TR
EN
E- Bülten

Oğuz Çetin'den Bitexen Antalyaspor ve Corendon Alanyaspor Akademilerine Ziyaret 22.11.2023
Oğuz Çetinden Bitexen Antalyaspor ve Corendon Alanyaspor Akademilerine Ziyaret
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, TFF Kulüp Akademileri Elit Oyuncu Gelişim Müdürü Fatih Serkan Albayrak, TFF Kulüp Akademileri Süper Lig Sorumlusu Ümit Turmuş ve TFF Kulüp Akademileri 1. Lig Sorumlusu Yücel Uyar ile birlikte Bitexen Antalyaspor ve Corendon Alanyaspor akademilerine ziyaretlerde bulundu.

TFF heyetinin ilk durağı Bitexen Antalyaspor oldu. TFF Yönetim Kurulu'nu temsilen İbrahim Gökhen Kasapoğlu'nun da katıldığı ziyarette federasyon yetkilileri Bitexen Antalyaspor'un Hasan Subaşı Tesisleri'nde incelemeler gerçekleştirdi. Bitexen Antalyaspor'un altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi İbrahim Şendil, Bitexen Antalyaspor Altyapı Koordinatörü Ferda Ramanlı ve Bitexen Antalyaspor Eğitim Direktörü Hakan Yılmaz, kulübün elit oyuncu gelişimi alanında yaptığı çalışmalar ve fiziki altyapı konusunda konukları bilgilendirdi.

Daha sonra Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'ne geçen TFF heyeti, burada Bitexen Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, yönetim kurulu üyeleri ve Bitexen Antalyaspor Antrenörü Nuri Şahin ile bir araya geldi. TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Bitexen Antalyaspor'un tesisleşme anlamında önemli yol kat ettiğine dikkat çekerken, eğitim alanında da akademilerde önemli bir dönüşüm yaşandığını, Bitexen Antalyaspor'un TFF ile işbirliğinde başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini söyledi.

Çetin ve ekibi, Bitexen Antalyaspor'un ardından Corendon Alanyaspor'a misafir oldu. Bu ziyarette TFF heyetine; Corendon Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Corendon Alanyaspor Genel Koordinatörü Mevlüthan Çavuşoğlu, Corendon Alanyaspor Altyapı Derneği Başkanı Turan Görgün ve Corendon Alanyaspor Altyapı Direktörü Kamil Ulaş eşlik etti.  Cengiz Aydoğan Tesisleri'ni ve Nazmi Reisoğlu Akademisi'ni gezen TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ve TFF'nin kulüp akademileri sorumluları, Alanyaspor'un akademi antrenörleriyle de bir araya geldi.

Oğuz Çetin, yaptığı açıklamada Corendon Alanyaspor'un altyapıya verdiği değerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çetin, akademilerde görev alan antrenörlerin gelişimine büyük önem verdiklerini, bu konuda yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi. TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Corendon Alanyaspor ve Bitexen Antalyaspor'a misafirperverlikleri için teşekkür ederken, kulüp ziyaretlerinin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyledi.

Geri
İleri