TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Antrenör eğitiminde güncelleme çalışmaları Antalya'da yapıldı 27.10.2022
Antrenör eğitiminde güncelleme çalışmaları Antalyada yapıldı
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen UEFA Eğitim Programlarında görev alan tüm antrenör eğitimcileri, 7-26 Ekim tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen güncelleme çalışmalarına katıldı. Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in de yer aldığı organizasyonda antrenör eğitim programlarının müfredatları ele alındı. Tamamlanan eğitim programlarından alınan geri bildirimler, UEFA ile yapılan görüşmeler ve güncel futbol trendleri doğrultusunda tüm programlarda yenilikler yapıldı. 

Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Antalya'daki güncelleme çalışmalarının son derece başarılı geçtiğini söyledi. Çetin, göreve geldiğinden bu yana kendini sürekli yenileyen, çağdaş yöntemleri kullanan bir antrenör profili oluşturmak için çaba harcadıklarını, bunu yaparken de bu antrenörleri geliştirecek antrenör eğitimcilerinin de gelişimini sağladıklarını belirtti. Futbolun çok dinamik bir yapısı olduğuna dikkat çeken Oğuz Çetin, hedeflerinin eğitimde kaliteyi sürekli artırmak ve tüm yenilikleri programlarına dahil etmek olduğunu vurguladı.

Bu arada UEFA A Antrenör Eğitim Programı'nda 20. grubun ilk aşama eğitimi de 23 aday antrenörün katılımıyla Antalya'da yapıldı.
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.