TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Antrenör Eğitimcilerinin Eğitimi Programı Riva'da başladı 22.09.2020
Antrenör Eğitimcilerinin Eğitimi Programı Rivada başladı

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen  Antrenör Eğitimcilerinin Eğitimi Programı başladı. TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen organizasyonun açılış konuşmasını TFF İcra Kurulu Üyesi, Ümit Milli Takım ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop yaptı.

Programa katılan antrenör eğitimcilerine seslenen Altıntop, '' Sizler bizim için çok değerlisiniz. Futbolu ileriye taşımak için öncelikle inanmamız lazım. Kısa, orta ve uzun vadeli programlarımızı uygulamaya koyacağız. Futbol eğitimini sizlerle birlikte dizayn edeceğiz. Bilimin ışığı altında kendimizi geliştireceğiz. Futbol oynamak isteyen bütün çocukların umudu olmak zorundayız'' ifadelerini kullandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ise yenilenme dönemine girildiğinin altını çizdi. Antrenör eğitimcilerine çalışma arkadaşlarını tanıtan Çetin, eğitimdeki yeni yapılanma hakkında da bilgi verdi.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Yardımcısı Rüştü Reçber de çok kıymetli gördüğü antrenör eğitimcileriyle birlik, beraberlik içinde eğitim çalışmalarına hız vereceklerini kaydetti.

25 Eylül'e dek sürecek Antrenör Eğitimcilerinin Eğitimi Programı çerçevesinde öncellikle antrenör eğitimindeki mevcut durum masaya yatırılacak. Daha sonra ise yapılacak yenilikler ve standardizasyon çalışmaları ele alınacak. Başta TFF C Grassroots Kursu olmak üzere kurs içeriklerinde gerçekleştirilecek değişikliklerin de değerlendirileceği programda teorik dersler verilecek ve saha çalışmaları yapılacak.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.