TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Antrenör Eğitim Programı toplantılarının yedincisi Antalya'da başladı 23.02.2021
Antrenör Eğitim Programı toplantılarının yedincisi Antalyada başladı

Antrenör eğitimindeki yenilenme süreci kapsamında gerçekleştirilen Antrenör Eğitim Programı çalışma grubu toplantılarının yedincisi Antalya'da başladı. TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in liderliğinde 15 Mart'a dek sürecek organizasyonda, yeniden oluşturulan antrenör eğitim programları üzerindeki son rötuşlar yapılacak. Teorik derslerin yanı sıra saha uygulamalarının da yer aldığı programda "Gerçek Temelli" ve "Aday Antrenör Odaklı" yeni bir yaklaşımla yapılandırılan derslerin pratikleri gerçekleştirilecek. Ayrıca video analizler ve özel çalışmalar yapılacak.

TFF'nin tüm antrenör eğitimcileri, antrenör eğitim programlarında görev alan tüm akademisyenler ve diğer eğitimcilerin de yer alacağı  çalışma grubu toplantısında, antrenör eğitimcilerine yönelik sağlık ve fiziksel uygunluk testlerine devam edilecek. Daha önceden belirlenen bireysel beslenme ve egzersiz programları da sürdürülecek.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in Antrenör Eğitim Programı'nda kökten değişim hedefi doğrultusunda başlattığı çalışma grubu toplantıları 22 Eylül 2020'den bu yana devam ediyor. Çetin'in idari ve teknik tüm süreci yerinde yönettiği programda bugüne değin antrenör eğitiminde yeni standartlar ile antrenör eğitimcisi ve aday antrenör davranış kodları belirlendi. Antrenör Eğitim Programı'nda yer alan hem teorik hem pratik derslerin içerikleri yeniden oluşturuldu. Bunun yanında teknoloji kullanım stratejilerinin tasarlanması adımı da tamamlandı. Antrenör eğitimcilerinin kişisel gelişimlerini destekleyecek uygulamalar da yapıldı.

 

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.