos FC

Sotirios

Kyrgiakos

23.07.1979

E. Frankfurt

Paraskevas

Antzas

18.08.1976

Olympiacos FC

Christos

Patsatzoglou

19.03.1979

Olympiacos FC

Vassilios

Torosidis

10.06.1985

Olympiacos FC

Georgios

Seitaridis

04.06.1981

Atlético Madrid

ORTA SAHA OYUNCULARI - MIDFIELDERS

Georgios

Karagounis

06.03.1977

Panathinaikos FC

Stylianos

Giannakopoulos

12.07.1974

Bolton Wanderers

Alexandros

Tziolis

13.02.1985

Panathinaikos FC

Konstantinos

Katsouranis

21.06.1979

SL Benfica

Angelos

Basinas

03.01.1976

RCD Mallorca

FORVET OYUNCULARI - FORWARDS

Ioannis

Amanatidis

03.12.1981

E. Frankfurt

Theofanis

Gekas

23.05.1980

B. Leverkusen

Georgios

Samaras

21.02.1985

Celtic FC

Dimitrios

Salpingidis

18.08.1981

Panathinaikos FC

Nikolaos

Lyberopoulos

04.08.1975

AEK Athens FC

Angelos

Charisteas

09.02.1980

1. FC Nürnberg

D GRUBU PUAN CETVELİ
Gruplar:  A B C D
Takımlar O G B M A Y P
1.İSPANYA 3 3 0 0 8 3 9
2.RUSYA 3 2 0 1 4 4 6
3.İSVEÇ 3 1 0 2 3 4 3
4.YUNANİSTAN 3 0 0 3 1 5 0
Tüm Maçlar Çeyrek Final Yarı Final Final
A
B
C
D
MAÇ TAKVİMİ
 7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   25   26   29 
Tüm Maçlar
07.06.2008 19:00
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
0 - 1
ÇEK CUMHURİYETİ

07.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
PORTEKİZ
2 - 0
TÜRKİYE

08.06.2008 19:00
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

08.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
ALMANYA
2 - 0
POLONYA

09.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
ROMANYA
0 - 0
FRANSA

09.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
3 - 0
İTALYA

10.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSPANYA
4 - 1
RUSYA

10.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 2
İSVEÇ

11.06.2008 19:00
Stade de Genève - Cenevre
A
ÇEK CUMHURİYETİ
1 - 3
PORTEKİZ

11.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
1 - 2
TÜRKİYE

12.06.2008 19:00
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
HIRVATİSTAN
2 - 1
ALMANYA

12.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
1 - 1
POLONYA

13.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
İTALYA
1 - 1
ROMANYA

13.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
4 - 1
FRANSA

14.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSVEÇ
1 - 2
İSPANYA

14.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 1
RUSYA

15.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
2 - 0
PORTEKİZ

15.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
TÜRKİYE
3 - 2
ÇEK CUMHURİYETİ

16.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
POLONYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

16.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
ALMANYA

17.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
2 - 0
ROMANYA

17.06.2008 21:45
Letzigrund Stadion - Zürih
C
FRANSA
0 - 2
İTALYA

18.06.2008 20:45
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
RUSYA
2 - 0
İSVEÇ

18.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
1 - 2
İSPANYA

19.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
PORTEKİZ
2 - 3
ALMANYA

20.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
HIRVATİSTAN
2 - 4
TÜRKİYE

21.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
HOLLANDA
1 - 3
RUSYA

22.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
İSPANYA
4 - 2
İTALYA

25.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Yarı Final
ALMANYA
3 - 2
TÜRKİYE

26.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Yarı Final
RUSYA
0 - 3
İSPANYA

29.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Final
ALMANYA
0 - 1
İSPANYA

Eleme Grubu Puan Tablosu ve Sonuçlar - Qualifying Group Standings and Results
 

C Grubu

O

G

B

M

A

Y

P

1. Yunanistan

12

10

1

1

25

10

31

2. Türkiye

12

7

3

2

25

11

24

3. Norveç

12

7

2

3

27

11

23

4. Bosna Hersek

12

4

1

7

16

22

13

5. Moldova

12

3

3

6

12

19

12

6. Macaristan

12

4

0

8

11

22

12

7. Malta

12

1

2

9

10

31

5

 

Tarih

Rakip

Evinde - Deplasmanda

Skor

02.09.2006

Moldova

Deplasmanda

1 - 0

07.10.2006

Norveç

Evinde

1 - 0

11.10.2006

Bosna Hersek

Deplasmanda

4 - 0

24.03.2007

Türkiye

Evinde

1 - 4

28.03.2007

Malta

Deplasmanda

1 - 0

02.06.2007

Macaristan

Evinde

2 - 0

06.06.2007

Moldova

Evinde

2 - 1

12.09.2007

Norveç

Deplasmanda

2 - 2

13.10.2007

Bosna Hersek

Evinde

3 - 2

17.10.2007

Türkiye

Deplasmanda

1 - 0

17.11.2007

Malta

Evinde

5 - 0

21.11.2007

Macaristan

Deplasmanda

2 - 1


NOT: Skor kısmında ilk takım olarak Yunanistan alınmıştır.
 

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.