TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Antrenör eğitim programları devam ediyor 19.10.2022
Antrenör eğitim programları devam ediyor
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen antrenör eğitim programları devam ediyor. 7-18 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya'da 3 program gerçekleştirildi. UEFA B Antrenör Eğitim Programı'nda 23., 24. ve 25. grupların ilk aşama eğitimleri tamamlandı. Toplam 72 aday antrenörün katıldığı programlarda hem teorik hem de pratik eğitimler verildi.

Söz konusu eğitimler sırasında Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün UEFA Eğitim Programları'nda görev alan tüm antrenör eğitimcileri de bir araya gelerek UEFA B ve UEFA A müfredatlarının gözden geçirilmesi adına çalışmalar yürüttü.

Hem eğitim programları hem de güncelleme çalışmaları ile ilgili konuşan TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin şunları söyledi: "Tüm eğitim programlarımız yaşayan programlar. Adaylardan ve eğitimcilerimizden gelen geri bildirimler, yurt dışında katıldığımız eğitimler ve diğer ülke federasyonları ile gerçekleştirdiğimiz bilgi alışverişleri sonucunda sürekli iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. Amacımız hep daha iyi eğitim sunabilmek ve güncel kalabilmek."
Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.