TR
EN
E- Bülten

Özbekistan Futbol Federasyonu Yetkililerinden TFF'ye Ziyaret 28.11.2022
Özbekistan Futbol Federasyonu Yetkililerinden TFFye Ziyaret
Geri
İleri
Özbekistan Futbol Federasyonu yetkilileri, futbol gelişimi alanında çalışmalar yapmak üzere Türkiye'de ziyaretlerde bulundu. Konuk heyet, Altınordu Futbol Akademi ve Galatasaray Futbol Akademi incelemeleri sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu'nda Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ile bir araya geldi.

TFF'nin Beylerbeyi'ndeki tesisinde gerçekleşen görüşmede Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'e; Kadın A Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, FGD Teknik Koordinatörü Dr. Erden Or ve FGD İdari Koordinatörü Sertan Kıragası eşlik etti.

Özbekistan Futbol Federasyonu'ndan Ma'mur Saidqosimov, Bahtiyar Shirinov, Otabek Kenjayev, Nadirhoca Yuldashev, Gayrat Yusupov'un katıldığı toplantıda; antrenör eğitimi, elit genç futbolcu gelişimi, kadın futbolu, çocuk futbolu konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu ve ortak çalışmalara yönelik işbirliğinin artırılmasına karar verildi.

Özbekistan'daki 14 akademinin direktörünün de yer aldığı fotoğraf çekimi sonrasında Riva'ya geçen Özbekistan Futbol Federasyonu yetkilileri, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde incelemeler yaptı.

Geri
İleri