TR
EN
E- Bülten

Antrenör Eğitimcileri Hizmet İçi Güncelleme Programı Antalya'da Başladı 3.12.2023
Antrenör Eğitimcileri Hizmet İçi Güncelleme Programı Antalyada Başladı
Geri
İleri
Antrenör Eğitimcileri Hizmet İçi Güncelleme Programı Antalya'da başladı. Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün antrenör eğitim programlarına eklemek için uzun süredir yoğun çaba harcadığı UEFA C Antrenör Eğitim Programları ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ilk eğitimin ardından düzenlenen bu program 8 Aralık tarihine kadar sürecek.
Antrenör Eğitimcileri Hizmet içi Güncelleme Programı'nda "Antrenör Eğitimcisinin Profili", "Eğitim ve Davranış Standartları",  "Ölçme ve Değerlendirme'' , "Mesleki Sorumluluklar'', "Gerçek Temelli Öğrenme ve Yetişkin Eğitimi" konuları teorik olarak işleniyor.  Beceri ve fonksiyonel saha çalışmaları Manavgat Belediye Spor'un U13  takımı oyuncularının piyon desteği ile yapılıyor. Antrenör Eğitimcileri Hizmet içi Güncelleme Programı'nda; Antrenör Eğitim Programları Müdürü Emrah Aykurt, antrenör eğitimcileri Benjamin Fuchs, Altan Aksoy, Aydın Yılmaz, Erkan Ferin ve Ömer Aysan Barış yer alıyor. Güncelleme programına katılan antrenör eğitimcileri U14 Milli Takım seçmelerini de yakından takip ediyor.

Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin yaptığı değerlendirmede "Antrenör eğitim programlarına yeni lisans ve sertifika programlarını kazandırmak adına yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Bu bağlamda bünyemize kattığımız  antrenör eğitimcilerimize antrenör eğitim programlarının felsefesini, vizyon ve misyonunu en iyi şekilde aktarabilmek adına güncelleme çalışmalarımız devam ediyor. Antrenör eğitim programlarımızın kalitesini artırmak ve sürekli öğrenme ortamını yaratmak adına gelişim ve güncelleme programlarımız sürecek." ifadelerine yer verdi.

Antrenör Eğitimcileri Hizmet içi Güncelleme Programları, 10-16 Aralık 2023 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek eğitimlerle devam edecek.
Geri
İleri