TR
EN
E- Bülten

UEFA Pro Lisans Antrenör Eğitim Programı'nın 6. Modülü Yapıldı 5.08.2023
UEFA Pro Lisans Antrenör Eğitim Programının 6. Modülü Yapıldı
Geri
İleri
UEFA Pro Lisans Antrenör Eğitim Programı'nın 6. modülü İstanbul'da gerçekleştirildi. 31 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasındaki eğitime TFF'nin Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri ev sahipliği yaptı.

Programda aday antrenörler saha performansı ve süreç sunumları yönünden değerlendirmelere tabi tutuldu. Aday antrenörlerin sorumlu oldukları konu başlıları iletişim, liderlik, futbol ekonomisi ve saha uygulamaları oldu. Eğitimde; Mustafa Dalcı, Osman Zeki Korkmaz, Selman Coşkun, Uğur İnceman, Emre Belözoğlu, Mehmet Aurelio, İlker Püren, Sinan Kaloğlu, Muzaffer Bilazer, Hakan Yakın, Suat Okyar, Ömür Serdal Altunsöz, Kemal Kurak, Ercüment Şahin, Begüm Üresin, Levent Sürme, Serkan Özbalta, Özhan Pulat ve Yılmaz Bal değerlendirmeye giren isimler oldu. 

TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, bizzat yönettiği programın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Aday antrenörlerimiz TFF'nin bugüne dek düzenlediği UEFA Pro Lisans programları içinde en detaylı incelemeden geçti. Hem teorik konuları hem de saha uygulamalarını içeren bu süreçte bugüne dek aldıkları eğitimler ışığında sunumlar yaptılar ayrıca saha performansları gerçekleştirdiler. Modülün sonunda programın her açıdan başarılı geçtiğini söyleyebilirim. Aday antrenörlerimiz çok başarılı performans sergilediler. Bizler de onlara katkıda bulunabildiğimiz için kendimizi iyi hissettik. Antrenör eğitim programlarımız gelişerek devam edecek."

Geri
İleri