TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Antrenör Eğitim Programı toplantılarının altıncısı İstanbul'da yapıldı 12.02.2021
Antrenör Eğitim Programı toplantılarının altıncısı İstanbulda yapıldı
Geri
İleri

Antrenör eğitimindeki yenilenme süreci kapsamında gerçekleştirilen Antrenör Eğitim Programı çalışma grubu toplantılarının altıncısı TFF'nin Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in, Antrenör Eğitim Programı'nda radikal değişim hedefiyle başlattığı toplantılar zincirinin altıncı halkasında, şu ana dek yapılan yenilenme çalışmalarının üzerinden geçilirken, antrenör eğitim programları müfredatları büyük ölçüde şekillendirildi. Ayrıca belirlenen standartlar ve oluşturulan yeni davranış kodları çerçevesinde saha uygulamaları yapıldı.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in yönettiği organizasyonda, antrenör eğitimcilerinin gelişimlerine yönelik beslenme, egzersiz ve kişisel gelişim programları da devam etti. Toplantıya TFF'nin tüm eğitici antrenörleri, antrenör eğitim programlarında görev alan tüm akademisyenler ve diğer eğitimciler katıldı.

Organizasyon çerçevesinde ayrıca bir sertifika töreni düzenlendi ve TFF Antrenör Eğitimcisi Eğitim Programı'na katılarak TFF'nin antrenör eğitim programlarında uzmanlık alanlarında eğitim verecek antrenör eğitimcileri yetkinliklerini gösteren belgelerini aldı. Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda yapılan törene; Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de katıldı.   

Antrenör Eğitim Programı çalışma grubu toplantılarının altıncısının ardından değerlendirmelerde bulunan TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, öncelikle sertifika töreninde Başkan Nihat Özdemir'i, yöneticileri ve A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'i yanlarında görmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Yenilenme çalışmaları kapsamında yapılan her toplantı sonrası antrenör eğitim programlarını en yüksek standartta oluşturma hedeflerine biraz daha yaklaştıklarını ifade eden Oğuz Çetin, bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür etti.

Antrenör Eğitim Programı çalışma grubu toplantılarının yedincisi 22 Şubat - 10 Mart tarihleri arasında yapılacak.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.