TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
3 UEFA A Antrenör Eğitim Programı'nın ikinci aşamaları tamamlandı 28.12.2021
3 UEFA A Antrenör Eğitim Programının ikinci aşamaları tamamlandı
Yeni eğitim döneminde başlayan 3 UEFA A Antrenör Eğitim Programı'nın ikinci aşamaları sona erdi. Antalya'da düzenlenen programlara toplam 72 aday antrenör katıldı. 14-26 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitimler,  "Gerçek Temelli", "Akıcı Oyun İçinde" ve "Aday Antrenör Odaklı" olarak oluşturulan yeni metodoloji çerçevesinde yapıldı. Programlarda aday antrenörler bir yandan teorik ve pratik derslere katıldı, bir yandan da değerlendirmelere tabi tutuldu.

2021-2022 eğitim dönemi hakkında genel bir değerlendirme yapan Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, başarılı bir süreci geride bıraktıklarını söyledi. Antrenör eğitim programlarının tamamının bizzat başında bulunan Çetin, "Yola; günümüz futboluna uygun, yaratıcı, kendini sürekli olarak geliştiren antrenörler yetiştirmek için çıktık. İki etaplı bir çalışma gerçekleştirdik. Önce eğitim programlarını yeniledik ve antrenör eğitimcilerimizi geliştirdik ardından eğitim programlarında projelerimizi uygulamaya koydu. Antrenör eğitimlerimiz kendi içinde de gelişimini sürdüren programlar. Her geçen gün eğitim kalitemiz daha da yükseliyor. Bundan dolayı çok mutluyum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Antrenör eğitim programları 2022 yılında da tüm hızıyla devam edecek. Ocak ayında 2021-2022 eğitim dönemi 4., 5. ve 6. grupların UEFA B Antrenör Eğitim Programları'nın 2.aşamaları, 4., 5. ve 6.grupların UEFA A Antrenör Eğitim Programları'nın 2.aşamaları ile 11. grupların UEFA A ve UEFA B Antrenör Eğitim Programları'nın ilk aşamaları gerçekleştirilecek.
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.