TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Genç Milli Takımlardaki savunma oyuncularına özel antrenman 3.12.2019
Genç Milli Takımlardaki savunma oyuncularına özel antrenman
Geri
İleri

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas'ın yönettiği ''Genç Milli Takımlarda mevkiye özel antrenman programları'' savunma oyuncularına yönelik çalışmayla devam etti.

Tolunay Kafkas'ın gerçekleştirdiği antrenmanda 20 oyuncu ve 2 kaleci yer aldı. TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, santrforların ardından bu kez de savunma oyuncularına özel çalışma gerçekleştirdiklerini belirtti. Antrenmanın çok faydalı geçtiğini söyleyen Kafkas, Genç Milli Takımlardaki oyuncuların futbolumuzun geleceği olduğunu ve onları daha iyi seviyeye taşımanın en önemli görevleri olduğunu ifade etti.

TFF'nin Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan çalışmada yer alan futbolcular da programa katılmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ve bu çalışmalarda hem bilgilerini tazelediklerini hem de yeni şeyler öğrendiklerini söyledi. Antrenmanı A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de izledi. Ayrıca Genç Milli Takımlar ve Kadın Milli Takımlar antrenörleri ile kulüp antrenörleri de çalışmayı takip etti.

Mevkiye özel antrenman çalışmasına şu oyuncular davet edildi:

Defans: Ali Turap Bülbül (Galatasaray A.Ş), Cankut Kutlu (Medipol Başakşehir FK), Efe Arda Koyuncu (Medipol Başakşehir FK), Aslan Atay (Fenerbahçe A.Ş), Ersin Yılmaz (Galatasaray A.Ş), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş), Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş), Mehmet Emin Kaburga (Kasımpaşa A.Ş), Murat Şenel (Galatasaray A.Ş), Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş), Gürkan Başkan (Fenerbahçe A.Ş), Rahmi Salih Kaya (Altınordu), Kerem Kalafat (Beşiktaş A.Ş), Rıdvan Yılmaz (Beşiktaş A.Ş), Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş), Serdar Saatçı (Beşiktaş A.Ş.), Bozan Uymaz (Galatasaray A.Ş.), Furkan Metin (Altınordu), Furkan Çetinkaya (Kasımpaşa A.Ş.)Röportajlar: Tolunay Kafkas, Rıdvan Yılmaz, Gürkan Başkan, Ahmet Gülay, Egemen Tutar, Ali Turap Bülbül

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.