TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Antrenör Eğitim Programı çalışma grubu toplantılarının beşincisi başladı 8.01.2021
Antrenör Eğitim Programı çalışma grubu toplantılarının beşincisi başladı

Antrenör eğitimindeki yenilenme süreci kapsamında gerçekleştirilen Antrenör Eğitim Programı çalışma grubu toplantılarının beşincisi TFF'nin Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde başladı.

Organizasyonun açılış konuşmasını yapan TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, antrenör eğitiminde yenilenme çalışmalarının verimli bir şekilde devam ettiğini söyledi. Futbolda gelişimin en önemli unsurlarından birinin antrenör eğitimi olduğuna dikkat çeken Çetin, antrenör eğitim programlarının hem içerik hem strateji hem de sunum teknikleri açısından ciddi bir değişim ve gelişim geçirdiğini belirtti. Oğuz Çetin, bu çalışmaların olumlu sonuçlarının yakın gelecekte alınacağına inandığını söyledi.

5.Antrenör Eğitim Programı Çalışma Grubu Toplantısı 15 gün sürecek. Organizasyona TFF'nin bütün antrenör eğitimcileri, antrenör eğitim programlarında görev alan akademisyenler ve diğer eğitimciler katılıyor. Antrenör Eğitim Programı'ndaki yeni idari ve teknik yapılanmanın da aktarılacağı toplantıda teorik ve pratik eğitimler verilecek ve video analizler yapılacak.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.